ARCHEOLOGIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Archeologický ústav AV ČR, Praha 2008, pův. laminovaná brož., 4°, 750 stran
Výborný stav, nová kniha
790Kč
Bez daně: 790Kč
Bez daně: 790Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 21,5 x 29 cm, stránkováno průběžně 205-604.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce ušpiněné, uvnitř knihy jsou razátka: Státní památkové péče.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 481 - 600 - množství obrazového materiálu.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydává Archeologický ústav AV, Praha 2011.
Stav perfektní.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 384 stran - včetně obr. materiálu, rozměry: 17 x 17 cm, vydání první.
Dobrý stav, přebal je odřený, otřepený a potrhaný. Uvnitř je stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha: Archeologický ústav AV ČR 2000, pův. laminovaná brož, 4°, 458 stran
Poslední kus, nová kniha ale trochu opotřebená skladováním .
699Kč
Bez daně: 699Kč
Bez daně: 699Kč
Praha, Bursík a Kohout 1925, s. 789.
Zcela chybí obálka! Knižní blok rozlámán na části, částečně rozlepen na jednotlivé složky. Nepatrně potrháno na okrajích listů. Nedobrý stav, text je však stoprocentní a nepoškozený!
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydání první. Stran 224. Rozměr 21x26 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav dobrý, přebal je lehce odřený a po okrajích otřepený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Archeologický ústav AVČR, Praha, 2009.
Stav velmi dobrý, nepatrně zašpiněná obálka.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Tatran, Bratislava 1979. Vydání II.
Uvnitř velmi dobrý stav, přebal odřený a mírně zašpiněný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Královská česká společnost nauk, Praha 1946. Věstník Královské české společnosti nauk, třída matemat..
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Národní galerie, Praha, 1989. Edice Katalogy 34. Vydání první, 272 stran, 178 obrázků. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha: Archeologický ústav AV ČR - Společnost přátel starožitností - Unicornis 2004, 339 stran, 21 x 30 cm
Výborný stav, nová
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vlastivědný věstník moravský, ročník XXV. (1973), číslo 3. Původní brož, 8°, průběžné stránkování, s..
Dobrý stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Melantrich, Praha 1981. Vydání první, 432 stran. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm
Velmi dobrý stav, přebal je lehce ušpiněný, mírně odřený a v horní části protržený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 17 x 24 cm, 274 stran, černobílá obrazová příloha.
Dobrý stav, přebal je odřený a potrhaný, na hřbetu se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk








![Objevy ve světě dávných Slovanů [Slované ve střední Evropě, jejich archeologie, slovanská hradiště středověku, Velká Morava, Polabští Slované, Jihoslované atd.] Objevy ve světě dávných Slovanů [Slované ve střední Evropě, jejich archeologie, slovanská hradiště středověku, Velká Morava, Polabští Slované, Jihoslované atd.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/723229-objevy-ve-svete-davnych-s-17242363061-1024x1024.jpg)


![Nálezy z hradů přechodného typu (Hlavačov, Angerbach, Tachov) [= Castellologica bohemica Fontes I] Nálezy z hradů přechodného typu (Hlavačov, Angerbach, Tachov) [= Castellologica bohemica Fontes I]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/498664-nalezy-z-hradu-prechodneh-14930426971-1024x1024.jpg)


