ARCHEOLOGIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Obzor praehistorický, ročník XI./1938 a XII./1940 (archeologie)
Josef Schránil, J. Böhm
Převazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 159 a 128.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na deskách je nálepka, vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Castle and Church  Castrum Bene 5/1996] poslední kusy
Durdík, Tomáš (ed.)
Gdańsk: The Archaeological Museum in Gdańsk - Gniew Castle 2004, 238 stran s pérovkami, skládanými plány a obrázky na tabulích, 4° (16,5 x 22 cm), texty jsou anglicky, německy a francouzsky
Výborný stav, nová kniha
500Kč
Bez daně: 500Kč
Musaica archaeologica, ročník 4., číslo 1/2019 (archeologie)
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm, stran 196.
Pěkný stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Časopis Společnosti přátel starožitností českých v Praze, ročník VI. (1898) - kniha nekompletní
Převazba, stran 184, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, chybí strany 145-148.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Záhadní Etruskové [Obsah: etruský národ v Itálii, archeologie, antika, severní Itálie] (edice: Kolumbus, sv. 30)
Jan Burian, Bohumila Mouchová
Nakl. Mladá fronta, Praha 1966. Edice Koumbus sv. 30. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 212 stran textu, 80 stran příloh, vydání první, rozměry: 13 x 17 cm.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slovenská archeológia. Ročník XXX. Číslo 1. Rok 1982 [archeologie, časopis]
Bohuslav Chropovský (red.)
Slovenská akademie věd, Bratislava 1982
Stav dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Archeologické rozhledy XLIV - 1992, č. 4.
Jiří Hrala (red.)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 505-696.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Archeologické rozhledy. Ročník LXXI. 2019. Sešit 1 [archeologie]
Martin Ježek (ved. red.)
Archeologický ústav Akademie věd ČR, Praha
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Castellologica bohemica 9 - 2004 (Sborník pro kastelologii českých zemí, hrady, tvrze, zříceniny Čech, historie a vývoj hradní architektury)
Tomáš Durdík (ed.)
Praha: Archeologický ústav AV ČR 2004, pův. laminovaná brož., 4°, 502 stran
Dobrý stav, nepatrně natržený hřbet.
590Kč
Bez daně: 590Kč
Archeologické rozhledy. Ročník LXX. 2018. Sešit 2 [archeologie]
Martin Ježek (ved. red.)
Archeologický ústav Akademie věd ČR, Praha
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pouštní říše ve starém Peru (edice Kolumbus, sv. 41)
Wiktor W. von Hagen
Mladá fronta, Praha 1967. 1. vyd.
Přebal po okrajích lehce odřený, knižní blok ve velmi dobrém stavu.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Obzor prehistorický XIV/2-1950 (archeologie, historie, mj. J. Skutil - Balkánské paleolitikum; Únětické pohřby v nádobách na jižní Moravě; Markus Aurelius; Slovanské osídlení Chebska; Příspěvek ke knovízské keramice)
J. Neustupný, Jan Filip, E. Šimek
Měkká vazba, průběžné stránkování 261-445. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, na obálce a hřbetu skvrnky. Přední desky se uvolňují z vazby.
100Kč
Bez daně: 100Kč
 
Valentinská © 2021