NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Josef Suk - pokus o portrét [životopis - český hudebník, houslista, housle]
Jiří Hlaváč
Akademie múzickckých umění v Praze 2018. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 22 cm, stran 301.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Život s literaturou (lingvistika - vzpomínky jazykovědce a literárního teoretika)
Lubomír Doležel
Academia, Praha 2013, formát A5, 8°, 288 stran, pevná vazba, . Edice Paměť.
Výborný stav, nová kniha
99Kč
Bez daně: 99Kč
GENERACE N - Sbírka současného umění Patrika Šimona
Šimon, Patrik
Velkoformátová kniha o současném umění. Napsal, sestavil a vydal Patrik Šimon - Eminent, Pra..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Svit lampy signovaný lept exlibris Hanza Zvolská Vladimír Komárek
Vladimír Komárek
Významný český malíř, grafik, ilustrátor. Uspořádal přes 200 autorských výstav, je zastoupen ve sbír..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
Jamajka - Stručná historie států  karibik západní indie
Markéta Křížová
Libri Praha 2012
Nová kniha
130Kč
Bez daně: 130Kč
Alena Nádvorníková  - Vratislav Effenberger, Roman Erben, Petr Král (surrealismus , monografie )
V. Effenberger Erben Král Schmitt * Šulc
2011 Praha Arbor Vitae
Nová
799Kč
Bez daně: 799Kč
Mělník na starých fotografiích 1970-1989
Karel Lojka, Martin Klihavec
Kniha čtvercového formátu, 23 cm, 216 stan, pevná vazba, 420 vyobrazení. Vyd. nakl. B..
Výborný stav, nová kniha.
349Kč
Bez daně: 349Kč
Milionář na cestách (nakladatelství NÁVRAT, Jules Verne - Spisy sv. 23.)
Jules Verne
Vydal Radomír Suchánek, nakladatelství Návrat, Brno 2008. Stran 214. Původní celoplátěná vazba se zdobením.
Stav perfektní.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Nový akademický slovník cizích slov A-Ž
kolektiv autorů
Academia, Praha 2014.
Výborný stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Židle s tulipány (Vladimír Komárek originální lept - signováno)
Vladimír Komárek
Ex libris : EL PJ. Číslo listu 61/75. Rozměry leptu: 75 x 115 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto). Signováno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Básnický zápas Otokara Březiny
V. Lesný
Jan Pohořelý, Praha 1945.
Horší stav. Obálka je zahnědlá, ve hřbetě odřená a potrhaná. Okraje stran jsou zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
72 talismanů merkurské sféry  - - - (hermetismus)
Moučka, Ladislav
Vyd. nakl. Půdorys, Praha 1999.
Výborný stav.
699Kč
Bez daně: 699Kč
pf 1977 Jaroslav Pergl
Cyril Bouda (1901 - 1984)
litografie, 1976 - signováno. Rozměry: 109 x 159. ..
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Studia Rudolphina: Bulletin of the Research Centre for Visual Art and Culture in the Age of Rudolph II, No. 17-18
Praha: Artefactum 2018, pův. brož, 247 stan, 4° (19,5 x 24 cm), text německy a anglicky.
výborný stav, nová kniha
330Kč
Bez daně: 330Kč
Ze Země na Měsíc (nakladatelství NÁVRAT, Jules Verne - Spisy sv. 22.)
Jules Verne
Vydal Radomír Suchánek, nakladatelství Návrat, Brno 2007. V tomto provedení druhé, nezkrácené vydání. Stran 201. Původní celoplátěná vazba se zdobením.
Stav perfektní.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Stavitelé katedrál 5: Katedrála v Remeši - Chrám pro korunovace francouzských králů [Remeš - Reims - gotická architektura)
Peter Kováč
Ars Auro Prior, 2018. Pevná vazba s přebalem, formát B5, 25 cm, 714 stran s mnoha fotografiemi.
Výborný stav.
449Kč
Bez daně: 449Kč
 
Valentinská © 2021