AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Růže pro Josefa Sudka (1896-1976) / A Rose for Josef Sudek (1896-1976) Fotografie
J. Řezáč, J.Mlčoch
Praha: Správa Pražského hradu - Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze 1996.
Velmi dobrý stav.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Tvorba. Týdeník pro literaturu, politiku a umění, ročník 6, 1931 (časopis, první republika, komunismus, mj. A.Hoffmeister - Shaw, censura, SSSR; O Pařížské komuně; K. Teige - Mezinárodní deficit bytové otázky; Trampové jsou opět hnusní)
Julius Fučík - Kurt Konrad
Praha, Karel Borecký 1931, s. 823.
Velmi dobrý stav. Slepá vazba. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny. Na některých stránkách jsou razítka z knihovny. Exemplář je bez obsahu.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Appel: Ariel No 4 de la nouvelle série, Avril 1966 [Karel Appel, avantgarda, nizozemské umění, grafika; číslovaný výtisk]
Appel, Karel – Berggruen, Heinz – Pollac, Jean
Paris: Galerie Ariel 1966.
Rohy obálky i stránek jsou trochu ohnuté, obálka dole v ohybu hřbetu nepatrně natržená, jinak v pořádku, celkově dobrý stav.
5 500Kč
Bez daně: 5 500Kč
Jan Lauschmann (edice: Mezinárodní fotografie, sv. 9) (Soubor fotografií; fotografie, avantgarda)
Daniela Mrázková - Jan Lauschmann
Praha, Pressfoto 1984.
Velmi dobrý stav. Chybí list č. 10.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Josef Sudek [Edice mezinárodní fotografie, svazek 1] ALBUM 13 FOTOGRAFIÍ (Pressfoto 1976)
Tausk, Petr
Praha: Pressfoto, nakladatelství ČTK 1976, pův. desky s doprovodným sešitem (8 nečíslovaných stran), 12 tabulí s celkově 13 velkoformátovými reprodukcemi fotografií, 24 x 30 cm, čtyřjazyčně česky, rus
desky na hranách odřené, v ohybu natržené, doprovodný sešit na krajích vyšisovaný, několik tabulí na krajích poškozených slepením, některé tabule lepkavé, celkově ještě uspokojivý stav
11 700Kč
Bez daně: 11 700Kč
Karneval (obálka vevázána J. Don, titulní list K. Teige, O. Mrkvička) - avantgarda
Vítězslav Nezval
Převazba - pův. obálka je vevázána, stran 103, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Die Prager Moderne: Erzählungen, Gedichte, Manifeste.[Pražská moderna; česká moderní literatura, antologie textů - překlady NJ]
Chvatík, Květoslav
Frankfurt am Main: Suhrkamp Verlag 1991, 1. Auflage.
Horní roh přední části přebalu otlačený, horní roh předních desek lehce ohnutý, uvnitř v pořádku - velmi pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Pražský hrad [foto Josef Sudek Praha] Výtvarné dílo staletí v obrazech Josefa Sudka
Sudek, Josef - Rouček, Rudolf
Praha: Sfinx, Bohumil Janda 1945, 1. vydání, edice Zlatá Studně, pův. celoplátěná vazba s pův. obálkou, 252 stran s 105 reprodukcemi fotografií Josefa Sudka (1896-1976), 4 plánky Pražského hradu (z to
obálka na rozích a okrajích mírně odřená, u horního kapitálku podlepená papírem, kniha v perfektním stavu, čistá, nedotknutá, celkově výborný stav
1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Pracující den (obálka Václav Špála)
Josef Hora
Brožovaná, druhé vydání, rozměry: 11 x 17 cm, 61 stran.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené, na první straně je signaturní razítko - Jan Krofta. Některés složky jsou uvolněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Tvorba. Týdeník pro literaturu, politiku a umění, ročník 9, 1934 (časopis, první republika, mj. B. Brecht - Žebrácký průvod; Cesta do Paříže; Americké rozcestí; K. Teige - Pražský činžák; polokožená vazba - vazba kůže)
Julius Fučík - Kurt Konrad - Josef Kybák (red.)
Praha, Ladislav Štoll 1934, s. 515.
Velmi dobrý stav. Polokožená převazba je lehce odřená. Na přídeští, na předsádce a titulním listě jsou razítka z knihovny.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Salvador Dalí 1904-1989. Exzentrik und Genie [malířství, surrealismus]
Conroy Maddox
Köln, Benedikt Taschen Verlag 1983, s. 95.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Podobizna muže  (sociální grafika dvacátých let) Vlastislav Hofman
Vlastislav Hofman
Linoryt, 222 x 105 mm, signovaný tužkou, paspartovaný.
Výborný stav.
16 000Kč
Bez daně: 16 000Kč
Salvador Dalí (malířství, surrealismus)
Robert Descharnes - Gilles Néret
Köln, Taschen 2006, s. 224.
Velmi dobrý stav, na obálce je nalepena polepka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021