FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Československá fotografie. IV. 1934
Škarda, Augustin (ed.)
Praha: Svaz československých klubů fotografů amatérů 1934, [9]+64+[20] stran, 64 čb. fotografií, pův..
 
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Brno - Staré pohlednice VI.-X. Alte Postkarten / Old Postcards
kolektiv autorů
5 brožových svazků je vloženo do kartonového pouzdra, rozměry: 18 x 27,5 cm, stran celkem 96, 100, 96, 96 a 96 - množství reprodukcí, křídový papír. Vydání první
Pěkný stav. Pouze lehce odřené pouzdro
399Kč
Bez daně: 399Kč
Nová kniha o matce a dítěti
Miriam Stoppard
Ottovo nakl. Cesty, 2000.
Stav dobrý, lehce zašpiněné desky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Svět - Pohledy z oblak
Enrico Lavagno
Slovart, Praha 2005. Původní vazba, rozměry: 23 x 16 cm; 639 stran, obrovské množství fotografií.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pražský chodec (fotoreprodukce - Josef Sudek, fotografie staré Prahy - Praha)
V. Nezval, J. Sudek
Nakl. Čs. spisovatel, Praha, 1981.Slunovrat - edice české klasické prózy a poezie. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 92 stran textu a 32 stranobrazových příloh.
Pěkný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Karel Hájek. Umělecká fotografie, svazek 19
Vladimír Rýpar
SNKLU, Praha 1963.
Uvnitř dobrý stav, obálka mírně odřená, obálka odlepená od knižního bloku
199Kč
Bez daně: 199Kč
Cesty k moderní fotografii
Ludvík Souček
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1966. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 263 stran, obrazové přílohy.
Přebal odřený, mírně zašpiněný a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Fotografie Karla Ludwiga [Karel Ludwig, fotograf, akty; hlubotisk]
Ludwig, Karel
Čs. filmové nakladatelství, Praha 1948. I.díl Souboru fotografií K.Ludwiga, redakce Elmar Klos. Půvo..
 
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Resurgam. Britská architektura včera a zítra
Měkká vazba, stran 84 - množství vyobrazení. Rozměry: 27 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená. Hřbet je v horní i dolní části lehce natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Časopis Fotografický obzor, ročník XLV (1937), sešity s obálkami
Svaz čs. klubů fotografů amatérů, Praha 1937.
Dobrý stav, obálky odřené a zašpiněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pražský chodec (fotoreprodukce - Josef Sudek, fotografie staré Prahy - Praha)
V. Nezval, J. Sudek
Nakl. Čs. spisovatel, Praha, 1981.Slunovrat - edice české klasické prózy a poezie. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 92 stran textu a 32 stranobrazových příloh.
Velmi pěkný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
David Seymour - "Chim" (Umělecká fotografie, sv. 29)
Judita Friebergová
Vydal Odeon, Praha 1966. 1. vyd.
Dobrý stav, mírně očteno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Jaromír Funke. Umělecká fotografie, svazek 5
Lubomír Linhart
SNKLHU, Praha 1960.
Dobrý stav, vazba lehce uvolněná, obálka mírně odřená.
450Kč
Bez daně: 450Kč
 
Valentinská © 2021