AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Karel Borecký 1931.
Velmi dobrý stav. Některá čísla jsou lehce zašpiněná.
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
London: Goerge Allen & Unwin Ltd. 1950. Fourth Impression. Translated by M. & R. Weatherall.
Desky trochu zašpiněné a odřené, hřbet v ohybu u zadních desek prasklý, uvnitř zcela v pořádku, celkově slušný stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Původní brož, 8°, 19 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Prag: Die Volks-Illustrierte 1938, neváz., 16 s., 4° (27 x 38 cm)
Velmi dobrý stav; mírné opotřebení na okrajích, nepatrné natržení.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 157, rozměry: 14 x 19 cm.
Velmi dobrý stav, obálka i hřbet jsou lehce odřené. Hřbet je v horní i dolní části nepatrně natržený.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Původní brož, 8°, 20 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Prague: Pressfoto 1978, složka s brožurou (44 s.) a 11 fotografiemi, 12° (12 x 17,5 cm)
Složka a brožura mírně opotřebované; vynikající stav.
1 290Kč
Bez daně: 1 290Kč
Bez daně: 1 290Kč
Praha, Aventinum - Otakar Štorch-Marien 1930-1931.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné. Na přídeští je nalepeno exlibris pův. majitele.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Původní brož, 8°, 282 stran.
Knižní blok částečně vylepen z obálky, nerozřezáno. Dobrý stav (viz foto)!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 115, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce otřepené. Obálka je v horní i dolní části u hřbetu natržená a z boku pomačkaná. Místy nerozřezáno.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Reichenberg [Liberec]: AIZ 1933, neváz., 24 [193-216] s., 4° (28 x 38 cm)
Dobrý stav; stránky na okrajích mírně opotřebované, první dvojlist (s titulní stranou) na přehybu zčásti roztržen.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Liberec: Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze - Okresní kulturní středisko Liberec 1981, nevázáno, 4+2+12 s., 8° (15 x 21 cm)
Obálka opotřebovaná, mírně zažloutlá, s větším natržením; na rubu tabulí otisky tiskařské barvy z dalších tabulí, reprodukce mírně vybledlé; dobrý stav.
2 100Kč
Bez daně: 2 100Kč
Bez daně: 2 100Kč
Původní brož s přebalem, 8°, 369 stran.
Dobrý stav (viz foto)! Nerozřezáno.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Prag: AIZ 1935, brož., 16 s. [241-256], 4° (27 x 38 cm)
Dobrý stav; stránky při svázání mírně ořezány (zejména v dolní části).
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Praha, Uměleckoprůmyslové muzeum 1982-1986. Komplet 5 sešitů. Všech pět v původní vazbě, nestránkováno, rozměry 24 x 22 cm.
Vyšlo jako doprovod k cyklu výstav ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v P
Velmi dobrý stav.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Prag: AIZ 1935, neváz., 16 s. [545-560], 4° (27 x 38 cm)
Dobrý stav; na okrajích jsou některé listy mírně opotřebovány, kousek obálky vystřižen (chybí tedy i malá část titulku na další straně).
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Zobrazeny položky 2673 až 2688 z 2956 (185 stránek)
Zákazníci sk





![Czechoslovak Photography 1918-1978 [československá fotografie; umění; Československo; Jaroslav Rössler; Jaromír Funke] Czechoslovak Photography 1918-1978 [československá fotografie; umění; Československo; Jaroslav Rössler; Jaromír Funke]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/558612-czechoslovak-photography--15663044131-1024x1024.jpg)



![Josef Sudek / Zahrady [Malá výstavní síň OKS, Liberec, 25. 6. - 19. 7. 1981] Josef Sudek / Zahrady [Malá výstavní síň OKS, Liberec, 25. 6. - 19. 7. 1981]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/576119-josef-sudek-zahrady-mala--15912712181-1024x1024.jpg)
