AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prag: Die Volks-Illustrierte 1937, neváz., [8] s., 4° (27 x 38 cm)
Horší stav; mírné opotřebení na okrajích, pár drobných natržení, 8 stran chybí.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Původní brož, 8°, 61 stran.
Obálka nepatrně pomačkaná na okrajích (viz foto), volný hřbet. Dobrý stav!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha: Československé filmové nakladatelství 1947, brož., 16+2+46+3 s., 8° (20,5 x 23 cm)
Obálka opotřebovaná a mírně zažloutlá, knižní blok téměř oddělen od obálky, část dvojlistů téměř oddělena od bloku, některé stránky mírně zažloutlé.
6 450Kč
Bez daně: 6 450Kč
Bez daně: 6 450Kč
Praha: J. Otto 1926, brož., 57+[3] s., 4° (23 x 30 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, na zadní straně s otisky, dva růžky obálky odtržené, hřbet je zručně opravovaný plátnem, několik listů má mírně ohnuté růžky, jeden list s drobným natržením a nepříliš
19 999Kč
Bez daně: 19 999Kč
Bez daně: 19 999Kč
Praha: Purkyně, spolek pracovníků v umění a ve vědě - Česká grafická unie 1930, 62 s., 12° (12 x 17 cm)
Obálka opotřebovaná, zaprášená, zažloutlá a mírně na několika místech natržená, knižní blok oddělen od obálky, ořízka zažloutlá a mírně zaprášená, stránky zažloutlé.
31 000Kč
Bez daně: 31 000Kč
Bez daně: 31 000Kč
Reichenberg [Liberec]: AIZ 1933, neváz., 24 [49-72] s., 4° (28 x 38 cm)
Dobrý stav; stránky na okrajích opotřebované, s pár drobnými natrženími, na několika stranách jsou žluté skvrny (viz foto).
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Praha: Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze 1987, brož., 40 s., 8° (23,5 x 21,5 cm)
Obálka mírně opotřebovaná; velmi dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Wien: Verlag von Anton Schroll & Co. 1931, váz., [2]+43+[3]+[104] s., 4° (22 x 28,5 cm)
Dobrý stav; přebal opotřebovaný, na okrajích otřepený, vpředu se skvrnou, vzadu s razítkem, obálka mírně opotřebovaná, na okrajích ztmavlá, s pár šmouhami, stopami lepidla a žlutými skvrnami od stáří,
7 490Kč
Bez daně: 7 490Kč
Bez daně: 7 490Kč
Původní brož s přebalem, 8°, 378 stran.
Nerozřezáno, zadní část přebalu lehce potrhaná, přebal lehce potrhán také ve hřbetu. Dobrý stav (viz foto)!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Prag: AIZ 1933, neváz., 16 [769-784] s., 4° (28 x 38 cm)
Velmi dobrý stav; okraje stránky mírně opotřebované, s pár nepatrnými natrženími.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Tel Aviv – Zürich: Tel Aviv Museum of Art – Verlag Scheidegger & Spiess AG 2021. With contributions by Simone Förster and Bernhard Maaz.
Pěkný stav.
749Kč
Bez daně: 749Kč
Bez daně: 749Kč
Praha: Uměleckoprůmyslové muzeum 1976, brož., 44 s., 8° (22 x 24 cm)
Obálka opotřebovaná, jinak velmi dobrý stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Prag: AIZ 1935, brož., 16 s. [401-416], 4° (27 x 38 cm)
Dobrý stav; stránky jsou mírně ořezány (výtisk byl svázán, poté oddělen ze svazku), podél spoje obálky jsou menší natržení.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Potsdam - Berlin: Verlag Gustav Kiepenheuer 1920, váz., [2]+383+[1]+[6] s., 11 tabulí, 4° (21 x 28 cm)
Desky opotřebované a vybledlé, kůže odřená, ořízka, předsádky a stránky s obsahem zažloutlé, Feiningerův dřevoryt má ohnutý roh, Hofmanův linoryt má na okraji skvrnu po vlhkosti, Lomnitzův dřevoryt má
39 000Kč
Bez daně: 39 000Kč
Bez daně: 39 000Kč
Praha: Státní grafická škola 1935, pův. brož, pův. obálka, [6] nečíslovaných stran textu + [10] tabulí s reprodukcemi, 2° (23,5 x 32,5 cm)
obálka mírně ohmataná a vyšisovaná, okraje stránek mírně ohmatané, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Reichenberg: Druck- und Verlagsanstalt "Zukunft" Runge & Co. 1929, neváz., 20+6 s., 4° (28 x 38 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, s drobnými natrženími, pár listů na okrajích opotřebovaných.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Zobrazeny položky 2673 až 2688 z 2957 (185 stránek)
Zákazníci sk




![Sudek - Funke [Staroměstská radnice, Praha, 25. 11. 1986 - 2. 1. 1987; Státní zámek Kozel, srpen - září 1987] Sudek - Funke [Staroměstská radnice, Praha, 25. 11. 1986 - 2. 1. 1987; Státní zámek Kozel, srpen - září 1987]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/576101-sudek-funke-staromestska--15912635251-1024x1024.jpg)

![Daumier mluví k nám [= Soukromé tisky Státní grafické školy; řada druhá, číslo 3] Daumier mluví k nám [= Soukromé tisky Státní grafické školy; řada druhá, číslo 3]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/577314-daumier-mluvi-k-nam-soukr-15930921681-1024x1024.jpg)