FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Svaz československých klubů fotografů amatérů v Československém filmovém nakladatelství 1949, 1. vydání.
Desky zahnědlé a trochu zašpiněné, vazba před stranou s fotografií č. 1, mezi fotografiemi 32-33 a vzadu před přídeštím naprasklá, strana s fotografií 13-14 dole nepatrně natržená, jinak uvnitř dobře
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Odeon, Praha 1975.
Dobrý stav, přebal místy natržený a podlepený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Kant - Galerie hlavního města Prahy 2013
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Praha, Makropulos 1994, s. 178.
Jako nová
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatelství Orbis Praha 1971. Čtvrtletník. Odborná revue výtvarné fotografie. Stran 84. Stav pěkn..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Svaz československých klubů fotografů amatérů, Praha.
Velmi slušný stav, ušpiněné desky. Uvnitř dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Sešit, rozměry: 21 x 30 cm, stran 30 - včetně fotografií.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Argo, 2016.
Stav velmi dobrý (viz obr.)
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Vydal Starý most, Plzeň 2001.
Velmi pěkný stav(viz obr.).
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Svat Československých klubů fotografů amatérů, Praha 1935
Dobrý stav. Nese známky běžného opotřebení.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Vydalo nakladatelství Rebo Productions, Praha 2012. Původní pevná vazba, stran 600, šesté vydání, rozměry: 30 x 21 cm.
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha 1934, Družstevní práce. 160 a 72 stran, s bohatou fotografickou přílohou, fotografiemi Josefa Sudka. Celoplátěná vazba. Rozměr 17x24 cm.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné a odřené (viz. foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, KPK 1993, s. 127.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Orbis, Praha 1978. Čtvrtletník pro fotografickou tvorbu. Revue výtvarné fotografie. Stran 84. Stav p..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo Ministerstvo obrany ČR, Praha 2019. Pro reprezentativní potřeby AČR. Vydání čtvrté, upravené a rozšířené. Stran 127, křídový papír, bohatý obrazový materiál. Obrazová publikace. Původní pevná v
Stav pěkný (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Slovart, 2006.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřený přebal.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Zákazníci sk

![Fotografovali válku - Sovětská válečná reportáž [druhá světová válka, hrůzy války, Německo, Rusko, Sovětský svaz - fotografové Alpert, Ananinová, Ananin, Baltermanc, Diament, Garanin, Grebněv, Chalděj ad.] Fotografovali válku - Sovětská válečná reportáž [druhá světová válka, hrůzy války, Německo, Rusko, Sovětský svaz - fotografové Alpert, Ananinová, Ananin, Baltermanc, Diament, Garanin, Grebněv, Chalděj ad.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/485939-fotografovali-valku-14815590311-1024x1024.jpg)






