VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ilustrovaný průvodce. Bohatě ilustrovaný přehled o současném vybavení, výzbroji, výcviku a uniformác..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Pilot sv. 27. Plzeň 1995. Původní pevná vazba, stran 217 + obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Svaz čs. rotmistrů 1932, s. 438.
Velmi dobrý stav, bez obálky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, stránkováno průběžně 136-174. Rozměry: 21 x 30 cm.
Velmi dobrý stav. Na obálce jsou skvrnky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, stran 304 včetně vyobrazení, vydání první, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sutton: Reed Business Publishing.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Jota, 1998. Military. Pevná vazba s přebalem, stran 232 + 16 stran přílohy, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Aventinum, Praha, 1999. Druhé vydání. Původní vazba, 256 stran, množství fotografií.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Voják. List pracujících ve vojenském kabátě (ročník IV., číslo 12/1933) - staré noviny, 1. republika
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 30 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2001.Vydání první. Stran 214. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměr 15x21 cm.
Perfektní stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná. Rozměry: 16 x 22 cm. Stran 247, vyd. první.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně zažloutlá, hřbet je v dolní části lepený. Knižní blok se lehce uvolňuje z obálky. Recensní výtisk. Knižní blok je rozlámaný, složky uvolněné a okraje strán
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Plzeň, nakl. Mustang 1995, s. 270.
Velmi dobrý stav
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Jakab Publishing 2018. Brožovaná, stran 34 - včetně vyobrazení, rozměry: 20,5 x 21,5 cm.
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, stran 232, rozměry: 17,5 x 22 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Stránky zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sutton: Reed Business Publishing.
Na přední straně obálky malý nápis propiskou (viz obrázek), jinak velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Bonus A, Brno 1996. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 16 x 21 cm, stran 312.
Velmi dobrý stav. Polepka ex libris.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk


![McCambellovi hrdinové [McCambel, nejúspěšnější americký námořní stíhač, pilot, letadla, letectví - druhá světová válka v Tichomoří - Mariany, Iwodžima, Filipíny] McCambellovi hrdinové [McCambel, nejúspěšnější americký námořní stíhač, pilot, letadla, letectví - druhá světová válka v Tichomoří - Mariany, Iwodžima, Filipíny]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/754908-mccambellovi-hrdinove-mcc-17617503621-1024x1024.jpg)


![Letecká válka 1939-1945 [2. světová válka, letectvo, Luftwaffe, RAF, Rudá armáda] Letecká válka 1939-1945 [2. světová válka, letectvo, Luftwaffe, RAF, Rudá armáda]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/582606-letecka-valka-1939-1945-16018973021-1024x1024.jpg)


![Palné zbraně - Fotografický atlas [pušky, pistole a revolvery, střelné zbraně] Palné zbraně - Fotografický atlas [pušky, pistole a revolvery, střelné zbraně]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_134911_1-1024x1024.jpg)





![Válka [Obsah: První světová válka, její příčiny a důsledky, světová politika] Válka [Obsah: První světová válka, její příčiny a důsledky, světová politika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/583403-valka-16031087321-1024x1024.jpg)

