AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Adolf Loos – dílo v českých zemích / Adolf Loos - Works in the Czech Lands
Szadkowska, Maria – Van Duzer, Leslie – Černoušková, Dagmar
Praha: Muzeum hlavního města Prahy - Nakladatelství KANT 2009.
Desky lehce zašpiněné, hřbet desek je částečně odlepen od knižního bloku, uvnitř pěkná a zcela bez poškození.
5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
Mistr Whisky - můj soupeř (obálka Jindřich Štyrský)
Lucio d´ Ambra
Pevná vazba se zlacením na hřbetu a s původní obálkou, stran 257, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je ze spodní strany podlepovaná.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Karneval (obálka J. Don, titulní list K. Teige, O. Mrkvička) - avantgarda
Vítězslav Nezval
Brožovaná, stran 103, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, otřepená a v dolní části hřbetu do poloviny natržená, v horní části u hřbetu je opravovaná, hřbet je v horní části se ztrátou - opravený. Uvnitř je stav velmi dobrý
450Kč
Bez daně: 450Kč
Červen. Tendenční čtrnáctideník. Roč. I (1918-1919) - Obsahuje desítky orig. grafických příloh (4 chybí) [časopis, avantgarda, Václav Špála, Jan Zrzavý, Vlastislav Hofman, Karel Teige]
Tvrdošíjní. Karel Teige
Vydával Fr. Borový, Praha, 1918-1919. 24 čísel časopisu v plátěné vazbě, 20 x 25 cm, 331 stran.
Velmi dobrý stav, chybí čtyř přílohy (uvedené výše).
90 000Kč
Bez daně: 90 000Kč
Osobnosti české fotografie I. Ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze (Alfons Mucha, František Drtikol, Eugen Wiškovský, Jaromír Funke, Josef Sudek, Jindřich Štyrský, Jan Lauschmann, Jaroslav Rössler, Miroslav Hák)
Fárová, Anna
Praha: Uměleckoprůmyslové muzeum 1974, brož., 96 + 4 [seznam] s., 8° (16,5 x 24 cm)
Obálka odřená, ve hřbetě mírně rozlepeno. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Prague, Belle Époque [= Aubier. Collection historique]
Michel, Bernard
Paris: Flammarion 2008, brož., 496+8 s., 8° (13,5 x 22 cm)
Obálka mírně opotřebovaná, na ořízce drobná čárka od propisky; vynikající stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Essential Picasso (Pablo Picasso, malířství, kubismus)
Laura Payne
Bath, Dempsey Parr 1999, s. 256.
Velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Tvorba. Týdeník pro literaturu, politiku a umění, ročník 12, 1937 (časopis, první republika, komunismus, mj. Zd. Nejedlý - O Masarykovi; V. Nezval - Praha s prsty deště; J. Fučík - Poznámka o Osvobozeném divadle, F. X. Šalda)
Ladislav Štoll (red.)
Praha, Tvorba 1937, s. 839.
Velmi dobrý stav. Poloplátěná převazba je lehce odřená a u hřbetu mírně natržená. Vazba je lehce povolená. Na přídeští a předsádce jsou razítka z knihovny.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bytová kultura. Sborník průmyslového umění (NEKOMPLETNÍ) 1924/1925 [architektura bytového interiéru - nábytek UP, užité umění, bytový interiér]
Adolf Loos, Bohumil Markalous, Arnošt Wiesner, Jan Vaněk
Svázaný nekompletní ročník časopisu, máme strany 49-160 (chybí nám strany 1-48. Chybí tedy první dva sešity 1 a 2-3), máme též obsah a titul. velké 4° (23 x 30 cm), sešitová vazba, s nalepenou částí p
přední deska je přehnutá svisle v polovině, nepatrně zahnědlé, celkově velmi dobrý stav
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Matka a dítě (obálka Jindřich Štyrský, Toyen)
Charles Louis Philippe
Brožovaná s původní obálkou, stran 115, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená, nerozřezáno.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Salvador Dalí 1904-1989. Exzentrik und Genie [malířství, surrealismus]
Conroy Maddox
Köln, Benedikt Taschen Verlag 1983, s. 95.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Podobizna muže  (sociální grafika dvacátých let) Vlastislav Hofman
Vlastislav Hofman
Linoryt, 222 x 105 mm, signovaný tužkou, paspartovaný.
Výborný stav.
16 000Kč
Bez daně: 16 000Kč
Salvador Dalí (malířství, surrealismus)
Robert Descharnes - Gilles Néret
Köln, Taschen 2006, s. 224.
Velmi dobrý stav, na obálce je nalepena polepka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Abstract Art. Muster und Entwürfe Ad. und M. P. Verneuil [= Poster-Art-Reihe][abstraktní umění, design, dekorativní umění, užité umění, Adam und Maurice Verneuil]
Calloway, Stephen (ed.)
Stuttgart: Perkland Verlag [1988].
Desky pouze nepatrně poškrábané, cenovka na zadní straně desek, jinak bez poškození, pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021