ARCHEOLOGIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, 16 stran textu + obrazová příloha,
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Urania-Verlag, 1971.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný a odřený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Academia, Praha 2014.
Dobrý stav. Kniha je ve hřbetě trochu prohnutá.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Státní nakladatelství učebnic v Praze, 1952.
Velmi slušný stav, obálka odřená, natržená a zašpiněná. Bývalý knihovnický exemplář.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Archeol. komise české akademie věd, Praha 1933. Původní brož, 30x23 cm, 98 stran, obrazový materiál.
Dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Práce, Praha 1980. Brožovaná, stran 297. Rozměry: 13 x20 cm.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Orbis, Praha 1973. Původní měkká vazba s přebalem, 396 stran textu a 16 stran přílohy, vydání první, rozměry: 12 x 19 cm.
Vazba ve hřbetě uvolněna, přebal mírně zašpiněný a natržený, odtržena vnitřní záložka přebalu. Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 366 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Muzeum hl. města Prahy 1981.
Lehce zkrabacený hřbet, jinak velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nakl. NS Svoboda, Praha 2006, vydání první. Původní pevná vazba, 359 stran - včetně obr. materiálu, rozměr: 17 x 24 cm. EAN: 9788020510549.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Slovart, 2008. Vydání první, stran 303. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Slovart, 2008. Vydání první, stran 303. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal nepatrně natržený. Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Ústřední ústav geologický v Academii, nakladatelství Československé akademie věd, Praha 1989.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, průběžné stránkování 53-115, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Bursík a Kohout, Praha 1925. Původní brož, 27x18 cm, celkem 528 stran, nerozřezáno. Druhé vydání, nezměněné.
Uvnitř dobrý stav, obálka odřená, zašpiněná a natržená v krajích(viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakl. Brána, Praha 2004, vydání první. Stran 208 + 32 bar. přílohy. Rozměry: 15 x 21 cm. Původní pevná vazba.
Stav pěkný (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk

![Počátky šperku [šperk v pravěku, katalog výstavy - prehistorické sbírky] Počátky šperku [šperk v pravěku, katalog výstavy - prehistorické sbírky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/662980-pocatky-sperku-sperk-kata-16533717221-1024x1024.jpg)




![Archaeologica Pragensia 11/1991 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy] Archaeologica Pragensia 11/1991 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/563111-archaeologica-pragensia-1-15729583411-1024x1024.jpg)
![Archaeologica Pragensia 2/1981 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy] Archaeologica Pragensia 2/1981 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/453567-archaeologica-pragensia-2-14486443411-1024x1024.jpg)



![Člověk a kámen [Z obsahu: architektura, stavebnictví, sochařství, domy, staré civilizace, archeologie atd.] Člověk a kámen [Z obsahu: architektura, stavebnictví, sochařství, domy, staré civilizace, archeologie atd.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/704987-clovek-a-kamen-z-obsahu-a-17024998421-1024x1024.jpg)

![Cheopsův odkaz - Dějiny Velké pyramidy [starověký Egypt, Gíza] Cheopsův odkaz - Dějiny Velké pyramidy [starověký Egypt, Gíza]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/705176-cheopsuv-odkaz-dejiny-vel-17025862381-1024x1024.jpg)