FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Josef Ehm [= Profily z prací mistrů československé fotografie; 2] - 18 fotografií, fotograf
Petr Tausk - Josef Ehm
Vydala Panorama, Praha 1979, 28 [brožura] + 18 [fotografie] s., rozměry: 21,5 x 30 cm
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená se skvrnkou, na hřbetu je nepatrně natržená
600Kč
Bez daně: 600Kč
Litoměřice v proměnách času. Kniha druhá
Marek, Vitalij - Rotter, Josef
dotisk prvního vydání; Hostivice: Baron 2016, pův. kartonová laminovaná vazba, 167 stran s čb. a barevnými ilustracemi, 22,5 x 22,5 cm
nová
249Kč
Bez daně: 249Kč
Fotografický obzor 1930, roč. XXXVIII. (umělecká fotografie, Hájek, Jírů)
Svaz československých klubů fotografů amatérů, Praha 1930.
Výborný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Vlaanderen West [Belgie; Západní Flandry; umění; fotografie]
De Mulder, Walter - Mil, Jean - Vansevenant, Roger
Tielt - Utrecht: Lannoo 1970, váz., 233 s., 4° (24,5 x 27 cm)
Přebal jen mírně opotřebovaný a vybledlý, na horní ořízce menší stopy prachu; velmi dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
D. J. Růžička. Edice: Umělecká fotografie, svazek 3
Jiří Jeníček
Brožovaná, 20 stran textu + 64 obrazů, rozměry: 16 x 18 cm.
Velmi dobrý stav, obálka i hřbet jsou odřené.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Malarstwo karolińskie i przedromańskie [= Malarstwo europejskie w średniowieczu; 1]
Skubiszewski, Piotr
Warszawa: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe - Auriga 1973, váz., 344 s., 8° (18 x 24 cm)
Přebal opotřebovaný, mírně zašpiněný, s několika drobnými natrženími; velmi dobrý stav.
770Kč
Bez daně: 770Kč
Josef Ehm - Telč - [jedna fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958]
Josef Ehm
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Cinquantième anniversaire. Société Philharmonique de Bruxelles [Belgie; hudba; Brusel; filharmonie; fotografie]
J. L. Bandin (ed.)
Bruxelles: Palais des Beaux-Arts [1980?], brožovaná, 189 s., 4° (21 x 29,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka je mírně opotřebená, na patitulu razítko belgické ambasády.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Karel Plicka [= Profily z prací mistrů československé fotografie] národopis
Ludvík Baran, Karel Plicka
Vydala Panorama, Praha 1981, brož., 40 [brožura] + 18 [fotografie] s., rozměry:(20,5 x 29,5 cm)
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná a na hřbetu a z boku natržená obálka.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Z Litoměřic třetí branou proti proudu Labe až na Říp (Litoměřice Počaply KŘEŠICE LIBOTENICE LOUNKY CHCEBUZ )
Doskočil, Oldřich - Rýva, Pavel
první vydání; Hostivice: Baron 2017, pův. kartonová laminovaná vazba, 160 stran s četnými barevnými fotografiemi, 26,5 x 30 cm
nová
249Kč
Bez daně: 249Kč
The Intimate World of Josef Sudek [= Jeu de Paume, Paříž, 7. 6. - 25. 9. 2016; National Gallery of Canada, Ottawa, 28. 10. 2016 - 19. 3. 2017] [fotografie; katalog]
Thomas, Ann - Birgus, Vladimír - Jeffrey, Ian - Sudek, Josef
Milan: 5 Continents Editions 2016, váz., 272 s., 4° (24,5 x 30,5 cm)
Zabalena v původní folii (viz poslední foto; na pořízení ostatních fotografií byl použit rozbalený výtisk).
7 800Kč
Bez daně: 7 800Kč
Josef Ehm - Telč - [jedna fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958]
Josef Ehm
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Du. Die Zeitschrift für Kunst und Kultur, 1990, č. 9 [Werner Bischof, Europa 1945-1950; fotografie; umění; Evropa]
Zürich: Conzett+Huber 1990, brožovaná, 124 s., 4° (23 x 33 cm)
Vynikající stav.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Staré Pardubice (fotografie, Zámek, historické centrum; hlubotisk)
Karel Gottstein
Pardubice, Praga 1946.
Velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Památky Mimoně [Mimoň - Niemes] Minulost a součastnost pamětihodností v Mimoni   Mimoň
Šťastný, Jiří
první vydání; Hostivice: Baron 2013, pův. kartonová laminovaná vazba, 244 stran s čb. a barevnými ilustracemi, 21,5 x 30,5 cm
nová
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021