AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Paris: Comité de la Colonie et des volontaires tchéques 1917-1918.
Bývalé knihovní exempláře s razítkem a signaturou na titulním listu, papír vzhledem ke stáří trochu zahnědlý, některé stránky nepatrně zašpiněné, dolní roh prvních stran u č. 1 ohnutý, dolní okraj str
14 999Kč
Bez daně: 14 999Kč
Bez daně: 14 999Kč
Roma: Le edizioni d'Argo 1950, brož., 111 s., 19 tabulí, 4° (22 x 25,5 cm)
Obálka opotřebovaná a mírně zažloutlá, pár stránek má mírně ohnuté rohy, tabule ve frontispisu má na rubu menší šmouhu/otisky, knižní blok je na jednom místě nepatrně odlepen od obálky, dobrý stav.
6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stránkováno průběžně 89-176
Velmi dobrý stav, některé složky jsou uvolněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Bruxelles: 1934, brož., 40 [713-752] s., 4° (21 x 27,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, se stopami prachu, sponky trochu zrezivělé (bez skvrn), stránky trochu opotřebované/nerovné.
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Praha: Orbis 1963, pův. laminovaná kartonová obálka s 12 fotografiemi, skládaný čtyřstránkový doprovodný text Anny Fárové, 13 x 18 cm
obálka na hranách mírně odřená, ďubkatá, fotografie v perfektním stavu
4 050Kč
Bez daně: 4 050Kč
Bez daně: 4 050Kč
Praha, Argo - Galerie hl. m. Prahy 1996, s. 485.
Velmi dobrý stav, nepatrně vybledlý hřbet.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stránkováno průběžně 219-308
Velmi dobrý stav, lehce otřepená obálka, hřbet je mírně zkosený, některé složky jsou uvolněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Moskva: VCSPS 1924, váz., 248 s., 4° (18 x 26,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, s nalepenými štítky, na předsádkách jsou razítka, štítek a signatura, na několika stranách a původní obálce jsou razítka knihoven a/nebo signatury psané perem.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Paris: Service de Publications de la Sorbonne Nouvelle 1978. Pův. brožovaná vazba s titulem a obrázkem na přední desce, 200 stran, 8° (14,5 x 20,5 cm)
Zadní deska lehce natržená, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Paris: Centre Georges Pompidou 1982.
Desky trochu zašpiněné, na přední straně stopy po cenovce, uvnitř pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, 93 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Dobrý stav. Knižní blok uvolněný z obálky. Obálka a hřbet lehce odřené a zažloutlé, hřbet v dolní části natržený.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Federace Proletářské Tělovýchovy, Praha 1926. Převazba, rozměry: 24 x 31,5 cm. Stran celkem 308
Velmi dobrý stav. Desky a hřbet jsou odřené a zašpiněné. Vyřazený knihovní exemplář. Hřbet je v horní i dolní části mírně natržený
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Praha: Odeon 1929, váz., 176 s., 8° (18,5 x 23 cm)
Desky jen mírně vybledlé, se stopami prachu, ořízka a předsádky mírně zažloutlé, původní obálka trochu zažloutlá a vybledlá; vynikající stav.
7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Vydal L. Mazáč, Praha 1931. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 28 x 19 cm, 248 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je potrhaná na okrajích, na několik místech kousek chybí.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Praha, Josef Haken 1926.
Velmi dobrý stav. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny. Chybí číslo 18. Číslo 16 je chybně vevázáno.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bratislava, Fotofo 2004, s. 75.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 2817 až 2832 z 2956 (185 stránek)
Zákazníci sk

![Storia della poesia ceca contemporanea [Dějiny současné české poezie; česká avantgarda; surrealismus; Skupina 42; podpis] Storia della poesia ceca contemporanea [Dějiny současné české poezie; česká avantgarda; surrealismus; Skupina 42; podpis]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/675776-storia-della-poesia-ceca--16663536061-1024x1024.jpg)

![Batir, roč. 3, 1934, č. 19 [časopis; architektura; lázně; koupaliště; bazény; hotely; Bohuslav Fuchs; Karel Hannauer] Batir, roč. 3, 1934, č. 19 [časopis; architektura; lázně; koupaliště; bazény; hotely; Bohuslav Fuchs; Karel Hannauer]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/709731-batir-roc-3-1934-c-19-cas-17080910951-1024x1024.jpg)
![Eugen Wiškovský. Soubor 12 pohlednic E. Wiškovského [= edice Profily] Eugen Wiškovský. Soubor 12 pohlednic E. Wiškovského [= edice Profily]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/487046-eugen-wiskovsky-soubor-12-14823327841-1024x1024.jpg)


![Prizyv, 1924, č. 3 [časopis; Sovětský svaz; SSSR; Rusko; odbory; kultura; propaganda; komunismus; typografie; Призыв] Prizyv, 1924, č. 3 [časopis; Sovětský svaz; SSSR; Rusko; odbory; kultura; propaganda; komunismus; typografie; Призыв]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/760607-prizyv-1924-c-3-casopis-s-17697837261-1024x1024.jpg)
![Colloque Les Avant-Gardes Tchèque et Slovaque dans le Contexte International [literatura] Colloque Les Avant-Gardes Tchèque et Slovaque dans le Contexte International [literatura]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/736932-colloque-les-avant-gardes-17396323041-1024x1024.jpg)


![MSA. Mezinárodní soudobá architektura, sv. 1 (1929) [avantgarda; funkcionalismus; konstruktivismus; obálka Karel Teige] MSA. Mezinárodní soudobá architektura, sv. 1 (1929) [avantgarda; funkcionalismus; konstruktivismus; obálka Karel Teige]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/676805-msa-mezinarodni-soudoba-a-16679040931-1024x1024.jpg)
![Slovenská prítomnosť literárna a umelecká (Slovenská přítomnost literární a umělecká, sborník) [Z obsahu: Benka, Fulla, Galanda, Bazovský, Uprka, Plicka, Koloman Sokol, Gočár, Jan Hála ad. - umění, architektura, malba, literatura - Slovensko] Slovenská prítomnosť literárna a umelecká (Slovenská přítomnost literární a umělecká, sborník) [Z obsahu: Benka, Fulla, Galanda, Bazovský, Uprka, Plicka, Koloman Sokol, Gočár, Jan Hála ad. - umění, architektura, malba, literatura - Slovensko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ka/524285-slovenska-pritomnost-lite-15196493171-1024x1024.jpg)
