AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Ústřední dělnické knihkupectví Ant. Svěcený 1929-1930.
Velmi dobrý stav. Desky jsou zašpiněné a lehce odřené. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, NČVU - Artia 1961, s. 23.
V dobrém stavu, obálka je natržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha: Karel Karlický - Kant 2017, pův. laminovaná kartonová vazba, [12]+72 stran s reprodukcemi fotografií +[8] stran, 24 x 21,5 cm, dvoujazyčně česky a anglicky
Nová kniha, výborný stav
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Praha, Julius Fučík 1935, s. 844.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené. Vazba je lehce povolená. Na přídeští jsou razítka z knihovny.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Brožovaná, stran 103, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené a otřepené, hřbet je v horní i dolní části s lehkou ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze uvolněné složky.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 103, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav horší, obálka je lehce odřená a mírně otřepená se ztrátou, zadní část obálky je ušpiněná. Knižní blok je včetně hřbetu rozlomený na části, složky jsou uvolněné, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Praha, Karel Borecký 1931, s. 823.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené. Na přídeští jsou razítka z knihovny.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Praha, Výtvarný odbor Umělecké besedy 1946, s. 276.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
London, New York, Hamlyn 1970, s. 96.
Velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Karel Borecký 1929
V dobrém stavu. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny. Titulní list je lehce zašpiněn a natržen.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 103, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
New York: Harry N. Abrams, s. a. [1970?], váz., 224 s., 4° (30,5 x 30,5 cm)
Přebal mírně opotřebovaný a zažloutlý, horní ořízka zaprášená, zadní předsádka se zmačkaným rohem a stopami prachu, hřbet mírně nalomený; velmi dobrý stav.
510Kč
Bez daně: 510Kč
Bez daně: 510Kč
Paris: Comité de la Colonie et des volontaires tchéques 1917-1918.
Bývalé knihovní exempláře s razítkem a signaturou na titulním listu, papír vzhledem ke stáří trochu zahnědlý, některé stránky nepatrně zašpiněné, dolní roh prvních stran u č. 1 ohnutý, dolní okraj str
14 999Kč
Bez daně: 14 999Kč
Bez daně: 14 999Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stránkováno průběžně 100-196
Velmi dobrý stav, obálka je z boku lehce natržená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Paris: Éditions des Chroniques du jour 1930, brož., 32 s., 8 tabulí, 4° (22 x 27 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, se stopami prachu a menším počtem žlutých skvrnek od stáří, na první straně je datum psané perem.
4 950Kč
Bez daně: 4 950Kč
Bez daně: 4 950Kč
Měkká vazba, stran 54, rozměry: 15 x 21 cm, druhé vydání.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet v horní i dolní části natržený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 2817 až 2832 z 2957 (185 stránek)
Zákazníci sk







![Život. List pro výtvarnou práci a uměleckou kulturu 1946, roč. XX (časopis, výtvarné umění, mj. O malíři Josefu Čapkovi [Čapek], Picasso, Maillol, O J. Šímovi [Šíma], A. Stieglitz, V. Špála; orig. dřevoryt Noční chodec - Fr. Hudeček) Život. List pro výtvarnou práci a uměleckou kulturu 1946, roč. XX (časopis, výtvarné umění, mj. O malíři Josefu Čapkovi [Čapek], Picasso, Maillol, O J. Šímovi [Šíma], A. Stieglitz, V. Špála; orig. dřevoryt Noční chodec - Fr. Hudeček)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/721837-zivot-list-pro-vytvarnou--17219140421-1024x1024.jpg)




