FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Radovan Rebstöck, 2004. Pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 99, vyd. první
Pěkný stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Československá fotografie. Ročník 1., čísla 1 - 7/8 (květen - prosinec 1946). Svázáno bez původních ..
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 24 x 30,5 cm, stran 84 - včetně fotografií.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka, hřbet je v dolní části nepatrně natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Družstevní práce Praha. S fotografiemi Josefa Sudka. Převazba. Rozměry: 18 x 24 cm. Stránkováno průběžně.
Stav velmi dobrý.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Odeon, Praha 1977. Edice Umělecká fotografie.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Petit, J. Kolíš, Praha 2023 a 2024, formát 8°, 202, 206, 212, 488 stran.
Výborný stav - nové knihy.
1 799Kč
Bez daně: 1 799Kč
Bez daně: 1 799Kč
Praha, KANT 2016, 1. vydání, pevná vazba, 84 stran, 23 x 21 cm, text souběžně česky a anglicky, text napsal Petr Volf, překlad do AJ Elisabeth Walsh-Spáčilová.
Kniha je nová. / Book is new.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Studio Macht, s. 110.
Výborný stav. Jako nová.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Torst, Praha 2001. Původní brož; 18 x 16 cm; 153 stran s množstvím fotografií. Velmi dobrý stav (viz..
Nová kniha.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Sešit, rozměry: 23 x 30 cm, strany nečíslovány - cca 90 - včetně vyobrazená a dobové inzerce.
Stav velmi dobrý, lehce odřený hřbet, mírně ušpiněná obálka, knižní blok je uvolněný z obálky.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Fotografický obzor, svázaný ročník XLIII. (1935). Poloplátěná vazba se zlacením na hřbetu, 284 stran..
Velmi dobrý stav (viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná, rozměry: 24 x 30,5 cm, stran 84 - množství fotografií.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Odeon, Praha 1985. Edice Umělecká fotografie.
Uvnitř velmi dobrý stav, obálka nepatrně odřená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha 1937
Stav dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Odeon, Praha 1975.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo: město Semily, 2001
72 stran, 120 fotografií
Stav: výborný, brož. vydání (mírně odřené ..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zobrazeny položky 193 až 208 z 2866 (180 stránek)
Zákazníci sk





![Staré pověsti fotografické I-IV [příběhy z dějin české a světové fotografie - osudy vybraných fotografů a slavných snímků] Staré pověsti fotografické I-IV [příběhy z dějin české a světové fotografie - osudy vybraných fotografů a slavných snímků]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/760488-stare-povesti-fotografick-17695280721-1024x1024.jpg)


![Zdeněk Tmej, Totaleinsatz (Fototorst, sv. 5) [fotograf - umělecká fotografie] Zdeněk Tmej, Totaleinsatz (Fototorst, sv. 5) [fotograf - umělecká fotografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_387480_1-1024x1024.jpg)



![Fotografovali válku - Sovětská válečná reportáž [druhá světová válka, hrůzy války, Německo, Rusko, Sovětský svaz - fotografové Alpert, Ananinová, Ananin, Baltermanc, Diament, Garanin, Grebněv, Chalděj ad.] Fotografovali válku - Sovětská válečná reportáž [druhá světová válka, hrůzy války, Německo, Rusko, Sovětský svaz - fotografové Alpert, Ananinová, Ananin, Baltermanc, Diament, Garanin, Grebněv, Chalděj ad.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/485942-fotografovali-valku-14815591731-1024x1024.jpg)
