NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Akropolis 2012. Pevná vazba, rozměry: 18 x 24 cm, stran 404.
Stav výborný - nová kniha.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Galerie Art Praha, 2012. 408 stran, 300 reprodukcí včetně osmnácti exkluzivních obrazových výklopů.
Perfektní stav, nová kniha.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vyd. Academia, Praha 2011, formát A5, 8°, komplet dvou svazků 536 a 388 stran, pevná vazba.
Velmi dobrý stav, ušpiněná ořízka, nepatrně naražený hřbet.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Praha, Togga 2013 1. vydání, edice Scholia, vydáno ve spolupráci s Fakultou humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze. Brožovaná vazba, 406 stran, 12 x 19 cm (8°).
Kniha je nová.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydala Paseka, Praha a Litomyšl 2008. Kniha formátu 65 x 49 cm.
Kniha je nová, ve výborném stavu. (Jen na kůži je ve spoji vazby je maličká tmavší skvrnka od kapky vody.)
49 999Kč
Bez daně: 49 999Kč
Bez daně: 49 999Kč
Pragma, Praha 2007. Původní vazba s přebalem, rozměry: 14 x 22 cm, 253 stran.
Stav perfektní - nová kniha.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakl. Práh, Praha, 2006.
Velmi dobrý stav, nepatrně naražené rohy.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha: Arbor vitae 2009, 1. vydání
nová
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydalo: nakl. Fabula, Hranice 2014
Velmi dobrý stav, ohyb na předním rohu obálky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Bělá pod Bezdězem: Aqua Alba 2001, pův. brož, 297 stran, 8°
jako nová
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Akropolis 2015. Pevná vazba, rozměry: 13 x 15,5 cm, stran 264.
Stav výborný - nová kniha.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Togga, Praha 2012. Původní brož, 8°, 193 stran. Nová kniha, perfektní stav!
V pozdních textech Ém..
155Kč
Bez daně: 155Kč
Bez daně: 155Kč
Po více než třiceti letech vychází zásadně přepracovaný slovník jedné z nejstarších a největších evr..
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Praha, Pendulum 2015, 1. vydání. Brožovaná vazba, 180 stran, 10,5 x 14,5 cm.
Kniha je nová.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakladatel: Arbor vitae. ISBN: 978-80-85091-87-8, EAN: 9788087164112. Kniha v pevné vazbě, 346 ..
Perfektní stav. Nová kniha, zatavená ve folii.
1 299Kč
Bez daně: 1 299Kč
Bez daně: 1 299Kč
Vydalo: nakl. Fabula, Hranice 2002
Velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk


![Jan Bauch [český malíř - monografie] Jan Bauch [český malíř - monografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_303121_1-1024x1024.jpg)



![Jak to bylo. Zpráva o činnosti šachového velmistra za období 1924-1972 s dodatkem "Jak to bylo později" [Pachman, šachy] Jak to bylo. Zpráva o činnosti šachového velmistra za období 1924-1972 s dodatkem "Jak to bylo později" [Pachman, šachy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_422166_1-1024x1024.jpg)



