FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
London, Paris, Melbourne: Cassel & Company 1896
Desky trochu zašpiněné a odřené, plátno nahoře na hřbetu natržené, přídeští a předsádky zahnědlé, str. 159/160 dole nepatrně natržená, jinak uvnitř pěkně zachovalá, celkově vzhledem ke stáří dobrý sta
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Munich – London – New York: Prestel 2000. With an Introduction by Phoebe Hoban.
Pěkný stav. Přebal lehce zašpiněný, kniha zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha: Fotorenesance 2019, limitovaná a číslovaná edice 300 kusů, zákaznická kartonová krabice, celoplátěná vazba, obálka, 117 stran s četnými kvalitními reprodukcemi, 2° (rozměry krabice: 40 x 35 cm)
nová, výborný stav
6 400Kč
Bez daně: 6 400Kč
Bez daně: 6 400Kč
Poděbrady: [po 1919], brož., [38] s., 8° (15 x 23 cm)
Velmi dobrý stav; obálka zažloutlá a mírně opotřebovaná, stránky jen mírně zažloutlé.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Société Francaise du Livre 1974, pův. laminovaná kartonová vazba, cca [60] nepaginovaných listů s reprodukcemi, 2° (32 x 31,5 cm), jazyk: francouzsky
růžky desek mírně odřené, uvnitř perfektní, celkově výborný stav
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Uherské Hradiště, Město Uherské Hradiště 2007, s. 492.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce zašpiněná
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Fotografická kniha formátu A4 naležato, pevná vazba s přebalem, vázaná, 88 stran, text česky a&..
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Praha: Panorama 1980, brož., neváz., 28 s., 16 tabulí, 4° (20,5 x 29,5 cm)
Dobrý stav; složka mírně opotřebovaná, s pár drobnými, nevýraznými otisky a oděrkami, šest tabulí má velmi mírně ohnutý, opotřebený růžek, dvě fotografie chybí.
8 000Kč
Bez daně: 8 000Kč
Bez daně: 8 000Kč
Warszawa: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1997, první vydání, pův. laminovaná kartonová vazba, 255 stran s četnými vesměs barevnými fotografiemi, 24,5 x 30 cm, jazyk: polsky
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Politika, Praha 1939.
Výborný stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Genf: Skira 1968, červená celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, XI+257 stran s četnými i barevnými vyobrazeními, 2° (28 x 33,5 cm), jazyk: německy
obálka potrhaná, desky mírně zohýbané, ořízka zaprášená, jinak perfektní stav, celkově velmi dobrý
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Praha: Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze - RABULA 1995, brož., 16 s., 2° (31 x 42 cm)
Obálka mírně opotřebovaná a zaprášená; vynikající stav.
4 880Kč
Bez daně: 4 880Kč
Bez daně: 4 880Kč
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
SNKLHU, Praha 1959, volně vloženo do desek, rozměry: 26 x 30,5 cm.
Velmi dobrý stav.
26 000Kč
Bez daně: 26 000Kč
Bez daně: 26 000Kč
Zobrazeny položky 2833 až 2848 z 2863 (179 stránek)
Zákazníci sk

![Josef Sudek An attempt to outline the fourth dimension of photography [čtvrtá dimenze fotografie, anglicky] Limitovaná edice Josef Sudek An attempt to outline the fourth dimension of photography [čtvrtá dimenze fotografie, anglicky] Limitovaná edice](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/618583-josef-sudek-an-attempt-to-16426898811-1024x1024.jpg)
![Watering place Poděbrady [Lázně Poděbrady; fotografie; hlubotisk Václav Neubert a synové] Watering place Poděbrady [Lázně Poděbrady; fotografie; hlubotisk Václav Neubert a synové]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727506-watering-place-podebrady--17289917381-1024x1024.jpg)



![Die Kunstschätze der Pharaonen. Die Frühzeit, das Neue Reich, die Spätzeit [Umělecké poklady faraónů, Egypt] Die Kunstschätze der Pharaonen. Die Frühzeit, das Neue Reich, die Spätzeit [Umělecké poklady faraónů, Egypt]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/588415-die-kunstschatze-der-phar-16112411611-1024x1024.jpg)
![Fotografie 1928-1958 [František Drtikol, Jaromír Funke, Karel Hájek, Eugen Wiškovský, Miroslav Hák, Karel Ludwig, Václav Chochola, Zdeněk Tmej, Josef Sudek, Josef Ehm, Karel Plicka, Tibor Honty, Václav Jírů, Jan Lukas] Fotografie 1928-1958 [František Drtikol, Jaromír Funke, Karel Hájek, Eugen Wiškovský, Miroslav Hák, Karel Ludwig, Václav Chochola, Zdeněk Tmej, Josef Sudek, Josef Ehm, Karel Plicka, Tibor Honty, Václav Jírů, Jan Lukas]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/682424-fotografie-1928-1958-fran-16747162821-1024x1024.jpg)