FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
A Century of Avant-Garde and Off-Guard Photography
Landskrona: City of Landskrona – Olomouc Museum ..
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Praha, Naše vojsko 2008
Velmi dobrý stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Orbis, Praha 1975. Čtvrtletník pro fotografickou tvorbu. Odborná revue výtvarné fotografie. Stran 84..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Tatran, Bratislava 1980.
Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Orion, 2015. Pevná vazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, 125.
Stav výborný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Svaz československých klubů fotografů amatérů, Praha.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené a ušpiněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
SNKLU, Praha 1964.
Dobrý stav, odřené rohy
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Vydal Aleš Prstek, 2016, 1. vydání. Pevná vazba, 172 stran, česky.
Kniha je nová.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
originální bromostříbrná fotografie " portrét ing. Jiřího Solara"
/ Jiří Solar ..
Velmi dobrý stav.
15 000Kč
Bez daně: 15 000Kč
Bez daně: 15 000Kč
Milano: Skira 2008, pův. laminovaná kartonová vazba s pův. obálkou, 238 stran s četnými vyobrazeními, 29 x 30,5 cm, jazyk: italsky
vazba na předním dolním rohu odřená (což pod obálkou není vidět), jinak kniha jako nová
9 470Kč
Bez daně: 9 470Kč
Bez daně: 9 470Kč
Praha, Nakl. Miroslava Stejskala 1946, s. 196.
v dobrém stavu
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo: Muzeum umění Olomouc 2012
Nová kniha.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vyd. Osveta, Martin 1977. Edícia Fotografických vlastivedných publikácií. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 96 + 80 bar. ofsetová příloha + 24 stran cizojazyčné resumé (volně loženo).
Stav uvnitř je velmi dobrý. Obálka je lehce ušpiněná, v dolní části mírně natržená a pomačkaná. Horní ochranný celofán je v horní části natržený. Zadní přídeští je vytrženo.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1960. Edice Umělecká fotografie.
Uvnitř dobrý stav, obálka odřená.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, 14 stran textu + 51 obraz. příloh, rozměr 16 x 18 cm.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Milano: Electa 2010, pův. laminovaná brož, 252 stran s četnými vyobrazeními, velké 4° (24 x 28 cm), jazyk: italsky
jako nová
1 620Kč
Bez daně: 1 620Kč
Bez daně: 1 620Kč
Zobrazeny položky 193 až 208 z 2871 (180 stránek)
Zákazníci sk






![Pražské kostely - Soubor fotografií Jaromír Funke [hlubotisk; architektura barokní a gotická, Praha Malá Strana Staré Město Nové Město Hradčany Pražský hrad] Pražské kostely - Soubor fotografií Jaromír Funke [hlubotisk; architektura barokní a gotická, Praha Malá Strana Staré Město Nové Město Hradčany Pražský hrad]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/25.2.2018-21-1024x1024.jpg)
![Civilizované iluze - Civilised Illusions / Photography Collection of the Olomouc Museum of Art [umělecká fotografie, výstavní katalog Muzea umění Olomouc, avantgarda, mj. Hackenschmied, Reichmann, Funke, Fára, Medková, Chochola, Zykmund, Svoboda, Reich] Civilizované iluze - Civilised Illusions / Photography Collection of the Olomouc Museum of Art [umělecká fotografie, výstavní katalog Muzea umění Olomouc, avantgarda, mj. Hackenschmied, Reichmann, Funke, Fára, Medková, Chochola, Zykmund, Svoboda, Reich]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_221202_1-1024x1024.jpg)


![CoBrA e l'Italia [Galleria nazionale d'arte moderna, 4 novembre 2010 – 13 febbraio 2011] doprovodní kniha a katalog ke stejnojmenné výstavě HOL CoBrA e l'Italia [Galleria nazionale d'arte moderna, 4 novembre 2010 – 13 febbraio 2011] doprovodní kniha a katalog ke stejnojmenné výstavě HOL](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_448631_1-1024x1024.jpg)