AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Paris: Galerie de Seine 1981, brož., 31 s., 8° (16 x 21 cm)
Obálka opotřebovaná, s dvěma skvrnami; dobrý stav.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Ann Arbor: Michigan Slavic Publications, University of Michigan 2004, brož., [40] s., 4° (21 x 30 cm)
Jako nová.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Praha, Karel Borecký 1930, s. 819.
V dobrém stavu, hřbet je z části natržen, první strana je natržena, na přídeští jsou razítka a záznamy z vyřazené knihovny, na některých stránkách jsou razítka z knihovny.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
2. vydání. Praha: Jos. R. Vilímek 1948.
Přebal na okrajích otlačený, horní okraj přední strany přebalu natržený, uvnitř zcela bez poškození a pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Olomouc: Index 1935, pův. kartonová vazba, 108 stran s ilustracemi a grafikami, 12° (21 x 15 cm)
Velmi dobrý stav, avšak v knize chybí první koláž ve frontispisu, obálka mírně ušpiněná, na titulní straně jsou iniciály předchozího majitele, vazba je trochu uvolněná, jinak je kniha uvnitř čistá.
50 000Kč
Bez daně: 50 000Kč
Bez daně: 50 000Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag 1930, neváz., 20 s., 4° (28 x 38 cm)
Dobrý stav; listy otřepené, občas s menším natržením, titulní list má utržený roh a menší natržení.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Praha, Ústřední výbor KSČ 1947, s. 1028.
Velmi dobrý stav, polo koženková převazba, na přídeští jsou razítka a záznamy z vyřazené knihovny, některé stránky mají razítka. V exempláři chybí číslo 15.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha: Československé filmové nakladatelství 1947. 1. vydání. Úvod "Básník fotografie" napsal Lubomír Linhart, básnický portrét Miroslava Háka napsal Jiří Kolář.
Desky odřené, na okrajích otlačené a dole ohnuté, dolní část hřbetu chybí, strany 1-14 částečně uvolněné z vazby, vazba mezi textovou a obrazovou části prasklá, na str. 5-8 podtrháváno tužkou, skvrna
7 400Kč
Bez daně: 7 400Kč
Bez daně: 7 400Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag 1930, neváz., 20 s., 4° (28 x 38 cm)
Dobrý stav; některé listy mají ohnuté růžky, obálka pomačkaná, s menšími ztrátami.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Praha, Ústřední výbor KSČ 1946, s. 832.
Velmi dobrý stav, slepá převazba, desky jsou lehce odřeny. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny. Jedna složka je lehce uvolněna. Některé stránky mají razítka z vyřazené knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
2. vydání. Praha: Jos. R. Vilímek 1948.
Přebal poničený - potrhaný, horní hory a okraje hřbetu utržené, vpředu zpřehýbaný, uvnitř kniha v pořádku a pěkně zachovalá, celkově dobrý stav.
340Kč
Bez daně: 340Kč
Bez daně: 340Kč
Praha, Svoboda 1945, s. 288.
Velmi dobrý stav, slepá polo - koženková vazba. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny. Čísla 1 a 3 jsou uvolněny z knižního bloku.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Prague: Karel Kerlický - Kant 2024, kartonová vazba, 263 stran s četnými barevnými ilustracemi, 4° (24,5 x 28,5 cm), jazyk: anglicky
nová, výborný stav
1 599Kč
Bez daně: 1 599Kč
Bez daně: 1 599Kč
Praha: Uměleckoprůmyslové muzeum 1974, brožovaná, stran 96 + 4 strany [seznam], rozměry: 16,5 x 24 cm.
Obálka mírně odřená. Stav velmi dobrý, razítko z knihovny původního majitele.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha: Museum Kampa - Nadace Jana a Medy Mládkových / Museum Kampa - The Jan and Meda Mladek Foundation 2009, brožovaná, 600 s., 8° (15 x 23 cm)
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Praha, Bohuš Laštovička 1936, s. 828.
Velmi dobrý stav. Polokoženková slepá vazba. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Zobrazeny položky 2673 až 2688 z 2950 (185 stránek)
Zákazníci sk

![Hugh Weiss. Nouvelles architectures [americký surrealismus; umění] Hugh Weiss. Nouvelles architectures [americký surrealismus; umění]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/673328-hugh-weiss-nouvelles-arch-16638320271-1024x1024.jpg)





![Modern Americanness: The New Graphic Design in the United States 1890-1940 [avantgarda, grafika, USA] Modern Americanness: The New Graphic Design in the United States 1890-1940 [avantgarda, grafika, USA]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/730878-modern-americanness-the-n-17327876481-1024x1024.jpg)
![Osobnosti české fotografie I. Ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze [Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha, únor - květen 1974] - Sudek, Funke, Drtikol... Osobnosti české fotografie I. Ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze [Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha, únor - květen 1974] - Sudek, Funke, Drtikol...](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/699071-osobnosti-ceske-fotografi-16962280201-1024x1024.jpg)

