NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pulzující LED světlo k vánočním betlémům
kartonová krabička 25x12x4 cm
1. sáček 6..
187Kč
Bez daně: 187Kč
Bez daně: 187Kč
1. vydání, Praha: Unicornis 2011, 111 stran s ilustracemi a německým resumé
Výborný stav, nová
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, KANT, 2016. 1. vydání. Vazba flexi, 160 stran, 24 x 28 cm, text souběžně česky a anglicky / Softcover, 160 pp, text simultaneously in Czech and English.
Velmi dobrý stav.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Ex libris : MUDr. Hana Zvolská. Rozměry leptu: 77 x 120 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto). signovaný lept
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Obrazová kniha kresebných návrhů a fotografií. Pro další fotky klikněte sem
Úvodní text v angličt..
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Praha Libri 2009
Nová
230Kč
Bez daně: 230Kč
Bez daně: 230Kč
Sešit, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 30.
Výborný stav, nová.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Kniha Česká fotografie 20. století, vycházející paralelně v češtině a angličtině, poprvé v tak velké..
Nová kniha, perfektní stav.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Akropolis, Praha 2012.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Baron, Hostivice 2025, formát 8°, 119 stran.
Výborný stav, nová kniha. Pevná vazba.
..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
1. vydání, [Praha]: Unicornis 2014, 47 stran s ilustracemi, pův. brož.
Výborný stav, nová
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vyd. Libri, Praha 2016. Brožovaná, 192 stran, 8°, výborný stav, nová kniha
Šest případových ..
145Kč
Bez daně: 145Kč
Bez daně: 145Kč
Ex libris : MUDr. Hana Zvolská. Číslo listu 2/50. Rozměry leptu: 120 x 74 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto). Signovaný lept
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Nakl. Academia, Praha 2005. Původní pevná vazba, 879 stran, vydání první-dotisk, rozměry: 26 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.Nepatrně zašpiněná ořízka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Libri, Praha 2009, 118 stran, brožovaná, formát 8°.
Výborný stav, nová kniha.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Sešit, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 18.
Výborný stav, nová.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk


![Hrad Džbán [= Vlastivědná knihovnička Společnosti přátel starožitností, svazek 18] Hrad Džbán [= Vlastivědná knihovnička Společnosti přátel starožitností, svazek 18]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/498912-hrad-dzban-vlastivedna-kn-14932145701-1024x1024.jpg)




![Česká fotografie 20. století - [monografie české moderní tvorby -Sudek, Funke ,Drtikol ,Hák,Tmej a další] Česká fotografie 20. století - [monografie české moderní tvorby -Sudek, Funke ,Drtikol ,Hák,Tmej a další]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_125758_1-1024x1024.jpg)

![Letopisy Hudčické [Hudčice, okr. Příbram] Letopisy Hudčické [Hudčice, okr. Příbram]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/757671-letopisy-hudcicke-hudcice-17658010191-1024x1024.jpg)
![Metodika dokumentace a výzkumu židovských hřbitovů [židovské hřbitovy ,památky ,Židé ] Metodika dokumentace a výzkumu židovských hřbitovů [židovské hřbitovy ,památky ,Židé ]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/499001-metodika-dokumentace-a-vy-14932832101-1024x1024.jpg)



