NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Wien: Theater und Brettl - K .k. Hoftheater-Druckerei der „Elbemühl“ 1913.
Velmi dobrý stav. Papír vzhledem ke stáří zahnědlý, jinak zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Stuttgart: Verlag von J. Engelhorn 1910, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, zdobené předsádky, XVI+690 stran s četnými ilustracemi, 4° (16,5 x 23 cm)
okraje desek odřené, potrhané předsádky, titulní list s fleky, průběžně vyšisované okraje, celkově ale ještě dobrý stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Prag: Die Volks-Illustrierte 1937, neváz., 16 s., 4° (27 x 38 cm)
Velmi dobrý stav; mírné opotřebení na okrajích, pár drobných natržení.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Innsbruck - Wien - Bosen: Studienverlag 2008, brož., 546 s., 8° (15,5 x 23,5 cm)
Jako nová.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Berlin-Neubabelsberg: Akademische Verlagsgesellschaft Athenaion 1917
velmi dobrý stav, nepatrně zašpiněné desky
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
München: Verlag Otto Sagner 1963, brožovaná, IX+246 s., 8° (15 x 20,5 cm)
Dobrý stav; obálka zažloutlá
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
= Beiträge aus dem Grenzgebiet zwischen Medizingeschichte und Kunst – Kultur – Literatur; Band IV. Stuttgart: Verlag von Ferdinand Enke 1921.
Desky trochu zašpiněné a skvrnité, uvnitř zcela v pořádku, celkově vzhledem ke stáří pěkný stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Brünn – Wien – Leipzig: Verlag Rudolf M. Rohrer 1942. Herausgegeben im Auftrage es Vereins für Geschichte der Deutschen in den Sudetenländern von Univ.-Prof. Ddr. Wilhelm Wostry unter Mithilfe von Doz
Desky trochu zahnědlé a na okrajích zaprášené, strany I-VIII (obsah a seznam zkratek) volně vložené, uvnitř zcela v pořádku, velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
München: Verlag Otto Sagner 2003. ISBN 10: 387690854X. OBrosch., 208 Seiten, 8° (14,5 x 20,5 cm). / Původní brožovaná vazba, 208 stran, 14,5 x 20,5 cm, německy.
Deckel und Rücken leicht vergilbt u. an den Kanten leicht abgeschürft, innen tadellos, guter Zustand. / Desky a hřbet trochu zažloutlé, desky na hranách trochu odřené, uvnitř pěkná, celkově dobrý stav
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Wien: Andreas Gassler 1810-1812, váz., 408, 424, 439, 440, 402, 484, 550+88 s., 8° (13,5 x 20 cm)
Desky opotřebované, s mírně naraženými rohy, na titulních stranách sv. 1-7 jsou razítka knihoven a signatury, předsádka prvního svazku má ustřiženou vrchní část, na všech předních předsádkách jsou dro
18 750Kč
Bez daně: 18 750Kč
Bez daně: 18 750Kč
Wien - Leipzig: Verlag Dr. Hans Epstein 1929, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, pův. obálka, 414 stran s četnými ilustracemi na tabulích, velké 8° (15 x 21 cm)
obálka odřená a potrhaná, stránky průběžně zahnědlé, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Bozen: Paul Nicolaus Führer 1678, dobová celokožená vazba se 7 vazy, zlacený hřbet a hrany, červená ořízka, mramorované předsádky, [4] listy + 234 stran; [1] list + 224 stran +[2] listy se skládaným f
desky odřené, na předsádkách staré poznámky, občas otisky prstů a hnědé skvrny, stránky jinak čisté a světlé, celkově výborný stav
19 600Kč
Bez daně: 19 600Kč
Bez daně: 19 600Kč
Stuttgart 1990, pův. laminovaná brož., 40 stran s četnými čb. fotografiemi, 16 x 29,5 cm, jazyk: německy
zevně mírně ohmatané, jinak perfektní stav
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Prag: Zu haben bei dem Verfasser, und in der k. k. Gubernialregistratur 1828, váz., 576 s., 1 tabule, 8° (11,5 x 18 cm)
Desky mírně opotřebované a vybledlé, na kůži jsou stopy po činnosti larev, většina stránek zažloutlých až zahnědlých; dobrý stav.
780Kč
Bez daně: 780Kč
Bez daně: 780Kč
Zürich - Leipzig: Rascher & Cie. 1911, polokožená vazba s mramorovanou ořízkou, VIII+372 stran s četnými ilustracemi, 2° (25 x 32 cm)
z knihovny, orazítkovaná, desky odřené, u hřbetu natržené, vazba uvolněná, rohy stránek s otisky prstů, celkově ale použitelný stav
860Kč
Bez daně: 860Kč
Bez daně: 860Kč
Berlin: Dietz Verlag 1984, váz., 1155 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, s pár škrábanci, na ořízkách je pár stop prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Zobrazeny položky 1729 až 1744 z 4116 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Opernfühhrer, Wiener Volksoper, Kaiser Jubilaeumsstadttheater. „Theater und Brettl“, illustrierte Zeitschrift für Theater und Kunst, Wien. Incl. Programm [Vídeňská národní opera, opereta, divadlo, Emmerich Kálmán, Alexander Girardi] Opernfühhrer, Wiener Volksoper, Kaiser Jubilaeumsstadttheater. „Theater und Brettl“, illustrierte Zeitschrift für Theater und Kunst, Wien. Incl. Programm [Vídeňská národní opera, opereta, divadlo, Emmerich Kálmán, Alexander Girardi]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/766106-opernfuhhrer-wiener-volks-17770240511-1024x1024.jpg)
![Die Elektrizität und ihre Anwendung. Mit 627 Abbildungen. Fünfzehnte Auflage. (57. bis 66. Tausend) [elektřina] Die Elektrizität und ihre Anwendung. Mit 627 Abbildungen. Fünfzehnte Auflage. (57. bis 66. Tausend) [elektřina]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/686523-die-elektrizitat-und-ihre-16797636561-1024x1024.jpg)
![Materialen zu einer Slawistischen Bibliographie (1945-1963) [slavistika; bibliografie] Materialen zu einer Slawistischen Bibliographie (1945-1963) [slavistika; bibliografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680527-materialen-zu-einer-slawi-16830229481-1024x1024.jpg)
![Zeitschrift für sudetendeutsche Geschichte, Fünfter Jahrgang, Viertes Heft, 20. Juli 1942 [Časopis pro sudetoněmecké dějiny, Sudetští Němci, čeští Němci, historie, nacionalismus] Zeitschrift für sudetendeutsche Geschichte, Fünfter Jahrgang, Viertes Heft, 20. Juli 1942 [Časopis pro sudetoněmecké dějiny, Sudetští Němci, čeští Němci, historie, nacionalismus]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/755926-zeitschrift-fur-sudetende-17629411321-1024x1024.jpg)
![Das russisch-deutsche Wörterbuch von Iwan Pawlowsky - eine metalexikographische Analyse [Slavistische Beiträge, Band 423] Das russisch-deutsche Wörterbuch von Iwan Pawlowsky - eine metalexikographische Analyse [Slavistische Beiträge, Band 423]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/539739-das-russisch-deutsche-wor-15392589101-1024x1024.jpg)

![Deß Tirolischen Adlers immergrünendes Ehren-Kräntzel oder ... [2v1, vazba kůže, heraldika, historie, Tirolsko, staré tisky] Deß Tirolischen Adlers immergrünendes Ehren-Kräntzel oder ... [2v1, vazba kůže, heraldika, historie, Tirolsko, staré tisky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/750057-dess-tirolischen-adlers-i-17563917561-1024x1024.jpg)

![Revue polytechnique = Schweizerische Bauzeitung. LVIII. Band, Juli bis Dezember 1911 [časopis, stavebnictví, historismus, švýcarsko] Revue polytechnique = Schweizerische Bauzeitung. LVIII. Band, Juli bis Dezember 1911 [časopis, stavebnictví, historismus, švýcarsko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/706627-revue-polytechnique-schwe-17044534181-1024x1024.jpg)