DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zavřená truhla
Sophie Hannah
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2016. Vydání první, stran 344. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Vraždy na Novém Světě - Milý Danieli...
Maxi Marysko
Vydalo nakladatelství Jonathan Livingston, Praha 2016. Stran 526. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Přiznat vinu
Martin Goffa
Vydala Euromedia Group - edice Kalibr, Praha 2019. Vydání první, stran 216. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Přišla z moře
Miloš Urban
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2014. Vydání první, stran 292. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zločin (Stephen King, Ed McBain, Ross MacDonald)
Jeffery Deaver
Vydalo nakladatelství DOMINO, Ostrava 2005. Vydání druhé, brožované první, stran 518. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Démon v krabičce
Ruth Rendell
Vydalo nakladatelství Motto - Albatros Media, Praha 2012. Vydání první, stran 269. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Přízrak
Jo Nesbø
Vydalo nakladatelství Kniha Zlin, 2014. Vydání první, stran 517. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný, přebal odřený a natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Střelec (detektivka)
Edgar Wallace
Vydal Oddych, Český Těšín, 1998. Stran 173. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Vzpomínky na Sherlocka Holmese
Arthur Conan Doyle
Vydala Mladá fronta, Praha, 1972. 1. vydání. Edice Máj, svazek 190. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 248 stran.
Stav dobrý. Přebal je lehce odřený a po okrajích otřepený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zlatá klec
Camilla Läckberg
Vydala Grada, pod značkou Metafora, Praha 2019. Vydání první, stran 429. Původní pevná vazba.
Desky po okrajích a ve hřbetě odřené. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Co Alice neřekla
T. A. Cotterell
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2018. Vydání první, stran 304. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Hadrový panák
Daniel Cole
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2017. Vydání první, stran 360. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Chameleon
William Diehl
Vydalo nakladatelství Jiří Buchal - BB/art, Praha 2002. Vydání první, stran 358. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Zlo
Andrew Vachss
Vyšehrad, Praha 2001. 1. vyd.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Poustevník
Thomas Rydahl
Vydala Mladá fronta, Praha 2017. Vydání první, stran 496. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ta přede mnou
J.P. Delaney
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2017. Vydání první, stran 344. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021