FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
SNKLU, Praha 1962.
Dobrý stav, obálka mírně odřená. Vazba lehce uvolněná.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 20,5 x 20,5 cm, stran 101 s reprodukcemi
Stav pěkný
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Prague: Municipal House 2001 [nezměněný dotisk 2004], Hardback s papírovou obálkou, 413 stran s více..
970Kč
Bez daně: 970Kč
Bez daně: 970Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1960. Edice Umělecká fotografie. Původní brož, měkká vazba, 37 stran textu, 16 obrazů a 64 fotografií v příloze, 16 x 18 cm.
Obálka mírně odřená. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 18 x 27,5 cm, stran 96 - množství fotografií, křídový papír. Vydání první
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Dosud málo známý a nezaslouženě zapomenutý výtvarný fotograf Rupert Kytka (1910-1993) patří do gener..
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Roma 2009.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, stran 639 - množství nádherných fotografií, rozměry: 23,5 x 16 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Čs. spisovatel, Praha, 1981.Slunovrat - edice české klasické prózy a poezie. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 92 stran textu a 32 stranobrazových příloh.
Pěkný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
SNKLU, Praha 1961.
Dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Svaz československých klubů fotografů amatérů, Praha.
Velmi dobrý stav.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Vydala Čs. redakce VIDEOPRESS ve spolupráci s reklamní a nakladatelskou agenturou, Praha 1989. Původní brož, 391 stran, z nichž většina je tvořena obrazovým materiálem, 4°. Průvodní texty v češtině a
Stav pěkný (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Revue trimestrielle, Numero special - mai 1989. Sešit, 16 stran s reprodukcemi obrazů Romana Kameše,..
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Brandýs nad Labem [fotografická kniha o historii města a zámku, historická architektura - hlubotisk]
Vydala Kubáčova edice - Brandýs nad Labem, 1946. Měkká vazba s přebalem, rozměry: 24 x 31 cm, nestránkováno, 32 celostránkových fotografií.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná, mírně odřená a otřepená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatelství Orbis Praha 1979. Odborná revue výtvarné fotografie. Ročník XXIII. číslo 3. Stran 84...
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Svaz čs. klubů fotografů amatérů, Praha 1936.
Dobrý stav, obálky odřené a zašpiněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk



![Nadar [Umělecká fotografie, sv. 6; francouzský fotograf a vzduchoplavec; portrétní fotografie 19 stol.; Tournachon] Nadar [Umělecká fotografie, sv. 6; francouzský fotograf a vzduchoplavec; portrétní fotografie 19 stol.; Tournachon]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/620829-nadar-umelecka-fotografie-16447850091-1024x1024.jpg)




![Co je fotografie - dějiny - Katalog k výstavě ke 150 výročí vynálezu fotografie [fotografové, osobnosti české a světové fotografie - Sudek, Tmej, Hák, Funke, Drtikol, Saudek a další] Co je fotografie - dějiny - Katalog k výstavě ke 150 výročí vynálezu fotografie [fotografové, osobnosti české a světové fotografie - Sudek, Tmej, Hák, Funke, Drtikol, Saudek a další]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/657385-co-je-fotografie-dejiny-w-16478063561-1024x1024.jpg)

![Brandýs nad Labem [fotografická kniha o historii města a zámku, historická architektura - hlubotisk] Brandýs nad Labem [fotografická kniha o historii města a zámku, historická architektura - hlubotisk]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/621168-brandys-nad-labem-16451346141-1024x1024.jpg)
