FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, J. Otto 1913-1914
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na titulní straně jsou razítka z knihovny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Ostrava, Krajské nakladatelství 1958, s. 157.
Velmi dobrý stav. Obálka je po okarjích odřená a lehce potrhaná.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Prag: Der Tschechoslovakische Filmexport (Československý filmexport) u. Das Filmstudio Barrandov (Filmové studio Barrandov) 1965. Původní brožovaná vazba s přebalem, nestránkováno - 36 listů, s množst
Rohy přebalu nepatrně odřené, 3. list nahoře uvolněný z vazby, jinak uvnitř bez poškození, celkově velmi dobrý stav. / Umschlagsecken minimal abgeschürft, dritter Blatt oben von der Bindung gelöst, so
770Kč
Bez daně: 770Kč
Bez daně: 770Kč
Praha: Svaz československých výtvarných umělců 1968, brož., 12 + 96 [fotografie] s., 8° (24 x 22 cm)
Přebal mírně opotřebovaný, zažloutlý. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Ann Arbor: Michigan Slavic Publications, University of Michigan 2004, brož., [40] s., 4° (21 x 30 cm)
Jako nová.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Praha: PETIT - Jiří Koliš 2018, váz., 290 s., 4° (28 x 29,5 cm)
Nová; zataveno v původní fólii.
1 699Kč
Bez daně: 1 699Kč
Bez daně: 1 699Kč
Praha: Torst 1994, pův. brož., 198 stran s četnými čb. fotografiemi, 14 x 19,5 cm, česky s anglickým a francouzským resumé
celkově velmi dobrý stav
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Praha: Československé filmové nakladatelství 1948, váz., 8+60 [fotografie] s., 4° (24 x 31 cm)
Přebal opotřebovaný, zažloutlý, velmi mírně natržený, ořízka mírně zaprášená, jinak velmi dobrý stav.
2 070Kč
Bez daně: 2 070Kč
Bez daně: 2 070Kč
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Zürich: Interverlag AG Zürich 1939, pův. brož., 208 stran s 200 reprodukcemi, 8° (23,5 x 22 cm)
poněkud ohmataná, ohnuté desky, zahnědlé stránky a vyšisované okraje, jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Ricordo del Camposanto di Genova (24 vedute) [24 pohledů z monumentálního hřbitova Staglieno, Janov]
bez vydavatelských údajů
Desky na okrajích a na hřbetu trochu odřené, hřbet také trochu vybledlý, papír uvnitř vzhledem ke stáří zahnědlý, 2. pohled přehnutý, celkově dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Ostrov 2006, s. 150.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha: KANT - Karel Kerlický 2015, pův. laminovaná kartonová vazba, 131 stran s četnými reprodukcemi fotografií, 8° (24 x 21,5 cm), dvoujazyčně česky a anglicky
u dolního kapitálku natrženo a odřeno, jinak nepoškozená, celkově ještě velmi dobrý stav
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Praha, Karel Koutský - Fotorenesance 2015. Brožovaná vazba, 57 stran s množstvím černobílých fotografií, 13,5 x 20 cm (8°).
Kniha je nová.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Zobrazeny položky 2833 až 2848 z 2871 (180 stránek)
Zákazníci sk

![Steichen fotograf [Galerie D, Praha, 1968] Steichen fotograf [Galerie D, Praha, 1968]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/671930-steichen-fotograf-galerie-16625764871-1024x1024.jpg)

![Das Heimatbuch = Visages de la patrie = Sotto il cielo Svizzero [Švýcarsko, staré fotografie, Alpy] Das Heimatbuch = Visages de la patrie = Sotto il cielo Svizzero [Švýcarsko, staré fotografie, Alpy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/768065-das-heimatbuch-visages-de-17794488851-1024x1024.jpg)
![Ricordo del Camposanto di Genova (24 vedute) [24 pohledů z monumentálního hřbitova Staglieno, Janov] Ricordo del Camposanto di Genova (24 vedute) [24 pohledů z monumentálního hřbitova Staglieno, Janov]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/672963-ricordo-del-camposanto-di-16635803011-1024x1024.jpg)

![Milota Havránkova [Dům U Kamenného zvonu, Praha, 2. 10. 2015 - 17. 1. 2016] Milota Havránkova [Dům U Kamenného zvonu, Praha, 2. 10. 2015 - 17. 1. 2016]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/555180-milota-havrankova-dum-u-k-15596426511-1024x1024.jpg)
