HISTORIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Umělecká beseda, Praha 1944. Původní brož, volný hřbet, 32 stran, 8°.
..
Volný hřbet, dobrý stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Umělecká beseda, Praha 1944. Původní brož, volný hřbet, 32 stran, 8°.
..
Volný hřbet, dobrý stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Ústřední matice divadelního ochotnictva československého v Praze. 1931. Původní brož, 473 str..
Volný hřbet, obálka lehce odřená a potrhaná ve hřbetu (viz foto). Velmi slušný stav!
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydal Odeon 1976. I. vydání. 237 stran. Původní pevná vazba.
..
Stav velmi dobrý, jen hřbet je vyšisovaný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Časová studie. St. Kočí, Brno 1921. Původní brož, 8°, 21 stran. Volný hřbet, na okrajích nepatrně po..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha : Vyšehrad, 1975, 101, [3] s. : [16] s. fot. příl. ; 8°, Práce je příspěvkem k hlubšímu poznán..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, KANT 1999. ISBN 10: 8086217116. Původní celoplátěná vazba s bílou ražbou, v původním přebalu, 23,5 x 28 cm (4°), česky. Texty napsali Vladimír Birgus, Pierre Bonhomme, Antonín Dufek, Iva Janáko
Horní rohy přebalu i desek jsou naražené a otlačené, uvnitř je kniha bez poškození, celkově velmi pěkný stav.
2 300Kč
Bez daně: 2 300Kč
Bez daně: 2 300Kč
MUSTANG, Plzeň 1996. Původní pevná vazba, větší 8°, 296 stran.
Pěkný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Koruna Rudolfa II. (1921) a Koruna Rudolfa II. a její autor (1928). Kruh pro pěstování dějin umění, ..
Přední strana obálky odtržena, obě části obálky lehce pomačkány a potrhány na okrajích. Velmi slušný stav (viz foto)!
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vlastivědný věstník moravský, ročník XXV. (1973), číslo 3. Původní brož, 8°, průběžné stránkování, s..
Dobrý stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vlastivědný věstník moravský, ročník XXIV. (1972), číslo 3. Původní brož, 8°, průběžné stránkování, ..
Dobrý stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal J. Rott v Praze, 1940. Původní poloplátěná vazba s obálkou, 102 stran, 4°, množství fotografií..
Velmi dobrý stav (viz foto)!
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
V posvátné půdě Vyšehradu (Vyšehrad, Slavín, hřbitov ,náhrobek, průvodce; fotografie Lubor Zahrádka)
Praha, A. Lapáček 1946, s. 129.
V dobrém stavu, Poloplátěná vazba s obálkou, ta mírně odřená a natržená
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Nakl. Volné Myšlenky 1927, s. 118.
Velmi dobrý stav (viz obr.)! bez obálky.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Rozobor skladeb zpívaných na I. historickém koncertu zpěváckého spolku Škroup. Nástin vývoje této fo..
Dobrý stav (viz obr.)! Původní brož, lehce odřená, nepatrně natržená
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Výbor výstavy A. V. Šembery, Vysoké Mýto 1946.
Velmi dobrý stav, nerozřezané stránky.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Zobrazeny položky 593 až 608 z 34134 (2134 stránek)
Zákazníci sk

![Barokní tradice v našem divadle novodobém (edice: Divadelní perspektivy, sv. 2) [divadlo, baroko, drama; obálka V. V. Novák] Barokní tradice v našem divadle novodobém (edice: Divadelní perspektivy, sv. 2) [divadlo, baroko, drama; obálka V. V. Novák]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_143001_1-1024x1024.jpg)
![Barokní tradice v našem divadle novodobém (edice: Divadelní perspektivy, sv. 2) [divadlo, baroko, drama; obálka V. V. Novák] Barokní tradice v našem divadle novodobém (edice: Divadelní perspektivy, sv. 2) [divadlo, baroko, drama; obálka V. V. Novák]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_143004_1-1024x1024.jpg)

![Nové Město nad Metují (edice: Památky, Městská památková rezervace) [architektura, historie, fotografie] Nové Město nad Metují (edice: Památky, Městská památková rezervace) [architektura, historie, fotografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_143184_1-1024x1024.jpg)






![Kronika rynečku na Starém Městě pražském [Praha, Malé náměstí, Staré Město, Rott] Kronika rynečku na Starém Městě pražském [Praha, Malé náměstí, Staré Město, Rott]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_143844_1-1024x1024.jpg)

![Noviny a novináři (edice: Knihovna Volné myšlenky, sv. 18) [Žurnalistika, Volná myšlenka] Noviny a novináři (edice: Knihovna Volné myšlenky, sv. 18) [Žurnalistika, Volná myšlenka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_144197_1-1024x1024.jpg)

