FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Katedrála sv. Víta
Jiří Burian
Odeon, Praha 1975.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Oldřich Nový. Obrazový životopis [film, filmový herec]
Josef Frais, Pavel Jiras
Formát, 2000. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 21,5 x 21,5 cm, 135 stran - bohatý obrazový materiál.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části protržená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pražské kostely - Soubor fotografií Jaromír Funke [hlubotisk; architektura barokní a gotická, Praha Malá Strana Staré Město Nové Město Hradčany Pražský hrad]
Jaromír Funke - Vojtěch Volavka
Miroslav Stejskal, Praha 1946.
Uvnitř dobrý stav, přebal potrhaný a odřený. Neautorské věnování.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Praha v slavnostním osvětlení (fotografie)
František Tvrz
Brožovaná, rozměry: 17 x 24,5cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Umělecká fotografie, 1964
SNTL, Praha 1964.
Dobrý stav, trochu zašlé, opotřebené.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Klement Gottwald 1896 - 1953 [hlubotisk]
Orbis, Praha 1954
Stav dobrý viz foto.
120Kč
Bez daně: 120Kč
FOTOTORST - KOMPLET 38 SVAZKŮ! - fotografie - Sudek, Funke, Tmej atd. (HOL)
Fárová - Scheufler - Srp - Birgus - Dufek aj.
Kompletní soubor 38 publikací o československé fotografii z nakladatelství Torst. Prodáváme pouze ja..
 
24 999Kč
Bez daně: 24 999Kč
Revue Fotografie 76. Ročník XX. Číslo 4. (časopis, mj. Fotoreportér Caj Bremer; Charles Harbutt; J. Jeníček; fotografie - J. Jeníček, K. Heckel, J. Čejka, J. Anděl)
Daniela Mrázková (red.)
Praha 1976. Čtvrtletník pro fotografickou tvorbu. Revue výtvarné fotografie. Stran 84. Stav pěkný( v..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
PRAHA 1848-1914 [Praha na starých fotografiích, staré fotografie Prahy 19. století] Čtení nad dobovými fotografiemi
Pavel Scheufler
Panorama, Praha 1986. Druhé vydání.
Přebal ve hřbetě natržený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Carleton Watkins (text anglicky) - americký fotograf, fotografie
The J. Paul Gretty Museum, 1997. Brožovaná, rozměry: 15,5 x 19,5 cm, stran 143 - množství fotografií.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Obrazový atlas. Divy světa (Příroda. Archeologické lokality. Architektura) HOL
Matthias Vogt
Vydala Euromedia Group - Knižní klub v edici Universum, Praha 2011. Vydání první, stran 304. Původní pevná vazba.
Pěkný stav.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Josef Ehm [Umělecká fotografie, sv. 8; český fotograf, monografie; fotografické dílo]
Jiří Mašín
SNKLHU, Praha 1961.
Dobrý stav, obálka mírně odřená, nepatrně uvolněná vazba.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Sen o Tichomoří (Polynésie, Melanésie a Mikronésie, Tichý oceán, Velikonoční ostrov ad.)
Dana Trávníčková
Dany Travel, 2012. Pevná vazba, rozměry: 22 x 30 cm, stran 159 - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Jaromír Funke : Avantgardní fotograf / Avant-Garde Photographer / Photographe d'avant-garde / Fotograf der Avantgarde
Birgus, Vladimír
Praha: KANT / Karel Kerlický 2017. Vyšlo ke stejnojmenným výstavám (Praha, Paris, Frankfurt am Main, Olomouc - 2016-2019).
Kniha je nová.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Caesar a Kleopatra (Filmová okénka, sv. 5)
Jan Žalman (red.)
Brožovaná s mnoha filmovými fotkami, cca 80 stran, rozměry: 21 x 14,5 cm
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021