FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pevná vazba, stran 67, rozměry: 21,5 x 21,5 cm.
Stav pěkný. Podpis autora.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Pevná vazba s přebalem. Rozměry: 26,5 x 36 cm, stran 290- množství vyobrazení.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Akademie výtv. umění v Praze, 2013.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vyd. Karel Koutský - atelier Fotorenesance, Praha 2017.
Perfektní stav - nová kniha. Jedná se o číslovanou, limitovanou edici, bibliofilské vydání.
6 400Kč
Bez daně: 6 400Kč
Bez daně: 6 400Kč
Vydav. Foto Mida, České Budějovice, 1996. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 24x21 cm, úvodní text + cca 70 fotografií.
Pěkný stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Praha, Gallery, 2007. Pevná vazba s původní obálkou. 137 stran, příčný formát 30x25 cm, s celou řadou barevných fotografií z cest. ; text anglicky a česky.
Stav velmi pěkný(viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo: Pressfoto, Praha 80. léta
Stav obrázků: výborný, Stav obalu: výborný
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha 1976. Čtvrtletník pro fotografickou tvorbu. Revue výtvarné fotografie. Stran 84. Stav pěkný( v..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
FOIBOS, Praha 2007. Původní pevná vazba s přebalem, množství fotografií, 200 stran, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, přebal je na hraně hřbetu na několika místech protržený. Uvnitř je stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Baron, 2022. Pevná vazba, rozměry: 22,5 x 22,5 cm, stran 252.
Stav výborný - nová kniha.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Městský úřad Písek, 2001.
Velmi dobrý stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1967. První vydání, stran 96. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal trochu potrhaný a zažloutlý. Dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal: Slovtour, 1950
Velmi slušný stav, otřepené okraje přebalu
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydala Jalna, Praha 2005. Původní brož, 179 stran, 20 x 22 cm. Obálka lehce zašpiněná, dobrý stav (v..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Sešit, rozměry: 21 x 30 cm, stránkováno průběžně 147-159 - včetně vyobrazení.
Stav dobrý. Obálka je lehce zažloutlá.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1963. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 504 stran, velké množství doprovodných fotografií, rozměry: 18,5 x 25 cm.
Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 193 až 208 z 2871 (180 stránek)
Zákazníci sk




![Jan Reich [fotograf, fotografie] Jan Reich [fotograf, fotografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/672661-jan-reich-fotograf-fotogr-16631838301-1024x1024.jpg)




![Toto město je ve společné péči obyvatel [fotografický cyklus - Praha všedního dne; Miroslav Peterka, Bohumil Hrabal] Toto město je ve společné péči obyvatel [fotografický cyklus - Praha všedního dne; Miroslav Peterka, Bohumil Hrabal]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/614117-toto-mesto-je-ve-spolecne-16375239331-1024x1024.jpg)



