AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Antonín Zápotocký 1925
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a vazba povolená. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2004, pův. brož., 40+338 stran, čb. vyobrazení v příloze, 21 x 21 cm, česky s anglickými, německými a francouzskými resumé
nová
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Köln - Bratislava, Taschen - Slovart 1994, s. 224.
V dobrém stavu. Knižní blok je z jedné strany oddělený od obálky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brno, Index 1931-1933
Velmi dobrý stav. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
18 000Kč
Bez daně: 18 000Kč
Bez daně: 18 000Kč
Brno, Index 1934-1936.
Velmi dobrý stav. Na přídeští a na předsádce jsou razítka z knihovny. Ročník 8. z roku 1936 nemá obsah a chybí č. 10.
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Praha: Pražské nakladatelství V. Poláčka 1945, nevázáno, 108 s., bohatě ilustrováno [52 fotografií Josefa Sudka], 8° (14 x 21 cm)
Chybí zadní strana obálky, poslední list a list s tiráží, přední strana obálky nepatrně natržená, stránky ořezané a zažloutlé, jinak velmi dobrý stav.
3 870Kč
Bez daně: 3 870Kč
Bez daně: 3 870Kč
Praha, Karel Borecký 1929
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné a odřené. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 194, páté vydání, rozměry: 14 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená, hřbet v horní i dolní části mírně natržený, přední část obálky je ze spodní části podlepovaná
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Praha: Umělecko-průmyslové muzeum, s. a. [1972?], brož.,136 s., 8° (16,5 x 24 cm)
Obálka opotřebovaná a zašpiněná, rozlomená vazba, jinak dobrý stav.
1 030Kč
Bez daně: 1 030Kč
Bez daně: 1 030Kč
Praha, Karel Borecký 1931.
Velmi dobrý stav.
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Praha, Karel Borecký 1931.
Velmi dobrý stav. Některá čísla jsou lehce zašpiněná.
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
London: Goerge Allen & Unwin Ltd. 1950. Fourth Impression. Translated by M. & R. Weatherall.
Desky trochu zašpiněné a odřené, hřbet v ohybu u zadních desek prasklý, uvnitř zcela v pořádku, celkově slušný stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Původní brož, 8°, 19 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Prag: Die Volks-Illustrierte 1938, neváz., 16 s., 4° (27 x 38 cm)
Velmi dobrý stav; mírné opotřebení na okrajích, nepatrné natržení.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 157, rozměry: 14 x 19 cm.
Velmi dobrý stav, obálka i hřbet jsou lehce odřené. Hřbet je v horní i dolní části nepatrně natržený.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Původní brož, 8°, 20 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zobrazeny položky 2817 až 2832 z 2956 (185 stránek)
Zákazníci sk

![Reflektor 1925 (časopis, první republika, komunismus, mj. Lenin, Komunistické křtiny, Gandhí, Proletariát v umění [Rudolf Kremlička], Charlie Chaplin) Reflektor 1925 (časopis, první republika, komunismus, mj. Lenin, Komunistické křtiny, Gandhí, Proletariát v umění [Rudolf Kremlička], Charlie Chaplin)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/726856-reflektor-1925-casopis-pr-17282948081-1024x1024.jpg)
![Zajatec kubismu [Emil Fila - malíř, kubismus] Dílo Emila Filly v zrcadle výtvarné kritiky (1907-1953) Zajatec kubismu [Emil Fila - malíř, kubismus] Dílo Emila Filly v zrcadle výtvarné kritiky (1907-1953)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/495945-zajatec-kubismu-dilo-emil-14908851841-1024x1024.jpg)




![Tvorba. Týdeník pro literaturu, politiku a umění, ročník 4 1929 [sv. 2] (časopis, avantgarda, první republika, mj. K. Teige - Dílo a poslání Adolfa Loose, O Levé frontě, Legér - Malířství a film, Frigo, Apollinaire - prší, Štyrský) Tvorba. Týdeník pro literaturu, politiku a umění, ročník 4 1929 [sv. 2] (časopis, avantgarda, první republika, mj. K. Teige - Dílo a poslání Adolfa Loose, O Levé frontě, Legér - Malířství a film, Frigo, Apollinaire - prší, Štyrský)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/727132-tvorba-tydenik-pro-litera-17285645241-1024x1024.jpg)

![Fotograf František Drtikol (tvorba z let 1903-35) [Umělecko-průmyslové muzeum, prosinec 1972 - únor 1973] Fotograf František Drtikol (tvorba z let 1903-35) [Umělecko-průmyslové muzeum, prosinec 1972 - únor 1973]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/557357-fotograf-frantisek-drtiko-15638923741-1024x1024.jpg)




