AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pásmo (soukromý tisk 1979)
Guillaume Apollinaire
Volné archy v původní obálce, rozměry: 15 x 19,5 cm, 21 stran. V tiráži podpisy M. Dyrynka, V. Dyrynkové a P. Kopty!
Stav velmi dobrý.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Divadelní almanach 1946-47 (Plzeň). Almanach městských divadel v Plzni 1946-1947 (avantgarda)
Josef Kuchynka
Brožovaná, rozměry: 16 x 22 cm, 265 stran.
Velmi dobrý stav.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Král komiků (obálka - fotomontáž) Vlasta Burian - NEKOMPLETNÍ
E. A. Logen
Nakl. Adolf Synek. Praha, nedatováno. Brožovaná, strany 15-290. Rozměry: 12 x 19,5 cm.
Kniha je nekompletní, chybí první složka, text začíná stanou 15. Jinak stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené a mírně otřepené, obálka u hřbetu do poloviny natržená. Uvolněné složky. Uvnitř polepka e
250Kč
Bez daně: 250Kč
Stín kapradiny (Světová četba, sv. 139)
Josef Čapek
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1957. Původní brož, měkká vazba s přebalem, 11,5 x 17 cm, 212 stran.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Jazz [obálka Karel Šourek - avantgarda; jazzová hudba]
Emil Franišek Burian
Brožovaná, 200 stran - množství vyobrazení, rozměry: 17,5 x 25,5 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená, mírně ušpiněná a lehce zvlněná. hřbet he odřený. Uvnitř je stav velmi dobrý
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Obratník kozoroha (obálka Josef Čapek)
Adolf Hoffmeister
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 61 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřená a mírně ušpiněné. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Druhý ostrov Johna Bulla (obálka Ladislav Sutnar) - pošk.
G. B. Shaw
Brožovaná s původní obálkou, 231 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav horší, obálka je lehce ušpiněná a mírně otřepená, spodní roh obálky je přehnutý. Hřbet je potrhaný se ztrátou. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části, jinak je uvnitř stav velmi do
99Kč
Bez daně: 99Kč
STUDIO 2/III, 1931-32. Aventinská filmová revue (časopis, film, mj. i Z francouzské avantgardy, Gustav Machatý, Luis Bunuel - Andaluský pes)
Aventinská filmová revue
Vydalo Aventinum, Praha, 1932. Lepený časopis; 25 x 32 cm, asi 30 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce zažloutlá.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Děs z prázdna (obálka Jindřich Štyrský)
Viktor Dyk
Brožovaná s původní obálkou, stran 296, rozměry: 14 x 19 cm.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou odřené, obálka nese stopy po přeložení.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Vojna a svět
Vladimír Majakovskij
F. J. Müller, Praha 1949.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Vývoj odborového hnutí v Československu (zajímavá obálka - fotomontáž) ROH, odbory
Vladimír Soják
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, stran 69, druhé vydání.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Design multi – všední den desingu [užité sklo, průmyslové sklo a jeho design, sklo bytového interiéru, sklářství; sklenice, láhve, izolátory apod.]
Milena Lamarová
Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha 1980. Brožovaná s obálkou, rozměry: 22,5 x 24 cm, stran 72 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ráj ve stínu mečů (obálka Josef Čapek)
Henry De Montherlant
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, stran 104 stran, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, obálka v dolní části nepatrně otřepená, nerozřezáno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Sovětská hudba I. a II. (umění SSSR, z Monografie Sovětský Svaz - Rusko) - avantgarda
Zdeněk Nejedlý
Brožované, stran celkem 229, rozměry: 14 x 21.
Stav velmi dobrý, na obálce I. dílu je malá skvrnka.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Musaion VII. Václav Špála (text německy)
Josef Kodíček
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm. 7 stran textu + obr. příloha.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené a ušpiněné se skvrnkami, nerozřezáno.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Návraty: 6 básníků a 6 zamilovaných
Josef Brukner (red.)
Sešit vložený do obálky, rozměry: 10 x 19,5 cm, stran cca 40.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021