ARCHEOLOGIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Studie v oboru křídového útvaru v Čechách, Paleontologický výzkum jednotlivých vrstev II. Bělhoroské a Malnické vrstvy (paleontologie, geologie)
Antonín Frič
Praha, Fr. Řivnáč 1879, s. 142.
Chybí přední strana obálky, zadní strana potrhaná, část jí chybí (viz foto), listy na okrajích nepatrně zašpiněné. Vzhledem ke stáří dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Etruskové
Friedhelm Prayon
Vydalo nakl. Svoboda, edice Vědět a znát. Praha, 2002. Původní pevná vazba, vydání první, 108 stran , rozměry: 12 x 19 cm.
Velmi dobrý stav. Místy je v textu podtrženo tužkou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Slovanské osídlení středního Poohří, 2 svazky [archeologie - Slované, oblast měst Louny, Žatec, Chomutov]
J.Bubeník
Vydal Archeologický ústav ČSAV, Praha 1988.
Hřbet prvního svazku mírně natržený. Velmi dobrý stav (viz foto).
750Kč
Bez daně: 750Kč
Zwischen Hradschin und Vineta (Venedové - západní Slované)
J.Herrmann
Urania-Verlag, 1971.
Uvnitř dobrý stav, přebal natržený a mírně odřený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dějiny psané kamenem (ilustrace Zdeněk Burian)
Kleibl, Josef
Artia, Praha 1976, 61 stran, pevná vazba
Dobrý stav, neautorské věnování.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Křemencová industrie z Ondratic [Studie Archeologického ústavu - archeologie]
Jiří Svoboda
Vydala Academia, Praha 1980. Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 112 stran ( 41 obr.)
Stav velmi dobrý, obálka lehce odřená a pomačkaná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Prehistorie světa
Grahame Clark
Vydal Orbis, Praha 1973. Původní měkká vazba s přebalem, 396 stran textu a 16 stran přílohy, vydání první, rozměry: 12 x 19 cm.
Vazba ve hřbetě uvolněna, přebal mírně zašpiněný a natržený, odtržena vnitřní záložka přebalu. Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Hrad Pecka
Kociánová, Věra - Houšková, Daniela - Tomíček, Tomáš
1. vyd., Praha: Unicornis 2011, 95 stran
Výborný stav, nová
99Kč
Bez daně: 99Kč
Geologické poměry ražického mesolitického sídliště (geologie, Ražice, Řežabince)
Karel Žebera
Královská česká společnost nauk, Praha 1946. Věstník Královské české společnosti nauk, třída matemat..
Pěkný stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Archeologický atlas. Průvodce nejbohatšími archeologickými nalezišti světa (archeologie)
Mick Aston, Tim Taylor
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2002. Vydání první, stran 208. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vlastivědný věstník moravský, 3/1972 (sborník, Morava, mj. O významu cínařských značek, Středověká jáma v Šumperku, Působení Gregora Mendela v Hospodářské společnosti, Cizí vojáci pohřbení v Bučovicích)
kolektiv autorů
Vlastivědný věstník moravský, ročník XXIV. (1972), číslo 3. Původní brož, 8°, průběžné stránkování, ..
Dobrý stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Staroslovanská Morava [Velká Morava, Velkomoravská říše, archeologie - Monumenta archaeologica, tom. I.]
Josef Poulík
Vydal Státní archeologický ústav, Praha 1948 v řadě Monumenta archaeologica, tomus I. Původní poloplátěná vazba s přebalem, 181 stran textu + obrazová příloha. Rozměr 30x22 cm.
Obálka lehce zašpiněná a v krajích otřepená, uvnitř dobrý stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Výhledy do pravěku evropského lidstva (pravěká Evropa)
Jan Filip, Jan Eisner
Prehistorický ústav Karlovy Univerzity, Praha 1945.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Selected Medieval Castles of Central Bohemia: Prague Castle, Žebrák, Točník, Křivoklát, Karlštejn (Hrady , středověké)
DURDÍK, Tomáš
Praha: Společnost přátel starožitností 2000, pův. brož., 40 stran s čb. ilustracemi +[4] tabule s čb. reprodukcemi fotografií, 15 x 21 cm, jazyk: anglicky
Výborný stav, nová
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021