VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo: nakl. Slovart, 1996
..
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 21 cm. 172 stran
Stav velmi dobrý, některé složky jsou uvolněné
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Kompletní ročník novin Československá samostatnost.
Ročník 4. - 1918/1919, čísla 1-32,&..
6 999Kč
Bez daně: 6 999Kč
Bez daně: 6 999Kč
Sutton: Reed Business Publishing.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 189.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a ušpiněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nákladem The Macmillan Company of Canada Ltd. Toronto, Canada 1944. Původní celoplátěná vazba se zlacením - přebal chybí, rozměry: 16 x 24 cm, 357 stran s čb. fotografiemi.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Naše vojsko, Praha, 1958. II. doplněné vydání. Poloplátěná vazba, 433 stran, velké množství obrázků, rozměr: A5.
Desky mírně odřené. Dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, rozměry: 14 x 18 cm, 338 stran + rozkl. mapy.
Stav velmi dobrý. Lehce prohnuté a mírně odřené desky, mírně natržený titulní list
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Osvětové rozhledy: Revue věnovaná kulturním otázkám a osvětové činnosti v čsl. armádě. Ročník IV. (1..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Čin 1948, s. 350.
Velmi dobrý stav, bez obálky
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 18,5 x 23 cm, 364 stran, se 14 mapkami.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné, rohy desek jsou mírně odřené.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sutton: Reed Business Publishing.
Dobrý stav, na přední straně obálky malý kus sedřený (viz obrázek).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 196.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Grada, Praha 2013. Brožovaná, stran 80, první vydání, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi pěkný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Nakl. Svět křídel, Cheb, 2003. Původní pevná vazba, 274 stran, první vydání, rozměr: 17 x 24 cm.
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, stran 43.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná, první strana vytržená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk




![Boj o domov. Některé z problémů průmyslové obce (druhá světová válka, emigrace, obuvnictví Batawa [Kanada], Tomáš Baťa; exilové vydání) Boj o domov. Některé z problémů průmyslové obce (druhá světová válka, emigrace, obuvnictví Batawa [Kanada], Tomáš Baťa; exilové vydání)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/498863-boj-o-domov-exilove-vydan-14932070101-1024x1024.jpg)
![Rozpoznávání letadel [letadlo, letectvo, letadla, letectví] Rozpoznávání letadel [letadlo, letectvo, letadla, letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/702139-rozpoznavani-letadel-16993715221-1024x1024.jpg)

![Osvětové rozhledy, r. IV. (1925) (revue, ČSR armáda, mj. Náš president jako státník [Masaryk], Lipany, Vojenské soudnictví, Pražský hrad v minulosti a dnes) Osvětové rozhledy, r. IV. (1925) (revue, ČSR armáda, mj. Náš president jako státník [Masaryk], Lipany, Vojenské soudnictví, Pražský hrad v minulosti a dnes)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_362046_1-1024x1024.jpg)




![Meteor I vs. Létající puma V1 1944 [Gloster Metero, proudové stíhací letadlo RAF, druhá světová válka] Meteor I vs. Létající puma V1 1944 [Gloster Metero, proudové stíhací letadlo RAF, druhá světová válka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/499218-meteor-i-vs-letajici-puma-14936259951-1024x1024.jpg)

