HISTORIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přeložil J. V. Šmejkal. Praha, 1924. Původní brož, 8°, 40 stran s čb. fotografiemi.
..
Knižní blok rozlámán na části, vytržen z obálky, za výrazněji zašpiněná (viz foto). Pouze slušný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Po konfiskaci druhé, opravené vydání. Nákladem vlastním, Praha 1883. Původní brož, 8°, 13 stran.&nbs..
Obálka potrhaná a zašpiněná (viz foto), velmi slušný stav!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
"Poslední list" - "Expres" 1926 - 1936. Neseme vám noviny a přejeme vám ze srdce v novém roce 1937 v..
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Vladimír Žikeš 1948
Dobrý stav, přebal lehce potrhaný (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Strehlen [Strzelin]: Circus Adolf Strassburger [1911], brož., 16 s., 4° (23 x 32 cm)
Dobrý stav; obálka na okrajích opotřebovaná, s drobnými natrženími, některé stránky mají ohnuté růžky.
7 499Kč
Bez daně: 7 499Kč
Bez daně: 7 499Kč
S rejstříkem vztahujícím se též ke spisu Češi a Němci v Čechách. Nákladem vlastním, nedatováno. Půvo..
Dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, Nákladem vlastním 1930, s. 76.
Pěkný stav (viz foto).
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Jednota bratrská, Turnov 1948. Původní brož, malá 4°, 154 stran.
..
Volný hřbet, nepatrně pomačkáno. Dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Masarykův ústav AV ČR, Praha 2001. Původní pevná vazba, 8°, 334 stran.
..
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Výpravná fotografická monografie přibližuje v třiceti obrazových kapitolách vývoj architektury v chr..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
1888 - 1938. Věstník čsl. lékařů, 1938 (ročník L.), číslo 25 - 27. Původní brož, 4°, průběžné stránk..
Obálka lehce zašpiněná, ve hřbetu nepatrně natržená. Dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Divadelní ústav, Praha 1980.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, W knihtiskárně a skladu Jar. Pospíšila, 1843
Vazba ve hřbetu lehce popraskaná, listy lehce zhnědlé stářím. Vzhledem ke stáří velmi dobrý stav! Chybí titulní list.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Praha, nákladem vlastním 1902, s. 262.
Velmi slušný stav (viz obr.), Původní brož s krásnou obálkou - to lehce odřená a potrhaná, volnější hřbet.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Soupis památek historických a uměleckých v politickém okresu Kralovickém. XXXVII. svazek Soupisu pam..
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Kladno, J. Šnajdr, 1922, s. 248.
V dobrém stavu, obálka je potrhaná
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 545 až 560 z 34134 (2134 stránek)
Zákazníci sk









![Obrazy z dějin české architektury [Kuks Zlín Broumov Vranov Plasy Velehrad Pustevny Znojmo Kutná Hora Třebíč Slavonice Český Krumlov Bezděz Olomouc Mikulov Lednice Valtice Kroměříž Pernštejn Louny Jaroměřice Blata Luhačovice Most Ostrava Havířov] Obrazy z dějin české architektury [Kuks Zlín Broumov Vranov Plasy Velehrad Pustevny Znojmo Kutná Hora Třebíč Slavonice Český Krumlov Bezděz Olomouc Mikulov Lednice Valtice Kroměříž Pernštejn Louny Jaroměřice Blata Luhačovice Most Ostrava Havířov]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_139916_1-1024x1024.jpg)
![Věstník československých lékařů 1888-1938 (ročník L, číslo 25-27) 1938 [lékařství, mj. O poslání a úkolech lékaře ve veřejném zdravotnictví, Sokolské zdravotnictví na sletové výstavě] Věstník československých lékařů 1888-1938 (ročník L, číslo 25-27) 1938 [lékařství, mj. O poslání a úkolech lékaře ve veřejném zdravotnictví, Sokolské zdravotnictví na sletové výstavě]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_139920_1-1024x1024.jpg)

![Meč a kalich (Poezie, husitství, mj. Alžběta a Jan; Oda na Karla [Karel IV.], otce wlasti; Wáclaw IV. [Václav IV.]; Mstitel - Žižka a Prokop) Meč a kalich (Poezie, husitství, mj. Alžběta a Jan; Oda na Karla [Karel IV.], otce wlasti; Wáclaw IV. [Václav IV.]; Mstitel - Žižka a Prokop)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_140034_1-1024x1024.jpg)

![Soupis památek historických a uměleckých (Kralovice) v okresu kralovickém (okres Kralovický) (dnes Plzeň-sever) Manětín, Plasy, Mariánská Týnice, Liblín, Libštejn, Krašov, Kaceřov [zámky, kostely, stavby, křesťanské církevní umění, starožitnosti, obrazy] Soupis památek historických a uměleckých (Kralovice) v okresu kralovickém (okres Kralovický) (dnes Plzeň-sever) Manětín, Plasy, Mariánská Týnice, Liblín, Libštejn, Krašov, Kaceřov [zámky, kostely, stavby, křesťanské církevní umění, starožitnosti, obrazy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_140266_1-1024x1024.jpg)
