HISTORIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Družstvo Moravského Kola spisovatelů, Brno 1946.
Vepředu autorské věnování a podpis. Dobrý stav, část listů je uvolněných.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Měkká vazba, rozměry: 13 x 19 cm, 60 stran.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Poloplátěná vazba se zlacením na hřbetu, s trojstrannou barevnou ořízkou. Rozměry: 24 x 29 cm. Velké množství ilustrací a fotografií v textu i celostránkových
Velmi dobrý stav.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Poloplátěná dobová vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 21 x 29 cm, 912 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou nepatrně odřené. Stránky jsou lehce zažloutlé.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Praha: Československá obchodní komora 1956, celoplátěná nakladatelská vazba, 111 S s čb fotografiemi v hlubotisku, 4° (15 x 23 cm)
výborný stav
125Kč
Bez daně: 125Kč
Bez daně: 125Kč
Brožovaná, 352 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené..
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Toronto, Sixty-Eight Publishers 1988, s. 250.
Krásný stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Toronto, Sixty-Eight Publishers 1988, s. 250.
Velmi dobrý stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Mnichov, 1988 - exilové vydání. Původní brož, 8°, 222 stran.
..
Velmi dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Paříž, Svědectví 1968, s. 100.
V rozích pomačkáno, obálka lehce zašpiněná. Dobrý stav (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Demokratické společenství svobodných slovanských národů. Vydal Československý výbor pro slovanskou v..
Pěkný stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Londýn, Čechoslovák, 1941. Původní kartonová vazba, 191 stran + fotografie.
..
Ve hřbetu výrazně potrháno, vazba uvolněná. Pouze slušný stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Londýn, Čechoslovák, 1941. Původní kartonová vazba s přebalem, 214 stran, 8°.
..
Přebal lehce zašpiněný, ve hřbetu jednou natržený, text místy podtrhaný pastelkami, na zadní předsádce poznámky. Dobrý stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Polemiky - komentáře - novinářské články. Londýn 1943 - exilové vydání! Původní brož, 8°, 101 stran...
Pěkný stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Písecká čítanka, monografie, řada II. Okresní knihovna v Písku, nedatováno (80. léta). Původní sešit..
Velmi dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brno, Nákladem vlastním 1929, s. 48+32
Dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 529 až 544 z 34134 (2134 stránek)
Zákazníci sk





![Die Tschechoslowakei. I. Teil: Landschaften [fotografie, Československo, krajina] Die Tschechoslowakei. I. Teil: Landschaften [fotografie, Československo, krajina]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_138649_1-1024x1024.jpg)




![Politická emigrace v atomovém věku (edice: Svědectví, sv. 10) [politika, komunismus, emigrace, mj. Pavel Tigrid, Milan Kundera, Jan Trefulka, aj.] Politická emigrace v atomovém věku (edice: Svědectví, sv. 10) [politika, komunismus, emigrace, mj. Pavel Tigrid, Milan Kundera, Jan Trefulka, aj.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_138934_1-1024x1024.jpg)


![To není konec Francie (exil. vydání Čechoslovák) [druhá světová válka, politika] To není konec Francie (exil. vydání Čechoslovák) [druhá světová válka, politika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_139005_1-1024x1024.jpg)

![Písecká léta Augusta Sedláčka (Písecká čítanka) [August Sedláček, Písek] Písecká léta Augusta Sedláčka (Písecká čítanka) [August Sedláček, Písek]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_139042_1-1024x1024.jpg)
![Samozvanec a jeho plán nového společenského řádu (edice: Knihovna "Selské Svépomoci", Čís. 3) [politika, ekonomie] Samozvanec a jeho plán nového společenského řádu (edice: Knihovna "Selské Svépomoci", Čís. 3) [politika, ekonomie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_139105_1-1024x1024.jpg)