AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Arbor Vitae, Praha 2015, ISBN: 978-80-7467-051-0
Kniha je nová
2 199Kč
Bez daně: 2 199Kč
Bez daně: 2 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 103, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené a v dolní části mírně otřepené, hřbet je lehce potrhaný, ve spodní straně je s mírnou ztrátou. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Na titulním
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Vydala Academia v Praze 2005
Výborný stav - nová kniha.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Sborník na počest šedesátin Josefa Suka (1874-1935).
Obsahuje mimo jiné texty Josefa Suka: Děkovná ..
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 84, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Hřbet je v horní i dolní části natržený s lehkou ztrátou.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 96, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně odřené.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Stran 666. Celoplátěná vazba s původní obálkou, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Pevná vazba - původní obálka je vevázána, 130 stran, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Vydává klub architektů v Praze.
Stav výborný.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Brožovaná - sešitá kvovými sponkami, stran 108 - množství vyobrazení, rozměry: 23 x 30 cm.
Stav dobrý. Kniha je zabalena do průhledného obalu. Hřbet je lepený. Knižní blok se lehce uvolňuje z obálky, uvnitř je stav velmi dobrý.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Brožovaná, stran 145. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 23 cm, stran 321.
Dobrý stav, obálka a hřbet lehce otřepené a v horní části potrhané. Uvolněné složky.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Nakladatelství AVENTINUM, Praha.
Dobrý stav, desky nepatrně odřené.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 31,5 cm, strany 481-496
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Obsahuje grafické práce žáků profesora Maříka a školní zprávy od ředitele za pomoci prof. sboru. Pův..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 40, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v dolní části lehce odřená. Nerozřezáno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Zákazníci sk

![Tajemné dálky - Symbolismus v českých zemích 1880-1914 [Kobliha Kubin Štursa Drtikol Konůpek Filla Šaloun Špillar Kupka František Bílek Hudeček Preisler Panuška Švabinský Preissig Bromse Karel Hlaváček Šimon Váchal Horejc Kubišta Gutfreund Zrzavý] malba Tajemné dálky - Symbolismus v českých zemích 1880-1914 [Kobliha Kubin Štursa Drtikol Konůpek Filla Šaloun Špillar Kupka František Bílek Hudeček Preisler Panuška Švabinský Preissig Bromse Karel Hlaváček Šimon Váchal Horejc Kubišta Gutfreund Zrzavý] malba](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/424460-tajemne-dalky-symbolismus-17736731491-1024x1024.jpeg)

![Dějiny českého výtvarného umění V (1939-1958) [ malba, architektura, sochařství, umění 40. a 50. let - Skupina 42, Sedm v říjnu, Škola umění ve Zlíně, surrealismus, fotografie, scénografie, sklo, keramika, typografie, design, socialistický realismus] Dějiny českého výtvarného umění V (1939-1958) [ malba, architektura, sochařství, umění 40. a 50. let - Skupina 42, Sedm v říjnu, Škola umění ve Zlíně, surrealismus, fotografie, scénografie, sklo, keramika, typografie, design, socialistický realismus]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_1831_1-1024x1024.jpg)










