DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Smrt nechodí pěšky (detektivka, detektivní román)
Eva Kačírková
MOBA, Brno 2012. Pevná vazba, stran 246, rozměry: 12,5 x 18,5 cm
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pod těmito kameny
Ann Granger
Vydalo nakladatelství Motto - Albatros Media, Praha 2013. Vydání první, stran 294. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bohové Gothamu
Lyndsay Faye
Vydalo nakladatelství Paseka v Praze a Litomyšli, 2014. Vydání první, stran 376. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
G... jako Grázl (Sue Graftonová)
Sue Graftonová
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 19972003..Stran 254 Původní pevná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sázka na žraloky [detektivní příběh z prostředí koňských dostihů, koňské závody, koně]
Peter Klein
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 2010. Vydání první, stran 320. Brožovaná, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Snadný prachy
Jens Lapidus
Argo, Praha 2011. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Mord bei Miami. Eine völlig neue Form auf dem Gebiet der Kriminalliteratur: Die Polizeiakte mit Original-Beweismaterial nach einer Idee von J. G. Links [kriminální příběh jako policejní složka]
Wheatley, Denis
Bremen: Henry Burmester [1936], kartonová složka s obálkou s cca [180] nečíslovanými stránkami a přílohami, 4° (21 x 27 cm)
okraje desek nepatrně odřené, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
740Kč
Bez daně: 740Kč
Muž, který koupil Londýn
Edgar Wallace
Naše vojsko, Praha 2015. Pevná vazba. Vydání první, stran 270. Rozměry: 12,5 x 19 cm.
Stav výborný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Černá lilie (série: Hříšní lidé Království českého)
Vlastimil Vondruška
MOBA, Brno 2023. Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 20,5 cm, stran 318
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Americký špion
Olen Steinhauer
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2013. Vydání první, stran 432. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Nevěsta Kristova (série: Hříšní lidé Království českého)
Vlastimil Vondruška
MOBA, Brno 2024. Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 20,5 cm, stran 320
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Hazard
Felix Francis
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2011. Vydání první, stran 280. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Sherlock Holmes z Baker Street (Životopis Sherlocka Holmese 28.)
William Stuart Baring-Gould
Vydalo nakladatelství JOTA, Brno 2006. Vydání první, stran 360. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Přízraky Breslau
Marek Krajewski
MOBA, Brno 2010. 1. vyd.
Dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Zlomený král
František Kalenda
Vyšehrad, Praha 2018. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 200
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ruské kolo
Charles Cumming
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 2016. Vydání první, stran 360. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
 
Valentinská © 2021