VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kronika Československé legie ve Francii, Rota Nazdar 1914-1916 [legie, legionáři, první světová válka, západní fronta, Francie]
Jaroslav Boháč
Praha, nakl. ,,Naše záloha " O. Vaněk a spol. 1938, s. 580.
Velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Před novou světovou válkou a revolucí!
J. Sedlák
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, stran 95.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná a lepená hnědou lepící páskou.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Srdce armády. Generální štáb 1919-2019
Eduard Stehlík
Vydalo Ministerstvo obrany ČR, Praha 2019. Pro reprezentativní potřeby AČR. Vydání čtvrté, upravené a rozšířené. Stran 127, křídový papír, bohatý obrazový materiál. Obrazová publikace. Původní pevná v
Stav pěkný (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Výkřik ze zapomnění. Cesta vojenského pilota do ilegality (Bohuslav Kašpar, biografie, letec, letectví, druhá světová válka)
Tomáš Kašpar
Původní brožovaná. 166 stran. Rozměry: 18 x 25 cm.
Dobrý stav, obálka lehce odřená, hřbet v dolní části natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Guinnessova kniha válečných omylů 1. a 2. díl (2 svazky) - válečné omyly
Geoffrey Regan
Velryba, Praha 1993 a 1995. Pevné vazby, stran 187 a 185. Rozměry: 20 x 26 cm.
Výborný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Na paměť vojenského odboje domácího
Kamil Harmach
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, stran 32
Stav velmi dobrý. Lehce zažloutlá a ušpiněná obálka. Vyřazený knihovní exemplář, knižní blok je uvolněný z obálka, stránky lehce zažloutlé
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pomocné technické prapory 1950-1954. Tábory nucené práce v ČSSR 1948-54 (historie, komunismus, teror, politická perzekuce)
Jiří Bílek - Karel Kaplan
Jiří Bílek: Pomocné technické prapory 1950-1954. Vznik, vývoj, organizace a činnost. + Karel Kaplan:..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
G. J. Caesar (edice: Portréty, sv. 4) [Gaius Julius Caesar, životopis, Římská říše, antika, politika]
Jan Burian
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1963. Vydání první. Portréty, svazek 4. Stran 199. Původní brož. Rozměr 12 x 19 cm.
Obálka odřená a po okrajích otřepená. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ilustrovaná historie nacismu: Vzestup a pád Adolfa Hitlera (Adolf Hitler)
Paul Roland
Svojtka & Co. 2010. První vydání. Pevná vazba, rozměry: 19 x 24,5 cm, 216 stran.
Stav velmi dobrý. V
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bojové umění SAS (vojenství, speciální jednotky, Anglie)
Mike Robinson
Praha, nakl. Naše vojsko 2004, s. 192
Velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Válka [Obsah: První světová válka, její příčiny a důsledky, světová politika]
Arnošt Denis
Šolc a Šimáček, Praha 1931. Pevná vazba, rozměry: 13 x 19 cm, stran 416
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mírová čítanka I. a II. díl (2 svazky)
Pavla Moudrá
Brožované, 255 a 192 stran, rozměry: 167 x 24 cm.
Stav dobrý, obálky jsou zažloutlé. Obálka prvního dílu je v horní části natržená, hřbet je v dolní části natržený. Stránky jsou zažloutlé, některé složky uvolněné. Díl druhý je nerozřezaný.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Air International 3/1995, Vol. 48, No. 3 (letectví, letadla)
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Dobytí říše [2. světová válka, pád Německa, Německá říše, 1945]
Robin Neillands
Vydalo Naše vojsko, Praha 2008. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, 429 stran.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Samoloty Serii X. Bitwa o Preskość i Pulap  (Letadla řady X, letectví, mj. Messerschmitt ME 262, Douglas D558)
W. Pietrzak, B. Rdultowski
Brožovaná, první vydání, stran 93 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021