POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Rozpustilá pohádka (pohádky, mj. Bleší cirkus, Co si lidé povídali, Pan král jde do hajan; obálka a ilustrace Josef Bidlo)
Karla Dolénková
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1950. Obálku a obrázky nakreslil Josef Bidlo. Kniž..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Povídání o pejskovi a kočičce
Josef Čapek
CESTY, 1998. Původní pevná vazba, rozměry: 20 x 26,5 cm, stran 112 s obrázky.
Velmi dobrý stav. Některé obrázky jsou počmárané
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pohádky a povídky pro malé čtenáře (ilustrace Ota Janeček)
J. Hřebejková,I. Fabiáová, A. Šimanová, F. K. Sedláček
Sešit, rozměry: 20,5 x 24 cm. Vyd. 16. Stran 60.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
O medvídkovi, který se zastyděl
Renate Krause
Vydalo nakladatelství Altberliner Verlag Lucie Groszer, 1997. Stran 16. Původní pevná vazba.
Desky mírně odřeny. Stav dobrý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bílá kněžna (Slovenské pohádky, mj. Oráč a obři, Janek Hrášek, Dvě sestry, Syn vlk, Jezinky, Rarach, Zlatá přadlena)
Mária Ďuríčková
Přeložila Jiřina Kintnerová. Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1978. Grafick..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Martínkova čítanka a dvě klubíčka pohádek
Eduard Petiška
Knižní klub, Ikar 2000. Původní pevná vazba. Rozměry: 21 x 26 cm, stran 282
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
František Halas dětem (Ota Janeček)
František Halas
Čtvrté vydání, v Albatrosu třetí, stran 65. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 21 x 28 cm
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Třicet stříbrných klíčů
Z. K. Slabý (uspořádal)
Práce, Praha 1971. 1. vyd.
Přebal po okrajích lehce potrhaný (viz náhled), jinak dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Kulihrášek sportovec (ilustroval Artuš Scheiner)
Marta Voleská, Artuš Scheiner
Gustav Voleský, Praha. cca 1930
Velmi pěkný stav.
4 000Kč
Bez daně: 4 000Kč
František Halas dětem (Ota Janeček)
František Halas
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1961. 3. vyd.
Přebal odřený a po okrajích lehce natržený, desky mírně zašpiněny. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Říkejte si pohádky [ilustrace Jiří Trnka; 1. vydání 1946]
František Hrubín
Původními litografiemi vyzdobil Jiří Trnka. Vydal Melantrich, Praha 1946. První vydání. Původní poloplátěná vazba, ve hřbetě rozlepena, 28 stran s krásnými barevnými ilustracemi! Dobrý stav.
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
Žabákova dobrodružství (beletrie, dětská literatura; ilustrace Josef Čapek)
Kenneth Grahame
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1958. Třetí vydání. Původní poloplátěná vazba s to..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Pohádky
Andersen
Poloplátěná vazba, 102 stran s ilustracemi, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Kam chodí slunce spat (Ilustroval Ota Janeček)
Ladislav Novák
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1963. Pro čtenáře od 6. let. Vydání první, stran cca 42. Původní pevná vazba.
Desky mírně zašpiněny. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Children´s Treasure Chest (pohádky)
Gramercy Books, New York 2004.
Velmi dobrý stav (viz foto). Lehce odřený přebal.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Prodaný sen / Japonsko, pohádky)
Z. Černá, M. Novák
Albatros, Praha 1973. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 155 stran, první vydání, celostránkové ilustrace
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021