AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha - Kopřivnice, Karel Koutský - Fotorenesance 2014. Katalog výstavy fotografií - Lašské muzeum Kopřivnice (18. 9.-30. 11. 2014). * Původní brožovaná vazba, XII stran textu a 34 celostránkových čer
Kniha je nová.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Hannover, Sprengel-Museum, 1989, s. 171.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha - Olomouc: Arbor vitae societas - Muzeum umění Olomouc 2018, kartonová vazba, 687 stran s četnými ilustracemi, velké 4° (23,5 x 29 cm), || published on the occassion of an exhibition of the same
nová, výborný stav
2 370Kč
Bez daně: 2 370Kč
Bez daně: 2 370Kč
Praha, F. X. Šalda 1928-1929
V dobrém stavu. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stránkováno průběžně 197-292
Velmi dobrý stav, některé složky jsou uvolněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Warszawa: 1932, brož., 64 s., 8° (19 x 23,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a trochu zažloutlá, se stopami prachu a pár drobnými skvrnkami, sponky zrezivělé, vzadu vazba trochu poškozená.
3 700Kč
Bez daně: 3 700Kč
Bez daně: 3 700Kč
Warszawa: Grupa Praesens 1930. Číslovaný exemplář, č. 121 z celkem 200 kusů, 1 ze 100 kusů vytištěný na křídovém papíře o gramáži 36 g.
Desky zahnědlé a zašpiněné, na hranách odřené, ořízka a první a poslední strany zaprášené, dolní roh prvních 14 stran ohnutý, jinak uvnitř v pořádku a pěkně zachovalá.
37 500Kč
Bez daně: 37 500Kč
Bez daně: 37 500Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stránkováno průběžně 117-212
Velmi dobrý stav, některé složky jsou uvolněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Počet stran 54, rozměry: 15 x 21 cm, první vydání. Měkká vazba.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená. Hřbet v horní části s mírnou ztrátou.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Přehnuté složky, rozměry: 19,5 x 25 cm, 8 stran.
Dobrý stav, obálka je lehce zažloutlá, mírně otřepená a v přehybu přetržená. Uvnitř je stav velmi dobrý
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Sešit, rozměry: 14 x 20 cm, 28 stran, čb. vyobrazení v textu.
Velmi dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Počet stran 54, rozměry: 15 x 21 cm, první vydání. Měkká vazba.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a ušpiněné.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
New York: Franklin Furnace 1989, brož., 68 s., 4° (21,5 x 28 cm)
Vynikající stav; obálka jen mírně opotřebovaná.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
München: Albert Langen Verlag 1927, váz., 111 s., 8° (18,5 x 23,5 cm)
Přebal mírně opotřebovaný a zažloutlý, vazba nepatrně nalomená; vynikající stav.
37 500Kč
Bez daně: 37 500Kč
Bez daně: 37 500Kč
Vytiskl Pokorný, Brno, 1936. Brožura, 21 x 15 cm, 119 stran + 42 příloh.
Velmi dobrý stav, obálka je uvolněná od bloku a mírně zašpiněná.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Brno, Moravská galerie, 1996, s. 205.
Velmi dobrý stav
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Zobrazeny položky 2737 až 2752 z 2956 (185 stránek)
Zákazníci sk


![Rozlomená doba 1908-1928, Avantgardy ve střední Evropě [česká verze] (avantgarda a její vývoj) Rozlomená doba 1908-1928, Avantgardy ve střední Evropě [česká verze] (avantgarda a její vývoj)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/612252-rozlomena-doba-1908-1928--16353476571-1024x1024.jpg)


![Dom, Osiedle, Mieszkanie, roč. 4, 1932, č. 11-12 [avantgarda; architektura; funkcionalismus; ČSR; Polsko; sídliště] Dom, Osiedle, Mieszkanie, roč. 4, 1932, č. 11-12 [avantgarda; architektura; funkcionalismus; ČSR; Polsko; sídliště]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/709716-dom-osiedle-mieszkanie-ro-17080808401-1024x1024.jpg)





![Internationale Architektur. Zweite veränderte Auflage [= Bauhausbücher; 1] [architektura; avantgarda; funkcionalismus] Internationale Architektur. Zweite veränderte Auflage [= Bauhausbücher; 1] [architektura; avantgarda; funkcionalismus]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/677044-internationale-architektu-16684310681-1024x1024.jpg)

