FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Česká fotografická moderna
Kirschner, Zdeněk - Kroutvor, Josef
Praha, Uměleckoprůmyslové muzeum 1989, pův. sešit, [68] nečíslovaných stran s četnými čb. fotografiemi, 20 x 24 cm, jazyk: česky se stručnými souhrny v angličtině a němčině. ISBN 10: 8071010030
Desky trochu ohmatané, horní roh desek nepatrně ohnutý, uvnitř pěkná, nepoškozená, celkově velmi dobrý stav.
540Kč
Bez daně: 540Kč
Československá fotografie 1948, roč. 3. (umělecká fotografie)
Československý svaz klubů fotografů amatérů, Praha 1948.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Herbert List Portraits. Kunst und Geist um die Jahrhundertmitte [umění; fotografie; portréty; umělci; spisovatelé]
Gasser, Manuel - Scheler, Max - List, Herbert
Hamburg: Hoffmann und Campe Verlag 1977, váz., XVI+[160] s., 4° (22 x 26,5 cm)
Vynikající stav; pouzdro trochu zažloutlé, kniha jako nová.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Josef Ehm - Telč - [jedna fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958]
Josef Ehm
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Du. Die Zeitschrift für Kunst und Kultur, 1990, č. 9 [Werner Bischof, Europa 1945-1950; fotografie; umění; Evropa]
Zürich: Conzett+Huber 1990, brožovaná, 124 s., 4° (23 x 33 cm)
Vynikající stav.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Antonín Kybal: Cesty designu a textilní tvorby
Vlčková, Lucie (ed.)
Praha: Kant 2016, pův. pevná celoplátěná vazba, 288 stran s četnými vyobrazeními, 24,5 × 28,5 cm
nová
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Vilém Reichmann [album 12 fotografií ; Edice Mezinárodní fotografie; sv. 8]
Reichmann, Vilém - Šlachtová, Alena
Praha: Pressfoto 1984, neváz., brož., 12 s., 12 tabulí, 4° (24 x 30 cm)
Složka opotřebovaná, s drobnými natrženími a bledými žlutými skvrnkami, levý horní roh všech tabulí nepatrně naražený; dobrý stav.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Josef Ehm - Telč - [jedna fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958]
Josef Ehm
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Praha panoramatická [Josef Sudek; fotografie; první vydání; podpis]
Sudek, Josef - Seifert, Jaroslav
Praha: SNKLHU 1959, váz., 285+[9] s., 4° (35 x 22 cm)
Přebal jen mírně opotřebovaný, vzadu s drobnými stopami prachu, drobná natržení velmi zdařile opravena, kniha samotná v perfektním stavu.
125 000Kč
Bez daně: 125 000Kč
Prešov [fotografická kniha o východoslovenském městě; Slovensko]
Dionýz Dugas, Ladislav Rozman
Martin, Osveta 1980, celoplátěná vazba s obálkou, rozměr: 24 x 26 cm, stran 128 + 36 obr. příloha + 20 cizojazyčných textů
Velmi dobrý stav, kniha je vložena do kartonového pouzdra
99Kč
Bez daně: 99Kč
Aglaia Konrad / Thomas Freiler. Förderungspreis für künstlerische Fotografie [umění; abstrakce; architektura]
Wolf, Herta
Wien: Österreichisches Fotoarchiv 1990, brož., 47 s., 8° (18 x 25 cm)
Vynikající stav; obálka jen mírně opotřebovaná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Grisebach. Moderne und Zeitgenössische Photographie ["Moderní a současná fotografie"; aukční katalog; avantgarda]
Berlin: Grisebach 2014, brožovaná, [160] s., 4° (21 x 28 cm)
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Venice / Venise / Venedig [= Berühmte Städte der Welt][Benátky, fotopublikace]
Donati, Lazzaro – Guzzoni, Giulio – Redgrave, Michael
London: Spring Book 1961.
Dobrý stav. Přebal odřený a na okrajích otlačený a na několika místech mírně natržený, desky v pořádku, přídeští a titulní strana na okrajích lehce zažloutlé, jinak uvnitř zcela v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Hrady, zámky a tvrze na starých pohlednicích III - Západní Čechy
Kurka, Ladislav
Vyd. Baron, Hostivice 2018, pův. kartonová laminovaná vazba, 308 stran, 22,5 x 22,5 cm
Výborný stav - nová kniha.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Polski węgiel ["Polské uhlí"; Horní Slezsko; Polsko; horníci; uhelné doly; průmysl; těžba; fotografie]
Rustanowicz, Eugeniusz - Szsczepanek, Eugeniusz - Zamecznik,
Katowice: Wydawnictwo Artystyczno-Graficzne RSW "Prasa" 1965, váz., [274] s., 4° (32,5 x 31,5 cm)
Desky opotřebované, vybledlé a zašpiněné, předsádky ztmavlé, s pár skvrnkami; dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021