FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hrad Kokořín (leporelo fotografií)
Původní leporelo, rozměr fotografií cca 9 x 4,5 cm - drobné leporelo kolibřího formátu. Vnější rozměry: 5,5 x 9,5 cm
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hella Hammid  Feminine Fate  Osud ženy
Hammid, Hella - Hammid Kosková, Petra - Rovderová, Nadia
Prague: Artinbox Gallery - KANT 2015. 1. vydání, brožovaná vazba, 72 stran, 21 x 21 cm, text souběžně česky a anglicky. / Softcover, 72 pp, 21 x 21 cm, texts simultaneously in Czech and Enlgish.
Kniha je nová.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Údery pulsu v tepnách nebe a země. Velká kniha pro léčení duše a těla (fotografie, příroda)
Jan Šimon Fiala
Údery pulsu v tepnách nebe a země : velká kniha pro léčení duše a těla / Jan Šimon Fiala. Praha : Bí..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Karlův most
Ondřej Šefců
Vydalo Ottovo nakladatelství, Praha 2010. Stran 384, 5 složených obr. příl. (převážně barev.). Původní pevná vazba. 22 x 31 cm.
Vazba ve hřbetě mírně rozlepena. Stav jinak pěkný.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Jaromír Funke (Fototorst č.15; fotograf; umělecká fotografie)
Antonín Dufek
Torst, Praha 2003,
Nová kniha.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Josef Sudek - Zátiší Torst 2008
Josef Sudek
Zátiší Další v řadě knižních vydání fotografických cyklů Josefa Sudka v nakladatelství Torst přináší..
Nová kniha ,zatavená ve folii
999Kč
Bez daně: 999Kč
Průzkumy památek, roč. XII. II/2005
Časopis Průzkumy památek
Vydává Národní památkový ústav Střed. Čech v Praze, 2005. Původní brožovaná. 236 stran. Rozměry: 21 x 29 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Plastická chirurgie ve photoshopu (digitální fotografie, Adobe Photoshop, úprava fotografií, fotografování)
Barry Jackson
Computer Press, Brno 2007
Stav uvnitř výborný, obálka lehce zašpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Petr Sikula. Fotografie 1968 - 1975 (výstavní katalog)
Ludvík Baran
Vydalo: Okresní kulturní středisko v Uh. Brodě, Dům umění města Brna a Muzeum J. A. Komenského v Uh. Brodě
Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ferdinand Brokof [český barokní sochař, sochy, baroko, sochařství, plastika] Ferdinand Maximilian Brokoff
Oldřich J. Blažíček
Vydal Odeon, Praha 1986. Fotografoval Josef Ehm. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 22 x 30 cm. 327 stran, mnoho fotografií. Druhé, doplněné vydání.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Jindřich Eckert
Pavel Scheufler
Jindřich Eckert byl „nejvýznamnějším fotografem u nás v devatenáctém století. Byl však nejen fotogra..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
Špilberk (Brno)
Otakar Franěk, Oldřich Toman
Vydalo nakl. Blok, Brno 1968. Celoplátěná vazba s obálkou, 288 stran - včetně vyobrazení, vydání první, rozměry: 21 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená, pomačkaná, potrhaná se ztrátou a ze spodní části podlepená. Nesouvisející věnování s razítkem. Uvitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Iren Stehli ( Fototorst č. 25)
ISBN: 80-7215-284-X, rok vydání: 2006, počet stran: 176, vazba: brožované, formát: 160 x 180 mm, čís..
Nobá kniha.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Rostliny pro vaší zahradu (příroda, zahrada, pěstování, design)
S. Berryová, S. Bradley
Původní pevná vazba s obálkou, stran 160 - včetně vyobrazení, rozměry: 24 x 30 cm.
Dobrý stav, obálka je v horní části u hřbetu natržená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
FOTOGRAFIE 2/1960. Odborná revue umělecké fotografie (ročník 1960)
Václav Jírů (red.)
Měkká vazba, rozměry: 24,5 x 30,5 cm, stran 84 - množství fotografií.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka i hřbet.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021