FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Balcony Press, Los Angeles 2002.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřený přebal.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Vydala Čs. redakce VIDEOPRESS ve spolupráci s reklamní a nakladatelskou agenturou, Praha 1989. Brožovaná, 391 stran, z nichž většina je tvořena obrazovým materiálem, rozměry: 22 x 30 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešit, stran cca 20, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je v dolní části protržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brno, Moravská galerie 1999, ISBN 10: 8070271000
Knha je nová. / Book is new.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha 1941.
Dobrý stav, lehce odřené desky.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Frankfurt 1981
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Mustang, edice PILOT sv. 23. Plzeň 1995. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 164 stran textu + rozsáhlá obr. příloha.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, KANT 2009
výborný stav
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Vydalo: nakl. Dirk Nishen Berlín
141 stran
Colin Ford, Karl Steinorth
..
Stav dobrý, brož. vydání, několik uvolněných stran, nechybí nic.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Nakladatelství Orbis Praha 1969. Čtvrtletník. Odborná revue výtvarné fotografie. Stran 84. Stav dobr..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Sešit, rozměry: 21 x 30 cm, stránkováno průběžně 85-96
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlá a mírně ušpiněná obálka.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran textu 4 + 83 fotografií, rozměry: 23 x 30 cm. Vyd. druhé.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená. Obálka byla zřejmě politá - za spodní části jsou na ní skvrnky, na deskách také.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Krajské nakl. KNV, Brno, 1952.
Dobrý stav, desky lehce odřené.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Měkká vazba. Vyd. druhé. Stran textu 30 + obr. příloha, rozměry: 16,5 x 22 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet je v horní i dolní části s mírnou ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba s obálkou, stran 80 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, kniha je lehce zkosená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Computer Press, Brno 2003. Pevná vazba. 272 stran, křídový papír. Rozměr 23x17 cm.
Výborný stav(viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 209 až 224 z 2864 (179 stránek)
Zákazníci sk

![Co je fotografie / What is Photography. Dějiny - Katalog k výstavě ke 150 výročí vynálezu fotografie [fotografové, osobnosti české a světové fotografie - Sudek, Tmej, Hák, Funke, Drtikol, Saudek a další] Co je fotografie / What is Photography. Dějiny - Katalog k výstavě ke 150 výročí vynálezu fotografie [fotografové, osobnosti české a světové fotografie - Sudek, Tmej, Hák, Funke, Drtikol, Saudek a další]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/699342-co-je-fotografie-what-is--16964044761-1024x1024.jpg)

![Stíhací eskadra JG 54 [letectvo, letadla, 2. světová válka, Luftwaffe, zelené srdce] Stíhací eskadra JG 54 [letectvo, letadla, 2. světová válka, Luftwaffe, zelené srdce]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/753622-stihaci-eskadra-jg-54-let-17599318671-1024x1024.jpg)




![Kutná Hora. Město a jeho umění [architektura, malba, obrazy, sochy, plastika] Kutná Hora. Město a jeho umění [architektura, malba, obrazy, sochy, plastika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/699716-kutna-hora-mesto-a-jeho-u-16965781721-1024x1024.jpg)
