POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Z oříšku královny Mab (Shakespeare) Povídky ze Shekespeara.
Eva Vrchlická, Shakespeare William
Vydalo nakladatelství Svoboda v Praze 1964. Čtvrté vydání, ve Svobodě první, rozšířené, stran 404. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu.
Desky zašpiněny. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Karavana (1941) Hauffovy pohádky (ilustrace Jiří Trnka)
Wilhelm Hauff
Původní poloplátěná vazba se zlacením, 123 stran, množství nádherných ilustrací Jiřího Trnky, rozměry: 27 x 37 cm
Velmi dobrý stav, na deskách je skvrnka
299Kč
Bez daně: 299Kč
Veselé obrázky Josefa Lady
Pavel Šrut
Ilustroval Josef Lada. Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1985. Šesté vydání. Původní kartónové rozkládací leporelo.
Desky mírně odřeny a zašpiněny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Z čarovné studánky (pohádky, mj. Sedmikráska, Kouzelná jablka, Honzovo štěstí, Lamželezo, O třech prasátkách, Kdo byl hloupější)
Jan Rybák, vypravuje
Pohádky jiných národů českým dětem vypravuje Jan Rybák. Vydalo nakladatelství Kalich v Praze 1944. V..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pohádky (Božena Němcová)
Božena Němcová
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1978. Stran 268. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Princezna z třešňového království (ilustroval Ota Janeček)
Markéta Zinnerová
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1975. Graficky upravila Olga Pavalová. Vydání první, stran 22. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mach a Šebestová (text slovensky) - ilustrace Adolf Born
Miloš Macourek, Adolf Born
Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 25 x 28 cm, 232 stran včetně obr. materiálu.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Halas dětem (Ota Janeček)
František Halas
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1954. Vydání první, nestránkováno. Původní poloplátěná vazba s přebalem.
Přebal zašpiněný, po okrajích mírně otřepený. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Král sjezdovky komiks
Nicolas de Crécy
Vydalo nakl. Mot komiks, Praha 2001. Pevná vazba, stran 48, vydání první, rozměry: 27,5 x 21 cm.
Stav perfektní - nová kniha.
139Kč
Bez daně: 139Kč
Popelka
Ferdinand Tomek
Nakl. Jos. R. Vilímek, Praha, nedatováno. Sešit, stran 20, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka lehce ušpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ptačím pírkem. Deset pohádek (pohádky, Za pohádkou, OSvětlušce z hor, Čimčarák, Honza lékařem, O světélku, Byl jeden pasáček, Kdybych byl králem; ilustrace Jaroslav Malý)
Julie Brožová - Malá
Deset pohádek. Nákladem Československé obce sokolské v Praze 1930. Stran 52. Původní celoplátěná vaz..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Dětem - Josef Lada [dětské ilustrace Josefa Lady - barevné kresby pro děti]
Josef Lada
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1952. První vydání, stran 73. Původní poloplátěná vazba s přebalem.
Stav velmi pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Malý špalíček pohádek
František Hrubín
Vydalo nakladatelství Československý spisovatel, Praha 1987. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu, 192 stran. 6. vydání.
Desky mírně zašpiněny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kouzelná lucerna
Joe Rubino
Vydalo nakladatelství Jiří Alman v Brně 2003. Vydání první, stran 117. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021