ARCHEOLOGIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystes valdovu rumai ir ju atkurimas europines patirties kontekste.
Valiciene, Brone - Everatt, Joseph Alexander - Kunickyte, La
Původní pevná vazba, 495 stran s mnoha vyobrazeními, 18 x 24,5 cm. Vilnius: Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystes valdovu rumai - Lietuvos dailes muziejus 2009
výborný stav
700Kč
Bez daně: 700Kč
Objevy ve Středomoří [Z obsahu: archeologické objevy, starověký Přední Východ, antické Řecko, Itálie, Turecko, Malá Asie, Bulharsko, Kypr a Palestina - archeologie]
Jan Bouzek
Vydal Odeon, Praha 1979. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 174 stran s obr. v textu + 31 stran obrazové přílohy, rozměry: 21 x 27 cm.
Velmi dobrý stav, mírně natržený přeba.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Studia mediaevalia pragensia I./1988
Rostislav Nový a kol.
Brožovaná, 143 stran, vydání první. Rozměry: 16 x 23 cm.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Muzejní a vlastivědná práce, roč. XIII., č.3/1975
Václav Pubal (red.)
83. ročník Časopisu Společnosti přátel starožitností. Vydalo Národní muzeum, Praha.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Archeologické rozhledy, roč. IV. /1952, sešit 5 (Archeologie, mj. Zjišťovací výzkum výšinných stanic u Napajedel [Napajedla]; Slovanské mohyly u Veselí nad Lužnicí; Výzkum na Týnském dvoře v Praze)
Jan Filip (red.)
Vydává Státní archeologický ústav. Praha 1952. Původní brožovaná, průběžné stránkování 385- 480 - včetně obr. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Patenty faraonů (edice Tajemství) [starověký Egypt, záhady, egyptologie, pyramidy]
Erdogan Ercivan
Vydalo: nakl. Dialog, Liberec 2007
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Magické osobnosti minulých staletí (edice Tajemství)
Roland M. Hora
Vydal Dialog, 2011. Pevná vazba, stran 197, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
The Mind in the Cave: Consciousness and the Origins of Art
David Lewis-Williams
Thames&Hudson, 2002.
Výborný stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Benátské sklo = vetro veneziano = Venetian Glass
Vydrová, Jiřina et al.
Praha: Uměleckoprůmyslové muzeum 1973, [100] nečíslovaných stran+[48] nečíslovaných stran fotografické přílohy
 
270Kč
Bez daně: 270Kč
Základy archeoastronautiky
Vladimír Liška
Brožovaná - sešitá sponkami, stran 90, rozměry: 15 x 20 cm
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Čechy v raném středověku
Rudolf Turek
Nakl. Vyšehrad, Praha, 1982. Původní celoplátěná vazba se zlacením a s obálkou, 251 stran, první vydání.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Březno. Osada z mladší doby kamenné v severozápadních Čechách [archeologie, okr. Louny]
Ivana Pleinerová, Ivan Pavlů
Brožovaná s obálkou, stran 140 - množství vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, lehce vyšisovaný hřbet obálky.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Staroslovanská Morava (Monumenta archaeologica, tom. I.) (Velká Morava, Velkomoravská říše, archeologie, mj. Keramika blučinského tvaru a její vývoj, Zbraně a ozdoby, Pohřební rytus)
Josef Poulík
Vydal Státní archeologický ústav, Praha 1948 v řadě Monumenta archaeologica, tomus I.
Obálka lehce zašpiněná a v krajích otřepená, hřbet obálky natržený, uvnitř dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Obzor praehistorický, ročník XI./1938 a XII./1940 (archeologie)
Josef Schránil, J. Böhm
Převazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 159 a 128.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na deskách je nálepka, vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Castle and Church  Castrum Bene 5/1996] poslední kusy
Durdík, Tomáš (ed.)
Gdańsk: The Archaeological Museum in Gdańsk - Gniew Castle 2004, 238 stran s pérovkami, skládanými plány a obrázky na tabulích, 4° (16,5 x 22 cm), texty jsou anglicky, německy a francouzsky
Výborný stav, nová kniha
500Kč
Bez daně: 500Kč
 
Valentinská © 2021