AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Berlin: Neuer Deutscher Verlag 1930, číslo slavného komunistického týdeníku (verze vydávaná s českým impressem), četné ilustrace, 20 stran, 4° (28 x 38 cm)
opotřebené okraje stránek, velmi dobrý stav
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Praha, Svoboda 1945, s. 288.
Velmi dobrý stav, slepá polo - koženková vazba. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny. Čísla 1-8 mají jiný formát.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Prague: Karel Kerlický - Kant 2024, kartonová vazba, 263 stran s četnými barevnými ilustracemi, 4° (24,5 x 28,5 cm), jazyk: anglicky
nová, výborný stav
1 599Kč
Bez daně: 1 599Kč
Bez daně: 1 599Kč
Praha: Uměleckoprůmyslové muzeum 1974, brožovaná, stran 96 + 4 strany [seznam], rozměry: 16,5 x 24 cm.
Obálka mírně odřená. Stav velmi dobrý, razítko z knihovny původního majitele.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha: Museum Kampa - Nadace Jana a Medy Mládkových / Museum Kampa - The Jan and Meda Mladek Foundation 2009, brožovaná, 600 s., 8° (15 x 23 cm)
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Praha, Bohuš Laštovička 1936, s. 828.
Velmi dobrý stav. Polokoženková slepá vazba. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Roma - Oslo: Il Bagatto - Biblioscandia 1986. Původní brožovaná vazba, 69 stran s množstvím černobílých vyobrazení, 21 x 20 cm, text souběžně italsky, norsky a česky. / OBrosch., 69 Seiten mit zahlrei
Desky lehce zašpiněné, jinak pěkná, celkově velmi dobrý stav. / Deckel ganz leicht verschmutzt, sonst schön, insgesamt sehr guter Zustand.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Hatje Cantz Verlag 1999, s. 287.
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha, Karel Borecký 1931, s. 823.
Velmi dobrý stav. Slepá vazba. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny. Na některých stránkách jsou razítka z knihovny. Exemplář je bez obsahu.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Paris: Galerie Ariel 1966.
Rohy obálky i stránek jsou trochu ohnuté, obálka dole v ohybu hřbetu nepatrně natržená, jinak v pořádku, celkově dobrý stav.
5 500Kč
Bez daně: 5 500Kč
Bez daně: 5 500Kč
Praha, Pressfoto 1984.
Velmi dobrý stav. Chybí list č. 10.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Praha: Pressfoto, nakladatelství ČTK 1976, pův. desky s doprovodným sešitem (8 nečíslovaných stran), 12 tabulí s celkově 13 velkoformátovými reprodukcemi fotografií, 24 x 30 cm, čtyřjazyčně česky, rus
desky na hranách odřené, v ohybu natržené, doprovodný sešit na krajích vyšisovaný, několik tabulí na krajích poškozených slepením, některé tabule lepkavé, celkově ještě uspokojivý stav
11 700Kč
Bez daně: 11 700Kč
Bez daně: 11 700Kč
Vydával Fr. Borový, Praha, 1918-1919. 24 čísel časopisu v plátěné vazbě, 20 x 25 cm, 331 stran.
Velmi dobrý stav, chybí čtyř přílohy (uvedené výše).
90 000Kč
Bez daně: 90 000Kč
Bez daně: 90 000Kč
Praha: Uměleckoprůmyslové muzeum 1974, brož., 96 + 4 [seznam] s., 8° (16,5 x 24 cm)
Obálka odřená, ve hřbetě mírně rozlepeno. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Paris: Flammarion 2008, brož., 496+8 s., 8° (13,5 x 22 cm)
Obálka mírně opotřebovaná, na ořízce drobná čárka od propisky; vynikající stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Bath, Dempsey Parr 1999, s. 256.
Velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 2673 až 2688 z 2954 (185 stránek)
Zákazníci sk


![Modern Americanness: The New Graphic Design in the United States 1890-1940 [avantgarda, grafika, USA] Modern Americanness: The New Graphic Design in the United States 1890-1940 [avantgarda, grafika, USA]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/730878-modern-americanness-the-n-17327876481-1024x1024.jpg)
![Osobnosti české fotografie I. Ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze [Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha, únor - květen 1974] - Sudek, Funke, Drtikol... Osobnosti české fotografie I. Ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze [Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha, únor - květen 1974] - Sudek, Funke, Drtikol...](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/699071-osobnosti-ceske-fotografi-16962280201-1024x1024.jpg)






![Josef Sudek [Edice mezinárodní fotografie, svazek 1] ALBUM 13 FOTOGRAFIÍ (Pressfoto 1976) Josef Sudek [Edice mezinárodní fotografie, svazek 1] ALBUM 13 FOTOGRAFIÍ (Pressfoto 1976)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/518590-josef-sudek-edice-mezinar-15132599691-1024x1024.jpg)
![Červen. Tendenční čtrnáctideník. Roč. I (1918-1919) - Obsahuje desítky orig. grafických příloh (4 chybí) [časopis, avantgarda, Václav Špála, Jan Zrzavý, Vlastislav Hofman, Karel Teige] Červen. Tendenční čtrnáctideník. Roč. I (1918-1919) - Obsahuje desítky orig. grafických příloh (4 chybí) [časopis, avantgarda, Václav Špála, Jan Zrzavý, Vlastislav Hofman, Karel Teige]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/519421-cerven-casopis-tendencni--15500679011-1024x1024.jpg)

![Prague, Belle Époque [= Aubier. Collection historique] Prague, Belle Époque [= Aubier. Collection historique]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/565980-prague-belle-epoque-aubie-15768546621-1024x1024.jpg)
