DETEKTIVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství DOMINO, Ostrava 2010. Vydání první, stran 397. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
New York: Pocket Books 1972, brožovaná, 176 s., 12° (10,5 x 17, 5 cm)
Dobrý stav.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Bez daně: 375Kč
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2014. Vydání první, stran 341. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Maťa, Praha 2003. Edice Cesty tam a zase zpátky, svazek 30. Vydání první, stran 509. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Třikrát slečna Marplová - Agatha Christie - Kapsa plná žita, Mrtvá v knihovně, Není kouře bez ohýnku
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1991. Vydání třetí, stran 472. Původní celoplátěná vazba.
Desky mírně odřeny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Columbus, Praha 2009. Vydání první, stran 243. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Slovart v Praze 2015. Přeložil Josef Šmatlák. Stran 326. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 2013. Vydání první, stran 208. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Jiří Černý - nakladatelství Víkend, 2010. Stran 495. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Domino, Ostrava 2011. Vydání první, stran 465. Původní pevná vazba, bez přebalu.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
La Haye [Haag]: Jean Neaulme 1737, váz., [4]+400+[4], [2]+387+[8] s., 12° (10,5 x 16 cm)
Velmi dobrý stav; desky opotřebované, pergamen ztmavlý, rohy desek mírně naražené, předsádky zažloutlé, pár stránek zažloutlých, jinak stránky čisté či velmi ojediněle s drobnou šmouhou.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
La Haye [Haag]: Jean Neaulme 1739, 1742, váz., [6]+542+[6], [6]+430 s., 1 tabule, 12° (10,5 x 16 cm)
Velmi dobrý stav; desky opotřebované, pergamen ztmavlý, rohy desek mírně naražené, předsádky zažloutlé, pár stránek zažloutlých, jinak stránky čisté či velmi ojediněle s drobnou šmouhou, rozkládací ta
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2015. Vydání první, stran 568. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1999. Vydání první, stran 192. Původní pevná vazba - přebal chybí, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Votobia, Olomouc 1996. Stran 182. Původní brož, měkká vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2012. Druhé souborné vydání, stran 527. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 993 až 1008 z 1380 (87 stránek)
Zákazníci sk


![The Case of the Crimson Kiss: A Perry Mason Novelette and Other Stories [Případ karmínového polibku; krimi; detektivka] The Case of the Crimson Kiss: A Perry Mason Novelette and Other Stories [Případ karmínového polibku; krimi; detektivka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680169-the-case-of-the-crimson-k-16825846751-1024x1024.jpg)











