FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Henry Moore (sochy, moderní sochařství)
Dušan Šindelář
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1961. Vydání první, stran 35 + obrazová příloha. Původní brož, měkká vazba.
Desky odřeny, hřbet mírně natržený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jaromír Funke. Edice: Umělecká fotografie, svazek 5
Lubomír Linhart
Brožovaná, 27 stran textu + 96 obrazů, rozměry: 16 x 18 cm.
Velmi dobrý stav, obálka i hřbet jsou odřené.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Jaromír Funke. Umělecká fotografie, svazek 5
Lubomír Linhart
SNKLHU, Praha 1960.
Velmi slušný stav, knižní blok uvolněný z vazby, obálka odřená. Uvnitř dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Soudruh agresor (srpen 1968, okupace, Rusko)
Jindřich Marco
Vydala: Mladá fronta, Praha 1990 160 stran Stav: dobrý, brož. vydání, natržený hřbet ve spodní..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Atlas vesmíru
Mark A. Garlick
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, edice Universum, Praha 2009. Stran 128. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Paul Strnad
Vrba, František
Edice Umělecká fotografie, svazek 11. Původní brožovaná vazba, 13 stran textu a 64 fotografií, 15 x ..
 
400Kč
Bez daně: 400Kč
Zvíkov (Vlastivědný sborník)
Josef Bělohlav
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 22,5 cm, 20 stran, se čtyřbarevnou mapou a 27 obrazy.
Stav velmi dobrý, obálka je nepatrně ušpiněná a v horní části u hřbetu s lehkou ztrátou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Brno - staré pohlednice V. Zelný trh, Dominikánské náměstí, Špilberk. Alte Postkarten / Old Postcards
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 18 x 27,5 cm, stran 112 - množství fotografií, křídový papír. Vydání první
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Revue Fotografie 88. Ročník XXXII. Číslo 4. (časopis, mj. Tibet mojimi očami, Vzpomínka na Viléma Heckela, Agentura Network, Sovětská válečná fotoreortáž)
Petra Frankeová (red.)
Nakladatelství Orbis Praha 1988. Odborná revue výtvarné fotografie. Ročník XXXII. Číslo 4. Stran 84...
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Jaromír Funke. Umělecká fotografie, svazek 5
Lubomír Linhart
SNKLHU, Praha 1960.
Dobrý stav, obálka nepatrně odřená.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Vilém Heckel. Profily z prací mistrů československé fotografie (18 fotografií, fotograf, horolezectví)
Vilém Heckel
Vydala Panorama, Praha 1981. Sešit 25 stran + 18 volně ložených fotografií, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je mírně ušpiněná a lehce pomačkaná, v boční části je natržená
299Kč
Bez daně: 299Kč
Alfred Stieglitz. Edice Fotografie (fotograf)
Antonín Dufek
Odeon, Praha 1990. Edice Fotografie.
Pěkný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Česká fotografická moderna
Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha 1989.
Dobrý stav. Obálka lehce odřená.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Brno - staré pohlednice IX. Petrov, Zábrdovice, Juliánov, Kamenný Mlýn, Ostrovačice, Ošechov u Brna. Alte Postkarten / Old Postcards
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 18 x 27,5 cm, stran 96 - množství fotografií, křídový papír. Vydání první
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Revue Fotografie 82. Ročník XXVI. Číslo 4. (časopis, mj. Sportovní okamžiky, Sociální fotografie mezi světovými válkami, World Press Photo 82, Dukovany)
Vít Suchý
Nakladatelství Orbis Praha 1980. Čtvrtletník. Odborná revue výtvarné fotografie. Stran 84. Stav velm..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021