HISTORIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Věstník Národopisné společnosti československé při ČSAV a Slovenskej národopisnej spoločnosti pri SAV, čís. 1-2, 1967. Původní brož, mírně odřená, 63 stran, rozměr A5.
Dobrý stav (viz obr.).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Věstník Národopisné společnosti československé při ČSAV a Slovenskej národopisnej spoločnosti pri SAV, čís. 1-2, 1968. Původní brož, mírně odřená, 70 stran, rozměr A5.
Dobrý stav (viz obr.).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Moravský legionář, Brno, 1936. Původní brož, odřená a lehce natržená po okrajích, 192 stran, volnějš..
Velmi slušný stav (viz foto)!
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Příspěvky k dějinám University Karlovy. Acta Universitatis Carolinae. Historia Universitatis Carolin..
Dobrý stav (viz foto)!
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha, 1988. Původní celoplátěná vazba se zlacením a s obálkou, 109 stran + obrazová část, rozměr: 16,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Román života. Knihy dalekých obzorů, sbírka ilustrovaných cestopisů a monografií, svazek 14. Přeloži..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vlastivědný sborník, rok 1912-19, sešit 7. (42.). Brož s černobílou obálkou, ta téměř odtržená od hř..
Velmi slušný stav (viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. F. Podhajský, Písek, nedatováno. Původní brož, lehce odřená, 64 stran, 15 obrázků, rozměr: 13 ..
Dobrý stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Svaz osvětový, Praha 1925. Knihovna příruček Svazu osvětového, svazek 1. Původní brož, 8°, 100 stran..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Separátní otisk ze Sborníku poznání. Elzevir, Praha 1926. Původní brož, menší 4°, 24 stran. Dobrý st..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Separátní otisk ze Sborníku poznání. Elzevir, Praha 1926. Původní brož, menší 4°, 24 stran. Dobrý st..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přeložil Emil Walter. Nakl. Lad. Kuncíř, Praha, 1929. Knihy nové doby, sv. 15. Původní brož, odřená,..
Velmi slušný stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
III. vydání - Vojtěch Hrách, Praha 1937. Česká knihovna zábavy a poučení, číslo 3. Původní brož, 8°,..
Uvolněný hřbet, obálka ve hřbetu nepatrně natržená. Dobrý stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Odeon 1976. Edice Památky, sv. 29. První vydání. Původní pevná vazba, lehce odřená, 237 stran ..
Velmi dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Volná myšlenka: Časopis volných myslitelů českých. Svázaný šestý ročník (1910 - 1911). Polokožená va..
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
25 let práce Čs. strany socialistické. II. díl jubilejního památníku. Nedatováno! Slepá poloplátěná ..
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Zobrazeny položky 673 až 688 z 34132 (2134 stránek)
Zákazníci sk




![Historia Universitatis Carolinae Pragensis, XXIX/2. Příspěvky k dějinám University Karlovy (sborník, Kapitoly z českého dějepisu umění I., K výročí 17. listopadu 1939, Knihtisk v Brně [Brno] a na Moravě) Historia Universitatis Carolinae Pragensis, XXIX/2. Příspěvky k dějinám University Karlovy (sborník, Kapitoly z českého dějepisu umění I., K výročí 17. listopadu 1939, Knihtisk v Brně [Brno] a na Moravě)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_174351_1-1024x1024.jpg)

![Orlík syn Napoleonův [životopis - Napoleon II., syn Napoleona a Marie Luisy, 19. století] Orlík syn Napoleonův [životopis - Napoleon II., syn Napoleona a Marie Luisy, 19. století]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_174423_1-1024x1024.jpg)


![T. G. Masaryk (edice: Knihovna příruček Svazu osvětového, sv. 1) [politika, mj. Masaryk revolucionářem a presidentem republiky, Masaryk o sobě, Masaryk jako vychovatel] T. G. Masaryk (edice: Knihovna příruček Svazu osvětového, sv. 1) [politika, mj. Masaryk revolucionářem a presidentem republiky, Masaryk o sobě, Masaryk jako vychovatel]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_174774_1-1024x1024.jpg)


![Pout sv. Brigity (edice: Knihy nové doby, sv. 15) [novela] Pout sv. Brigity (edice: Knihy nové doby, sv. 15) [novela]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_175445_1-1024x1024.jpg)
![Katechismus dějin umění (edice: Česká knihovna zábavy a poučení, č. 3) [Historie umění, mj. Egypt, starověk, Staré Řecko, Římská říše, Byzanc, Gotika v Čechách, renesance, baroko] Katechismus dějin umění (edice: Česká knihovna zábavy a poučení, č. 3) [Historie umění, mj. Egypt, starověk, Staré Řecko, Římská říše, Byzanc, Gotika v Čechách, renesance, baroko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_176131_1-1024x1024.jpg)
![Nové Město nad Metují (edice: Památky, Městské památková rezervace) [historie, architektura, fotografie] Nové Město nad Metují (edice: Památky, Městské památková rezervace) [historie, architektura, fotografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_176447_1-1024x1024.jpg)

![Za svobodu národa (politika, první republika, Československá strana socialistická, mj. Črty z historie strany za války, Fráňa Zemínová - Na úsvitě nové doby, Z ruských legií [legie, legionáři]) Za svobodu národa (politika, první republika, Československá strana socialistická, mj. Črty z historie strany za války, Fráňa Zemínová - Na úsvitě nové doby, Z ruských legií [legie, legionáři])](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_177169_1-1024x1024.jpg)