ARCHEOLOGIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Poklady z písku. České objevování civilizace na Nilu (Egypt, archeologie)
Miroslav Verner (ed.)
Vydala Filozofická fakulta Univerzity Karlovy a nakl. Togga, Praha 2011. Pevná vazbě s přebalem, rz,ěry: 24 x 21 cm, stran 239, uvnitř řada ilustrací.
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Jak se loví dinosauři aneb Co nevíte o historii Země
Bořivoj Záruba
​Knižní klub, Praha 2007. Původní vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm; 160 stran, množství obr. materiálu.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Od pěstního klínu k Přemyslově radlici (edice OKO, sv. 50)
Karel Sklenář
Albatros, Praha 1981, původní pevná vazba, rozměry: 10 x 14 cm, 481 stran.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Od pravěku k dnešku - Pekařův sborník  (1930), 2 svazky [Josef Pekař]
Šusta, Stloukal, Stocký aj.
Historický klub, Praha 1930.
Stav uvnitř dobrý, obálky lehce odřené a natržené, kraje stránek mírně otřepené. Nerozřezáno.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Posvátné stavby
C. Humphrey, P. Vitebsky
Vydal Knižní klub a Práh, Praha 1998. Z anglického originálu. Vydání první. Stran 184, křídový papír..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Historie začíná v Sumeru [Obsah: Mezopotámie, Sumer, dnešní Irák; archeologie, Gilgameš]
S. N. Kramer
Praha, SNKLU 1965, celoplátěná vazba s obálkou, stran 266. Rozměry: 15 x 19 cm
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Starověký Egypt [Z obsahu: kulturní dějiny Egypta ve starověku, mj. architektura, pyramidy, faraoni, archeologie, starověk]
Milada Vilímková
Vydala Mladá fronta, Praha 1977. Edice Velké epochy kultury, sv. 2. První vydání, 344 stran (z toho 32 stran bar. příloh). Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, rozměry: 17 x 25 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Archaeologica Pragensia 9/1988 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy]
Jiří Hrala
Brožovaná s původní obálkou, stran 184 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Encyklopedický slovník geologických věd, 2 svazky (geologie, mineralogie, petrologie, mj. ropa, Rudé moře, lazurit, kras, prvoci, smog)
Josef Svoboda a kol.
Čs. Akademie věd, Academia Praha 1983. Svazek A-M a N-Ž. Vydání první. I.svazek: 920 stran, 441 obrázků, 20 stran kříd. příloh, II.svazek : 852 stran, 480 obrázků, 36 kříd. příloh, 4 sklád. přílohy. P
Dobrý stav, hřbety nepatrně uvolněné, desky lehce odřené a zašpiněné (viz obr.).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Darwinův omyl
Hans-Joachim Zillmer
Vydala Euromedia Group - Knižní klub. Praha 2013. Původní pevná vazba, rozměry: 15,5 x 23 cm, 208 stran + 32 stran příloh.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Archaeologica Pragensia 12/1996 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy]
Jiří Hrala
Brožovaná s původní obálkou, stran 345 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Hrady, zámky a tvrze Království českého - díl XII. - Čáslavsko (okr. Kutná Hora, Kolín, Havlíčkův Brod, částečně i Chrudim, Pelhřimov) 1900
Sedláček August
Nakl. F. Šimáček, Praha 1900. Popisuje A.Sedláček. Ilustroval K.Liebscher a V.Král z Dobrévody. Originální zdobené desky s koženým hřbetem. Vydání I. 344 stran. Bohatý obrazový materiál. Rozměr 35x2
Stav velmi dobrý.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Livbvz Metropolis [Obsah: dějiny Libice nad Cidlinou, středověk, archeologie, Slavníkovci] (Tam, kde řeka Cidlina tratí své jméno)
Rudolf Turek a kol.
Vydalo MVL Libnice nad Cidlinou 1981. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 61 stran textu (69 obr.), vydání první, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav dobrý, přebal lehce ušpiněný, natržený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dějiny pravěku a starověku I-II (2 svazky)
Jan Pečírka (ed.)
SPN, Praha 1979. 2. vydání.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Příručka amatérského archeologa aneb do mrtvých se nekope
Jan Hajšman, Milan Řezáč, Petr Sokol, Robert Trnka
Libri 2022
Nová kniha
420Kč
Bez daně: 420Kč
Nalezená minulost ( Archeologie, Slované, Keltové, Morava, mj. Dyje, Podunají, Věstonická Venuše)
Jan Machoň
Krajské nakl. KNV Brno 1951. První vydání. Pevná vazba se zlacením - přebal chybí, rozměry: 15 x 21 cm, 96 stran + obr. příloha.
Dobrý stav, desky lehce zažloutlé (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021