NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pulzující LED světlo k vánočním betlémům od Kubašty
Pulzující LED světlo k vánočním betlémům  kartonová krabička 25x12x4 cm 1. sáček 6..
 
187Kč
Bez daně: 187Kč
Hrad Džbán [= Vlastivědná knihovnička Společnosti přátel starožitností, svazek 18]
DURDÍK, Tomáš
1. vydání, Praha: Unicornis 2011, 111 stran s ilustracemi a německým resumé
Výborný stav, nová
99Kč
Bez daně: 99Kč
Martin Rajniš. Skici - Sketches
Rajniš, Martin - Horský, Jiří
Praha, KANT, 2016. 1. vydání. Vazba flexi, 160 stran, 24 x 28 cm, text souběžně česky a anglicky / Softcover, 160 pp, text simultaneously in Czech and English.
Velmi dobrý stav.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Váza s tulipány Vladimír Komárek
Vladimír Komárek
Ex libris : MUDr. Hana Zvolská. Rozměry leptu: 77 x 120 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto). signovaný lept
300Kč
Bez daně: 300Kč
Fashion is a message - Milan Knížák (móda, návrhy) 1960-1988 (60., 70. a 80. léta)
Milan Knížák
Obrazová kniha kresebných návrhů a fotografií. Pro další fotky klikněte sem Úvodní text v angličt..
 
999Kč
Bez daně: 999Kč
Hrad Litice u Plzně (edice Zapomenuté hrady, tvrze a místa, svazek 7)
M. Novobilský, P. Rožmberský
Sešit, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 30.
Výborný stav, nová.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Česká fotografie 20. století - [monografie české moderní tvorby -Sudek, Funke ,Drtikol ,Hák,Tmej a další]
Jan Mlčoch Vladimír Birgus /avantgarda Sudek Funke
Kniha Česká fotografie 20. století, vycházející paralelně v češtině a angličtině, poprvé v tak velké..
Nová kniha, perfektní stav.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Sešit zeleně. Po mnoha letech
Philippe Jaccottet
Akropolis, Praha 2012.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Letopisy Hudčické [Hudčice, okr. Příbram]
Kristýna Pokorná
Vydal Baron, Hostivice 2025, formát 8°, 119 stran. Výborný stav, nová kniha. Pevná vazba.  ..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
Metodika dokumentace a výzkumu židovských hřbitovů [židovské hřbitovy ,památky ,Židé ]
CHVÁTAL, Václav
1. vydání, [Praha]: Unicornis 2014, 47 stran s ilustracemi, pův. brož.
Výborný stav, nová
99Kč
Bez daně: 99Kč
Environmentální spolupráce jako nástroj řešení konfliktů:
Klímová, N., Kudláčová, L. a Waisová Š.
Vyd. Libri, Praha 2016. Brožovaná, 192 stran, 8°, výborný stav, nová kniha Šest případových ..
 
145Kč
Bez daně: 145Kč
Milenci (Vladimír Komárek originální lept - signováno)
Vladimír Komárek
Ex libris : MUDr. Hana Zvolská. Číslo listu 2/50. Rozměry leptu: 120 x 74 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto). Signovaný lept
350Kč
Bez daně: 350Kč
Nový akademický slovník cizích slov A-Ž
kolektiv autorů
Nakl. Academia, Praha 2005. Původní pevná vazba, 879 stran, vydání první-dotisk, rozměry: 26 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.Nepatrně zašpiněná ořízka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Botswana - Stručná historie států č.65
Linda Piknerová
Libri, Praha 2009, 118 stran, brožovaná, formát 8°.
Výborný stav, nová kniha.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bušovice zámek a tvrz (edice Zapomenuté hrady, tvrze a místa, svazek 12)
V. Chmelíř
Sešit, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 18.
Výborný stav, nová.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021