ARCHEOLOGIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Objevy ve světě dávných Slovanů [Slované ve střední Evropě, jejich archeologie, slovanská hradiště středověku, Velká Morava, Polabští Slované, Jihoslované atd.]
Zdeněk Váňa
Vydání první. Stran 224. Rozměr 21x26 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený, mírně ušpiněný a v horní části natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vikingové - sága tří staletí
Johannes Brondsted
Vydal Orbis, Praha 1967. Osudy - fakta - objevy. Vydání první. Stran textu 248, 24 stran příloh. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. Rozměry: 17 x 23 cm.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Topographie der historischen..., sv. 10, Třeboň
Sedláček, Johann - Mareš, Franz
Topographie der historischen und Kunst-Denkmale in Königreiche Böhmen von der Urzeit bis zum Anfange..
 
1 120Kč
Bez daně: 1 120Kč
Užití zlata v pravěku zejména na Moravě a v Čechách (archeologie, zlato)
Jiří Waldhauser
Brožovaná, stran 46 + příloha, rozměry: 21 x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka, věnování, razítko muzea
499Kč
Bez daně: 499Kč
Zajímavosti ze země pyramid aneb 100 nej ze starého Egypta (Egypt, Starověk, archeologie, egyptologie)
Jaromír Krejčí - Dušan Magdolen
Praha, Libri 2005, s. 414.
Jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Etruskové [Obsah: starověký národ Itálie, dějiny, archeologie]
Werner Keller
Edice Stopy, fakta, svědectví. Vydalo nakl. Orbis. Praha 1975. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, vydání druhé, 392 stran textu, 32 stran přílohy, rozměry: 16 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřený přebal.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sborník Společnosti přátel starožitností 1996/4, PhDr. et JUDr. Dobroslavu Líbalovi k významnému životnímu jubileu
Praha: Společnost přátel starožitností 1996, pův. brož., 215 stran
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Sborník přednášek semináře 33. Fora pro nerudy
M.Kunžvart (usp.)
Praha 1987.
Dobrý stav, obálka zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kronika čtená rýčem (archeologie ,Velká Morava, mj. Hradiště u Znojma, Nitra, Pohansko, Mikulčice, Staré Město)
Jaroslav Šonka
Ilustroval a graf. upravil V. Houf. Nakladatelstvá Blok, Brno 1982. Původní celoplátěná vazba s obál..
 
45Kč
Bez daně: 45Kč
Dvě Velkomoravské rotundy v Mikulčicích (edice Monumenta archaeologica, Mikulčice, archeologie)
Josef Poulík
Vydalo Nakladatelství Československé akademie věd, Praha 1963,1. vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 236 stran, se 4 mapami.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Litofaciální charakteristika bazálních...
Jiří Pešek
UK, Praha 1989.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Hora hor Sborník příspěvků přednesených na konferenci uspořádané u příležitosti výstavy Aleše Veselého [náboženství, religionistika, archeologie
Tomáš Mařík - Jana Maříková-Kubková (eds.)
Praha: Archeologický ústav 2005. původní brož, 8°, 170 stran,
jako nová, výborný stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021