POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Naše pohádky
Vilém Závada
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 148 stran, první vydání. Rozměry: 21 x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a v dolní části otřepená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Mravenec Tečka. Příběhy ze života mravenců (pohádka; ilustrace V. Ráj)
V. Ráj
Příběhy ze života mravenců. Vydalo nakladatelství J. Cepl v Praze 1946. Ilustroval autor. Vydání prv..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Anička Skřítek a Slaměný Hubert
Vítězslav Nezval
Vydal Čs. spisovatel, v Praze 1979. Dílo XXXIII. Původní poloplátěná vazba s přebalem, 296 stran, I. vydání.
Přebal lehce zažloutlý, odřený a natržený. Dobrý stav(viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Koncert sezóny: Tucet moderních českých pohádek
Pavel Hartl
Claret, Praha 1993. Pevná vazba, rozměry: 17 x 24,5 cm, 62 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Les contes du Pere Triphane (Příběhy otce Triphana)
Triphane Balta
Kichinev Literatura artistika, 1987.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dárek (pohádky, mj. Jiříček, Preclíky, Kocourek Mourek, Liják, Chrpy, Ondříček)
Radegast Parolek, převyprávěl
Vydalo nakladatelství Vyturys, Vilnius 1989. Stran 94. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Devět sivých peříček (pohádka, rozkládací obrázky - leporelo; ilustrace Gustav Pavlín, Jiří Šeda)
Vladimír Stuchl
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1963. Vydání první, stran 18 s rozkládacími obrázk..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bubáci aneb malý přírodopis duchů, přízraků a strašidel (ilustrace Miroslav Váša)
Radovan Krátký
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1961. Vydání první, stran 365. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Devatero pohádek (CD) -Josef Čapek
Karel Čapek
AudioStory a Vyšehrad, Praha 2014, rozměry: 14,5 x 12,5 cm.
Pěkný stav - zataveno v původní ochranné folii.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ďáblovo moře (v ruštině)
Moskva 1967.
Dobrý stav, lehce odřená obálka
150Kč
Bez daně: 150Kč
Trampoty brouka Pytlíka ( O. Sekora)
Ondřej Sekora
Poloplátěná vazba, 70 stran. Vydalo nakladatelství J. Hokr, Praha, bez data. Knížky kouzelného zrcad..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nejkrásnější zahrada - Indické pohádky (Indie)
Jiří Marek
Vydal Československý spisovatel v Praze 1979 v edici Pohádky českých spisovatelů, Zlatý klíček, řada A. Vydání třetí v ČS druhé, stran 249. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, přebal po okrajích natržený, vazba ve hřbetě rozlepena.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dívka - měsíc (ruské pohádky)
Moskva 1980.
Dobrý stav. Lehce zašpiněná zadní obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Hastrmánci
Kamila Sojková
Blok, Brno 1986. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Tanya a slunce (ruské pohádky)
Moskva 1985.
Dobrý stav, nepatrně zašpiněná zadní obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Matčin portrét (ruské básně)
Moskva 1976.
Dobrý stav, lehce zašpiněná zadní obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021