VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Horší stav, obálka mírně zašlá, natržená v přehybu.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakl. Naše vojsko, Praha 2007. Pevná vazba, vydání první, 279 stran - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Naše vojsko, Praha 2010. Pevná vazba, stran 367, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 247.
Výborný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, stran 156, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená. Hřbet je potrhaný se ztrátou, knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Accurizing the Revell 1/72 Scale Su-27 Flanker. International Plastic Modelers Society * United Stat..
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Edice: Odkaz
Vydalo: nakl. Fragment, Praha 1993
..
V dobrém stavu. Desky jsou lehce zašpiněné.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
D-consult 2006.
Stav pěkný viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, stran 92, vydání první, rozměry: 11 x 16,5 cm.
stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Elka Press, Praha 1997. Edice Militaria, sv. 9. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm. 145 stran + čb. obr. příloha.
Pěkný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydává Pražská vydavatelská společnost a nakl. Epocha, Praha 2010. Edice Magnet, sv. 14. Původní pev..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakladatel B. Kočí, Praha 1919. Pevná vazba, stran 42, rozměry: 12 x 16 cm.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydalo nakl. BB/art, Praha 2004. Původní pevná vazba s přebalem. 387 stran, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm. EAN: 9788073413712.
Pěkný stav (viz obr.).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakl. Jota, Brno 1997. Edice Military sv.20. Původní pevná vazba s přebalem, 368 stran + 32 stran přílohy, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto), EAN: 9788072170166.
220Kč
Bez daně: 220Kč
Bez daně: 220Kč
Brožovaná, stran 212, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav horší, obálka je zažloutlá a téměř přetržená. Hřbet je potrhaný se ztrátou, knižní blok je uvolněný z obálky. Uvnitř je stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Zákazníci sk


![Ocelové korby, ocelová srdce (Mussoliniho elitní obrněné divize v severní Africe)[druhá světová válka, tanky, tankové vojsko, italská armáda] Ocelové korby, ocelová srdce (Mussoliniho elitní obrněné divize v severní Africe)[druhá světová válka, tanky, tankové vojsko, italská armáda]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/717262-ocelove-korby-ocelova-srd-17163160301-1024x1024.jpg)




![Slavní vojevůdci [osobnosti z historie, vojáci, velitelé armády, mj. Alexandr Makedonský, Hannibal, Caesar, Karel Veliký, Čingischán, Žižka, Albrecht z Valdštejna, Napoleon, Moše Dajan ad.] Slavní vojevůdci [osobnosti z historie, vojáci, velitelé armády, mj. Alexandr Makedonský, Hannibal, Caesar, Karel Veliký, Čingischán, Žižka, Albrecht z Valdštejna, Napoleon, Moše Dajan ad.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-03-07-10-47-20-01-1024x1024.jpg)


![Generál Stanovský [letec a gentleman; francouzské letectvo, 1. světová válka, legie, legionář, odboj] Generál Stanovský [letec a gentleman; francouzské letectvo, 1. světová válka, legie, legionář, odboj]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/734604-general-stanovsky-letec-a-17375760851-1024x1024.jpg)





