FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tajná kniha digitální fotografie (fotografování, příručka)
Ondřej Neff
Praha, Computer Press 2004, s. 192.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Architektura Polska do polowy XIX wieku [= Biblioteka zakladu architektury Polskiej politechniki Warszawskieje, Tom IX]
Zachwatowicz, Jan
Warszawa, Panstwowe Wydawnictwo Techniczne 1952, pův. celoplátěná vazba, 25 stran + 449 čb. ilustrací v hlubotisku, 2° (26 x 34 cm), jazyk: polsky
desky a ořízka ohmatané a zaprášené, jinak v pořádku, celkem velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Fotografický obzor, ročník XLI. 1933 (časopis, fotografie mj. Fotografie a národopis; Jiří Jeníček - Dlouhé ohnisko, Fotografování podzimu; Leica; fotografie - K. Hájek, Josef Sudek, Jan Lauschmann)
kolektiv autorů
Fotografický obzor, svázaný ročník XLI. (1933). Celoplátěná nakladatelská vazba, 188 stran, bez půvo..
Velmi dobrý stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Časopis Fotografie, ročník VIII., číslo 4/1964. Odborná revue výtvarné a užité fotografie
Václav Jírů (red.)
Brožovaná, rozměry: 24 x 30,5 cm, stran 84 - včetně fotografií.
Stav velmi dobrý, hřbet je v dolní části nepatrně natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Panorama. Kulturní zpravodaj IX., 1931-1932
Ladislav Sutnar, B. M. Klika, P. Křička, Václav Kaplický
Vydala Družstevní práce Praha. S fotografiemi Josefa Sudka. Pevná vazba se zlacením. Rozměry: 17 x 24 cm. Stran 212 + Zpravodaj DP (104 stran)
Stav velmi dobrý.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Ján Kupecký (text slovensky)
František Dvořák
Poloplátěná vazba - obálka chybí, rozměry: 17 x 23 cm, stran 157 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý
90Kč
Bez daně: 90Kč
Vyvrácené kořeny. Semily ve fotografii 1928-1988 (Vlastivěda, fotografie)
Václav Votoček
Vydalo: Město Semily, 2002
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Dolní Chabry
Jana Snížková, Martina Mrňavá
Brožovaná, rozměry: 22,5 x 23 cm, stran 149 - množství fotografií
Výborný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Jan Reich (Fototorst č.31)
P. Třešňák
Torst, Praha 2009. Edice Fototorst, sv. 31. Původní brož, 8°, množství fotografií, 135 stran. Nová k..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
Fotografický obzor, ročník XLII. 1934 (časopis, fotografie, mj. Barevný film v biografu; Co dokáže Rolleiflex; Fotografický akt u nás; Sociální fotografie; fotografie - K. Hájek, V. Jírů)
kolektiv autorů
Fotografický obzor, svázaný ročník XLII. (1934). Celoplátěná nakladatelská vazba, 188 stran, bez pův..
Dobrý stav, desky ve hřbetu nepatrně otřepené (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
O zlaté kapličce (Národní divadlo v Praze)
V.V.Štech, Ladislav Sutnar
Praha, Státní nakladatelství, 1933.
Uvnitř dobrý stav, obálka mírně odřená, vazba ve hřbetě rozlepená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Časopis Fotografie, ročník XXVIII., číslo 4/1984. Revue výtvarné fotografie
Vít Suchý (red.)
Brožovaná, rozměry: 24 x 30,5 cm, stran 84 - množství fotografií.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021