HISTORIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Soupis památek historických a uměleckých v Království českém od pravěku do počátku XIX. století, sv...
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydalo Panorama, Praha 1983. Původní celoplátěná vazba s originálním papírovým přebalem, 187 stran, ..
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní brož, bez vročení a nakladatelských údajů. Zadní strana obálky odtržená, přední lehce zašpin..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brno, Barvič Novotný 1914, s. 57.
Na okrajích lehce pomačkáno (viz foto), dobrý stav!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nákladem vlastním, Brno 1901. Původní brož, malá 8°, 32 stran.
..
V polovině brože stopy po přehnutí, obálka lehce zašpiněná (vizo foto). Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákolany, Společnost přátel staroslavné Budče [1905], s. 264.
Na frontispisu je stržen obrázek, pokud má být mapa, tak chybí. Jinak pěkný stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vlastivědný sborník k osmistému výročí prvé zprávy o obci. Městský národní výbor v Borovanech, 1986...
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Druhé vydání po konfiskaci, bez nakladatelských údajů a vročení (zřejmě počátek století). Slepá polo..
Velmi dobrý stav (viz foto)!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, R. Dušek [1922], s. 72.
Obálka i některé strany zašpiněny, v horním rohu pomačkáno (viz foto). Slušný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Osmero knih o Praze, stavebním a uměleckém vývoji města, díl I. Pražské nakladatelství, 1949. 3. sva..
Velmi dobrý stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Dva svázané ročníky časopisu Alétheia (V. a VI. z let 1901-1902). Oba kompletní ročníky (vždy čísla ..
Bez původních obálek. Velmi dobrý stav (viz foto)!
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
...Translated from Czech by Geroge Theiner. Charta 77 Foundation Stockholm. Kartonová nakladatelská ..
1 125Kč
Bez daně: 1 125Kč
Bez daně: 1 125Kč
...Translated from Czech by Geroge Theiner. Charta 77 Foundation Stockholm. Původní brož. Askelin &a..
875Kč
Bez daně: 875Kč
Bez daně: 875Kč
Programm der Landes-Oberrealschule zu Prossnitz. Am Schlusse des Schuljahres 1878. Původní brož., Ná..
625Kč
Bez daně: 625Kč
Bez daně: 625Kč
Praha, Vladimír Žikeš 1948, s. 257.
Přebal lehce potrhaný a zašpiněný (viz foto). Dobrý stav!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Katalog stálé výstavy ve státním zámku Karlova koruna v Chlumci nad cidlinou. Výběr architektury, pl..
Dobrý stav (viz foto), přebal pouze nepatrně natržen ve hřbetu.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 561 až 576 z 34132 (2134 stránek)
Zákazníci sk

![Soupis památek historických a uměleckých (Praha-Karlín) v okresu karlínském (politický okres Karlínský - Libeň, Prosek, Vysočany, Chabry, Bohnice, Kyje, Hloubětín, Počernice, Vinoř, Čakovice) [zámky, kostely, stavby, umění, starožitnosti, obrazy] Soupis památek historických a uměleckých (Praha-Karlín) v okresu karlínském (politický okres Karlínský - Libeň, Prosek, Vysočany, Chabry, Bohnice, Kyje, Hloubětín, Počernice, Vinoř, Čakovice) [zámky, kostely, stavby, umění, starožitnosti, obrazy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_140622_1-1024x1024.jpg)




![Budeč a okolí - okres Kladno [Zákolany, Kováry, Otvovice, Minice, Holubice, Okoř, Koleč, Kozinec ad.] Budeč a okolí - okres Kladno [Zákolany, Kováry, Otvovice, Minice, Holubice, Okoř, Koleč, Kozinec ad.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_140821_1-1024x1024.jpg)



![Praha pravěká [pravěk, archeologie, naleziště, hradiště, keramika, archeologické nálezy; mj. Pražský hrad, Vyšehrad, Šárka, Butovice, Bubeneč a Dejvice, Únětice, knovízská a halštatská kultura] Praha pravěká [pravěk, archeologie, naleziště, hradiště, keramika, archeologické nálezy; mj. Pražský hrad, Vyšehrad, Šárka, Butovice, Bubeneč a Dejvice, Únětice, knovízská a halštatská kultura]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_140997_1-1024x1024.jpg)





