NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Václav Novotný. Život a dílo univerzitního profesora českých dějin
Jaroslava Hoffmannová
Academia, Praha 2014, formát A5, 8°, 560 stran, pevná vazba, . Edice Paměť
Výborný stav, nová kniha
199Kč
Bez daně: 199Kč
Slezsko země koruny české. Historie a kultura 1300 - 1740 (Jan Thurzo, Albrecht Dürer a Jan Dubravius)
Lubomír Konečný
Brožovaná, rozměry: 28 x 29,5 cm. Stran cca 14.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Shledání (Vladimír Komárek originální lept - signováno)
Vladimír Komárek
Ex libris : Jiří Žáček. Rozměry leptu: 75 x 115 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Vnitřní aspekt sociální otázky. Luciferská minulost a ahrimanská budoucnost (esoterika, sociologie) [Rudolf Steiner] HOL
Rudolf Steiner
Vydalo: nakl. Michael, Svatý Kopeček u Olomouce 2018
Výborný stav, nová
200Kč
Bez daně: 200Kč
Dárek
Libuše Palečková, Josef Paleček
Popokatepetl, Praha 2000. Původní vazba, 4°, cca 30 stran, nádherné ilustrace. Pěkný stav. ..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
S minulostí zúčtujeme (Filosofická fakulta UK)
Jakub Jareš, Matěj Spurný, Kateřina Volná
Academia, Praha 2014, formát B5, velká 8°, 732 stran, pevná vazba s přebalem. Edice Šťastné zítřky.
Velmi dobrý stav
300Kč
Bez daně: 300Kč
Český utrakvistický humanismus v literárním díle..
Eduardo Fernánd Couceiro
...Mikuláše Konáče z Hodiškova. Publikace zkoumá složité vztahy mezi jednotlivými náboženskými, jazy..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Ročenka Kruhu pro pěstování dějin umění za rok 1932
Nákladem "Kruhu", 1933.
Dobrý stav. Na rohu obálky a titulní strany podpis býv. majitele propiskou (viz náhled).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Valdštejnové - Závisti navzdory (edice: Universum) (šlechta, šlechtický rod, Albrecht z Valdštejna, Praha - Valdštejnský palác, Frýdlant, Jičín, Duchcov) HOL
Pavel Juřík
Universum (CZ) 2024. Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 24 cm, 199 stran.
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Polemika islámu s judaismem a hebrejskou biblí ve středověku
Ibn Hazm, Daniel Boušek
Academia, Praha 2013, formát A5, 8°, 452 stran, pevná vazba, . Edice Judaica
Výborný stav, nová kniha
250Kč
Bez daně: 250Kč
Maják na konci světa (nakladatelství NÁVRAT, 1994 - Jules Verne - Spisy sv. 2. výborný stav)
Jules Verne
Vydal Radomír Suchánek - nakladatelství NÁVRAT, 1994 ,180 stran Původní celoplátěná zdobená vazba.
Stav perfektní.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Pomník lásky (Vladimír Komárek originální lept - signováno)
Vladimír Komárek
Ex libris : Jarka Dolívková. Číslo listu 46/50. Rozměry leptu: 74 x 92 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Goethův světový názor (Johann Wolfgang von Goethe) [Rudolf Steiner] HOL
Rudolf Steiner
Vydalo: nakl. Michael, Svatý Kopeček u Olomouce 2013
Výborný stav, nová
200Kč
Bez daně: 200Kč
Jaromír Funke: Mezi konstrukcí a emocí
Antonín Dufek
Horká novinka! KANT, 2013. Pevná vazba; 28 x 24 cm; 276 stran. Zcela nová kniha zatavená do fólie..
Nová.
1 399Kč
Bez daně: 1 399Kč
V zajetí vášně. Sbírka Patrika Šimona  -sbírak autorů Orlik,Kubín .Preissig , Mařák a další
Adam Hnojil (ed.)
Katalog představuje část významné soukromé umělecké kolekce pražského sběratele Patrika Šimona, její..
Kniha sice nová,ale výstavní kus,opotřebený přebal a ohmataná ořízka.
690Kč
Bez daně: 690Kč
Principialita subjektu v souvislosti dějin
Richard Zika
Nakladatel: Togga Popis: 1× kniha, brožovaná, 140 stran, 12 × 19 cm, česky Rozměry: 12 × 19 cm Rok vydání: 2010.
Zcela nová kniha. Perfektní stav.
105Kč
Bez daně: 105Kč
 
Valentinská © 2021