DETEKTIVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Mladá fronta, Praha 2004. Vydání první, stran 96. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Vydal Albatros, Praha 2004. Vydání první, stran 688. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
London - Glasgow: Collins / Fontana Books 1968, brožovaná, 221 s., 12° (11 x 18 cm)
Velmi dobrý stav, přes hřbet knihy je nalepen štítek, hřbet trochu zkosený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2009. Vydání první, stran 400. Původní pevná vazba s přebalem.
Desky po okrajích odřeny. Stav dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo nakladatelství Brána, Praha 2012. Vydání první, stran 248. Původní pevná vazba, bez přebalu.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
New York: Pocket Books 1970, brožovaná, 232 s., 12° (10,5 x 17,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka trochu vybledlá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství KRA, Praha 1995. Stran 181. Původní brož, měkká vazba.
Hřbetník dole mírně natržený. Stav jinak pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2018. Vydání první, stran 288. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
New York: Signet 1973, brožovaná, 125 s., 12° (10,5 x 17,5 cm)
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Moravská Bastei MOBA, Brno 2018. Vydání první, stran 467. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Jiří Buchal - BB/art, Praha 2002. Vydání první, stran 406. Původní pevná vazba.
Knižní blok zezadu odtržený od vazby. Stav dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydalo R+H, nakladatelství MOTTO, Praha 2011. Vydání první, stran 325. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Jiří Buchal - BB/art, Praha 2002. Vydání první, 48 stran komiksu. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
La Haye [Haag]: Jean Neaulme 1738, váz., [2]+XII+416, [2]+464 s., 12° (10,5 x 16 cm)
Velmi dobrý stav; desky opotřebované, pergamen ztmavlý, rohy desek mírně naražené, předsádky zažloutlé, pár stránek zažloutlých, jinak stránky čisté či velmi ojediněle s drobnou šmouhou.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Vydalo R+H, nakladatelství MOTTO, Praha 2010. Stran 249, druhé vydání. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 2007. Vydání první, stran 224. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 1105 až 1120 z 1380 (87 stránek)
Zákazníci sk



![Death on the Nile [Smrt na Nilu; Hercule Poirot; anglicky] Death on the Nile [Smrt na Nilu; Hercule Poirot; anglicky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/679960-death-on-the-nile-smrt-na-16801773081-1024x1024.jpg)


![The Case of the Glamorous Ghost ["Případ okouzlujícího zjevení"; Perry Mason; krimi; detektivka] The Case of the Glamorous Ghost ["Případ okouzlujícího zjevení"; Perry Mason; krimi; detektivka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/679998-the-case-of-the-glamorous-16801786801-1024x1024.jpg)


![So Move the Body [detektivka; krimi] So Move the Body [detektivka; krimi]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680478-so-move-the-body-detektiv-16826672141-1024x1024.jpg)





