FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Časopis Fotografie, ročník XXVIII., číslo 4/1984. Revue výtvarné fotografie
Vít Suchý (red.)
Brožovaná, rozměry: 24 x 30,5 cm, stran 84 - množství fotografií.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zdenko Feyfar [Umělecká fotografie, sv. 37; fotograf - krajina, Praha, Krkonoše, Český ráj, portréty, mj. i Zrzavý, Sudek ad.]
Ludvík Souček, PODPIS ZDENKO FEYFAR
Odeon, Praha 1977. Edice Umělecká fotografie.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Karlův most ve fotografii [fotografie Josef Sudek - cyklus 160 snímků - sochařská výzdoba, barokní sochařství Matyáš Braun, Brokof, plastika, skulptura, sochy světců; panoramatická Praha]
Emanuel Poche
SNKLU v Praze 1961. První vydání. Edice Pragensie a památky, sv.13.
Uvnitř stav dobrý; desky odřené a zašpiněné (viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Zbraslav (Praha, historie, architektura, fotografie Miroslav Hucek)
kolektiv autorů
Praha, Rada MNV 1985, s. 110.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Časopis Fotografie, číslo 11/1936. Časopis pro přátele amatérské fotografie
Václav Černý (red.)
Sešit, rozměry: 21 x 30 cm, stránkováno průběžně 163-175 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Petrkov Bohuslava Reynka. Cyklus fotomontáží [Bohuslav Reynek]
Jiří Škoch - Bohuslav Reynek
Praha: Orbis [1972], obálka, 8 str. textu a 12 fotografií, 8°
nepatrně ohmataná obálka, jinak perfektní
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Velká Morava (pohlednice)
J. Poulík
Pohlednice jsou vložené do obálky + 14 stran doprovodného textu, rozměry: 10,5 x 15 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha [hlubotisk Neubert, upravil Ambrosi]
Brožovaná na tvrdším papíře, tvořená převážně fotografiemi, nestránkováno. Rozměry: 14,5 x 22 cm.
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Fotografický obzor, ročník XLIV. 1936 (časopis, fotografie, mj. Fotoamatér v divadle, Fotografování zimní krajiny, Sluneční clona, Rámovat či nerámovat?; fotografie D. J. Růžička, V. Jírů, K. Hájek)
kolektiv autorů
Fotografický obzor, svázaný ročník XLIV. (1936). Poloplátěná vazba se zlacením na hřbetu, 288 stran,..
Velmi dobrý stav (viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Časopis Fotografie 1959. Odborná revue profesionální fotografie
Václav Jírů (red.)
Měkká vazba, rozměry: 24 x 33 cm, stran 80 - množství fotografií.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka, spodní roh obálky je přehnutý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jindřich Eckert. Umělecká fotografie, svazek 40
Pavel Scheufler
Odeon, Praha 1985. Edice Umělecká fotografie.
Velmi dobrý stav, obálka nepatrně zašpiněná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Ostrava industriální a moderní: Velký průvodce po architektuře 1845–1949
Martin Strakoš
Paseka, Praha 2020. Měkká vazba, rozměry: 15,5 x 24,5 cm. Vydání první, stran 237
Stav pěkný.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Dravé řeky. Vodákovy toulky po Kavkaze (Sovětský svaz, Rusko, Gruzie, Arménie, cestopis, fotografie)
Miroslav Malík, Richard Samohýl
Vydal: Svět sovětů, Praha 1964
Dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Magazin DP, Družstevní práce 1933-1934 - svázáno bez obálek (Josef Sudek)
Cerman, Kaplický, Klika, Jan E. Koula, Sudek, Voráček, Žák
Vydala Družstevní práce, Praha, 1933-34. Pevná vazba - bez obálek, rozměry: 18,5 x 25 cm. 316 stran.
Stav velmi dobrý
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Action – Environment 1974 – 1989
Action – Environment 1974 – 1989, ISBN: 80-85233-02-9, Host Brno, [1990], OHFt., unpgn, ca 30 S., 4°..
 
420Kč
Bez daně: 420Kč
Kaktusy - Ilustrovaná encyklopedie
C. Innest, Ch. Glass
INA, Praha 1992. Pevná vazba s přebalem, rozměry: 22,5 x 29 cm, 320 stran - velmi bohatý obrazový materiál.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021