DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sedmý hřích se trestá smrtí
Hana Whitton
Vydala Mladá fronta, Praha 2011. Vydání první, stran 200. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Ztracený přístav
Tana French
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2013. Vydání první, stran 509. Původní pevná vazba s přebalem.
Desky po okrajích nepatrně odřeny. Stav jinak pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bangkok 8
John Burdett
Vydal D-Consult, v nakladatelství Deus, Praha 2008. Vydání první, stran 280. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
G... jako grázl
Sue Graftonová Grafton
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 1997 v Edici 99. Vydání první, stran 254. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
79Kč
Bez daně: 79Kč
Temná stezka
Åsa Larssonová
Vydal Host, Brno 2012. Vydání první, stran 357. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Vražedný seznam
Brigitte Aubert
Vydalo R+H, nakladatelství MOTTO, Praha 2003. Vydání první, stran 220. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Sbohem buď, lásko má
Raymond Chandler
Vydal Albatros, Praha 2005. Vydání první, stran 271. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bludná sdělení
Sophie Hannah
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2015. Vydání první, stran 376. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
The Ace of Spies [špionážní thriller, soukromý detektiv Jake Winkman, dobrodružná, krimi]
Elsner, Don von
= Award Books, A-188 F, K. New York: Award Books – Universal Publishing and Distributing Corporation 1966.
Dobrý stav. Desky trochu odřené a na rozích ohnuté, zadní desky na vnějším okraji nepatrně natržené, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, jinak uvnitř zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Dvojčata v akci - Liga starších džentlmenů
Vojtěch Steklač
V Klubu mladých čtenářů vydal Albatros, Praha 2007. Ilustroval Milan Starý. První vydání, stran 147. Původní pevná vazba. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je v horní části lehce odřený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Prometheova lest
Robert Ludlum
Vydalo nakladatelství Domino, Ostrava 2001. Stran 553, vydání první. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Mstitel z Jenštejna (Letopisy královské komory)
Vlastimil Vondruška
Vydala Moravská Bastei MOBA, Brno 2019. Vydání první, stran 219. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Reinkarnovaný
M. J. Rose
Vydalo nakladatelství Metafora, Praha 2010. Vydání první, stran 450. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal na zadní straně natržený. Stav jinak pěkný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Operace Akvitánie
Robert Ludlum
Vydalo nakladatelství Domino, Ostrava 2003. Stran 621, vydání první. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mozartova poslední árie
Matt Beynon Rees
Vydalo nakladatelství Daranus, Praha 2011. Stran 287. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Nenechám tě odejít (edice PČD, svazek 299.)
Eva Kačírková
Vydala Moravská Bastei MOBA, Brno 2019. Vydání druhé, v nakladatelství MOBA první, stran 317. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021