AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Karel Borecký 1932, s. 823.
Velmi dobrý stav, polokožená slepá převazba. Vazba je lehce natržena mezi přídeštím a předsádkou. Na přídeští, titulním listě a některých stránkách jsou razítka z knihovny. Strany 13 až 16 jsou uvolně
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag 1930, neváz., 20 s., 4° (28 x 38 cm)
Vynikající stav; několik listů na okrajích mírně opotřebováno, s pár nepatrnými natrženími.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Praha, Karel Borecký 1930, s. 819.
Velmi dobrý stav, slepá převazba, na přídeští jsou razítka a záznamy z vyřazené knihovny, na některých stránkách jsou razítka z knihovny.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag 1930, neváz., 20 s., 4° (28 x 38 cm)
Vynikající stav; pár listů na okraji mírně opotřebovaných.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Praha, Ústřední výbor KSČ 1947, s. 1028.
Velmi dobrý stav, na přídeští jsou razítka a záznamy z vyřazené knihovny, některé stránky mají razítka. Exemplář má obsah, obálky jednotlivých čísel jsou odděleny od časopisů a vlepeny na konci knižní
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Praha: Jos. R. Vilímek 1948. 2. vydání. Text revidoval a doslov napsal Jan Wenig, grafická úprava Antonín Morávek.
Přebal na okrajích trochu otlačený a z rubu u hřbetu podlepen lepicí páskou, nahoře u okraje zahnědlý pás (možná pozůstatek po inventárním štítku), kniha bez poškození, pěkně zachovalá, celkově velmi
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag 1930, neváz., 20 s., 4° (28 x 38 cm)
Vynikající stav; pár listů na okraji mírně opotřebováno, s pár nepatrnými natrženími.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Praha, Ústřední výbor KSČ 1947, s. 492.
Velmi dobrý stav, slepá převazba, na přídeští jsou záznamy a razítka z vyřazené knihovny, na některých stránkách jsou razítka. Exemplář má obsah.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag 1930, číslo slavného komunistického týdeníku (verze vydávaná s českým impressem), četné ilustrace, 20 stran, 4° (28 x 38 cm)
opotřebené okraje stránek, velmi dobrý stav
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Praha, Ústřední výbor KSČ 1946, s. 832.
Velmi dobrý stav, slepá polo koženková převazba. Dva svazky mají na přídeští razítka a záznamy z knihovny. Některé stránky obsahují razítka z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Praha: Správa Pražského hradu - Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze 1996.
Uvnitř velmi dobrý stav, přebal poškozený - zašpiněný, natržený a lehce zvlněný.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Prague: Karel Kerlický - Kant 2024, kartonová vazba, 263 stran s četnými barevnými ilustracemi, 4° (24,5 x 28,5 cm), jazyk: anglicky
nová, výborný stav
1 599Kč
Bez daně: 1 599Kč
Bez daně: 1 599Kč
Praha, Svoboda 1945, s. 288.
Velmi dobrý stav, slepá polo - koženková vazba. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny. Čísla 1-8 mají jiný formát.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Praha: Uměleckoprůmyslové muzeum 1989, pův. sešit, [68] nečíslovaných stran s četnými čb. fotografiemi, 20 x 24 cm, jazyk: česky se stručnými souhrny v angličtině a němčině
žádné stopy opotřebení (nekvalitní předrevoluční tisk na obálce), jako nová.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Pevná vazba. Rozměry: 12,5 x 19 cm. Stran 41.
Stav velmi dobrý, na přídeští je nálepka. Frontispic je natržený.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Hatje Cantz Verlag 1999, s. 287.
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zobrazeny položky 2801 až 2816 z 2953 (185 stránek)
Zákazníci sk






![Modern Americanness: The New Graphic Design in the United States 1890-1940 [avantgarda, grafika, USA] Modern Americanness: The New Graphic Design in the United States 1890-1940 [avantgarda, grafika, USA]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/730878-modern-americanness-the-n-17327876481-1024x1024.jpg)



