FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha gotická (fotografie)
EManuel Poche
Sešit, stran 27 + fotografie jsou volně vložené do obálky, rozměry: 13,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Josef Ehm [Umělecká fotografie, sv. 8; český fotograf, monografie; fotografické dílo]
Jiří Mašín
SNKLHU, Praha 1961.
Uvnitř dobrý stav, uvolněná vazba, obálka odřená.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Keramická plastika (keramika)
Pravoslav Rada
Pevná vazba s obálkou, stran 82 - množství vyobrazení, rozměry: 22 x 21 cm.
Stav velm dobrý, obálka je nepatrně ušpiněná.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Miroslav Tichý  Podoby pravdy (Les formes du vrai) Gianfranco Sanguinetti
Gianfranco Sanguinetti
Kant Praha 2010
Nová kniha
1 099Kč
Bez daně: 1 099Kč
Rocky Mountains (Národní park Skalnaté hory - USA, fotografie, příroda)
Tim Fitzharris
Ontario, Firefly Books, Ltd. 2000, s. 143.
Dobrý stav, na první stránce natržena horní strana uprostřed pouze cca 1x2 cm, nezasahuje do textu.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Československa fotografie 1949 (fotografie např. - Karel Hájek, Václav Chochola, Jiří Jeníček, Eugen Wiškovský..)
Josef Zeman (red.)
Svaz československých klubů fotografů amatérů v Československém filmovém nakladatelství, Praha 1949, 1. vydání. Původní poloplátěná vazba se zlacením na předních deskách, v původním přebalu, rozměry:
Stav velmi dobrý, pouze přebal je lehce odřený a na hřbetu natržený. V zadní části je přebal se ztrátou
199Kč
Bez daně: 199Kč
Revue Fotografie 69. Ročník XIII. Číslo 3.
Nakladatelství Orbis Praha 1969. Čtvrtletník. Odborná revue výtvarné fotografie. Stran 84. Hřbet leh..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Interview s fotografií: První sedmička (text slovensky)
Juraj Moravec, Viktor Vojtek
Petrus, Bratislava 2003. Původní vazba, rozměry: 21,5 x 21,5 cm; 79 stran s množstvím fotografií.
Pěkný stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Munch 1863-1944
Alena Jíchová (red.)
Pevná vazba s obálkou, stran 256 - tvořeno převážně fotografiemi, rozměry: 15,5 x 17 cm. Vydání první.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Družicové mapy [fotografie, atlas]
Londýn 2007
Stav velmi dobrý viz foto.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Vilém Reichmann. Fotografie
Germany 1992.
Dobrý stav, obálka lehce odřená a zašpiněná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Portrét české společnosti na prahu Evropy [fotografie]
Monika MacDonagh-Pajerová
Petrov 2004
Stav velmi dobrý viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Roháče. Zima v lyžiarskom raji (Slovensko)
Milan Šaradín
Poloplátěná vazba s obálkou, strany nečíslovány - množství vyobrazení, rozměry: 23,5 x 30 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a na hřbetu protržená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Voda. Čtyři skupenství vody v šestnácti obrazech
Radek Uhlíř
Pevná vazba, stran 20 - tvořeno převážně fotografiemi, rozměry: 20 x 15 cm.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Czechoslovakia
Prague: Orbis 1947. Původní brožovaná vazba, 35 stran textu a asi 50 černobílých fotografií, plánek ..
 
420Kč
Bez daně: 420Kč
 
Valentinská © 2021