DETEKTIVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství JOTA, Brno 2006. Vydání první, dotisk, stran 184. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství XYZ ve společnosti Albatros Media, Praha 2016. Stran 375. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství MOBA, Brno 2017. Vydání druhé, stran 230. Původní pevná vazba. Rozměry: 15,5 x 18,5 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Beta - Dobrovský, Praha 2019. Vydání první, stran 143. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2014. Vydání první, stran 360. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
195Kč
Bez daně: 195Kč
Bez daně: 195Kč
Berlin: Karl Voegels Verlag 1930. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, na předsádce s malým štítkem knihkupectví, 229 stran s černobílými obr., 8° (13 x 18,5 cm)
Hřbet a desky vybledlé, s hnědými skvrnami, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Garamond, Praha, 2015. Pevná vazba s obálkou, vydání první, 360 stran. Rozměry: 16 x 22 cm.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Oddych, Český Těšín, 1996. Stran 269. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala nakladatelství BETA - Dobrovský a Ševčík, Praha - Plzeň 1999. Vydání první, stran 511, rozměry: 13 x 21 cm. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
London, Penguin books 1994, s. 302.
Velmi dobrý stav, hřbet je lehce odřený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 2003. Vydání první, stran 168. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Eichborn, 1995.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 2004. Vydání první, stran 216. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
New York: William Morrow and Company [1950].
Dobrý stav. Rohy desek mírně otlačené a odřené, exlibris na předsádce, předsádka a vnější ořízka trochu zahnědlé, uvnitř pěkně zachovalá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2011. Vydání první, stran 384. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
London, Penguin books 2008, s. 294.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 1073 až 1088 z 1380 (87 stránek)
Zákazníci sk






![Der Meisterspion des Kaisers. Was der Detektiv Wilhelms II. in seiner Praxis erlebte [krimi] Der Meisterspion des Kaisers. Was der Detektiv Wilhelms II. in seiner Praxis erlebte [krimi]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/723100-der-meisterspion-des-kais-17238223431-1024x1024.jpg)







