NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Druhý svazek rozsáhlého čtyřdílného kompendia, jež podává ucelený výklad o vývoji české literatury v..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Monografie malíře, literáta, kritika, redaktora a organizátora výtvarného života Miloše Jiránka má d..
545Kč
Bez daně: 545Kč
Bez daně: 545Kč
Vyd. nakl. Torst, Praha 2003, Malá umělecká monografie, kniha čb fotografií, 144 stran, formát 8°, 18 x 16 cm.
Výborný stav, nová kniha.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Volvox Globator, Praha 2007. Původní vazba s přebalem, 8°, 106 stran. Pěkný stav (viz foto).
Alex..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Pragma, Praha 1999. Brožovaná, 263stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav perfektní - nová kniha.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Archeologický ústav AV ČR, Praha 2006, pův. laminovaná brož., 4°, 534 stran
Velmi dobrý stav, nepatrně ohnutý pravý horní roh.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Milano: Skira 2008, pův. laminovaná kartonová vazba s pův. obálkou, 238 stran s četnými vyobrazeními, 29 x 30,5 cm, jazyk: italsky
vazba na předním dolním rohu odřená (což pod obálkou není vidět), jinak kniha jako nová
9 470Kč
Bez daně: 9 470Kč
Bez daně: 9 470Kč
Vydalo: nakl. Časoděj, Ostrava-Poruba 2014
Výborný stav, nová
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Vydalo nakl. Vyšehrad, Praha 2006.
Velmi dobrý stav.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Nakladatelství Tomáše Janečka, Brno 1993
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Academia, Praha 2013. Pevná vazba, 8°, 588 stran. Edice Paměť.
Výborný stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Praha: Togga ve spolupráci s Univerzitou Karlovou v Praze, Fakultou humanitních studií, 20. svazek edice Scholia, 2014, 1. vydání. Brožovaná vazba, 418 stran, 12 x 19 cm (8°).
Kniha je nová.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Nakl. Triton, Praha 2008. Brožovaná, 189 stran, rozměry: 13 x 18,5 cm.
Stav perfektní - nová kniha.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakladatel: KANT, Moravská galerie
Velmi dobrý stav, nepatrně odřená obálka.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Milano: Electa 2010, pův. laminovaná brož, 252 stran s četnými vyobrazeními, velké 4° (24 x 28 cm), jazyk: italsky
jako nová
1 620Kč
Bez daně: 1 620Kč
Bez daně: 1 620Kč
Vydalo: nakl. Časoděj, Ostrava-Poruba 2014
Výborný stav, nová
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Zákazníci sk


![Miloš Jiránek: Zápas o moderní malbu, 1875–1911 [Monografie malíře, literáta, kritika, redaktora a organizátora výtvarného života] Miloš Jiránek: Zápas o moderní malbu, 1875–1911 [Monografie malíře, literáta, kritika, redaktora a organizátora výtvarného života]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_242504_1-1024x1024.jpg)





![Volba lidskosti. Inspirace, vize, nové výzvy a souvislosti zítřka (edice: Vítr v plachtách) [psychlogie, filozofie] HOL Volba lidskosti. Inspirace, vize, nové výzvy a souvislosti zítřka (edice: Vítr v plachtách) [psychlogie, filozofie] HOL](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-05-18-10-52-19-01-1024x1024.jpg)


![Deníky Mistra a Markétky [Bulgakov - edice Paměť, Academia - vzpomínky, paměti] Deníky Mistra a Markétky [Bulgakov - edice Paměť, Academia - vzpomínky, paměti]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/496013-deniky-mistra-a-marketky-14909629001-1024x1024.jpg)


![CoBrA e l'Italia [Galleria nazionale d'arte moderna, 4 novembre 2010 – 13 febbraio 2011] doprovodní kniha a katalog ke stejnojmenné výstavě HOL CoBrA e l'Italia [Galleria nazionale d'arte moderna, 4 novembre 2010 – 13 febbraio 2011] doprovodní kniha a katalog ke stejnojmenné výstavě HOL](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_448631_1-1024x1024.jpg)