VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. Argo, Praha 1996. Původní pevná vazba s přebalem, 652 stran, vydání první, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Grada, Praha 2014. první vydání. Pevná vazba, stran 624, rozměry: 17,5 x 25 cm
Stav pěkný
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Vydala Academia, Praha 1995. Původní pevná vazba, 89 stran + obr. přílohy, vydání první, rozměry: 14..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo nakl. Baronet, Praha 2005. Původní pevná vazba, 141 stran, velmi bohatý obrazový materiál, rozměry: 28 x 23 cm.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo: nakl. Mustang, Plzeň 1995
Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pevná vazba se zlacením, stran 138. Rozměry: 19 x 26 cm.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Albatros, Praha 2009. Původní pevná vazba, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, vydání první, 414 stran.
Pěkný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Hutchinson London, 2017.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 42.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Grada, Praha 2014. První vydání. Pevná vazba, stran 480, rozměry: 17,5 x 25 cm
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vyd. Libri, Praha 2003, brožovaná, formát A5, 123 stran.
Výborný stav, nová kniha.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
2009
Stav velmi dobrý viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Naše vojsko 2006, s. 263.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, rozměry: 14 x 20 cm, 85 stran.
Stav dobrý, obálka lehce ušpiněná a v horní části u hřbetu mírně natržená, hřbet v horní části s nepatrnou ztrátou. V textu zatrháváno tužkou, na jednom místě i pastelkou.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Zákazníci sk

![Krev, slzy a pošetilost. V nejtemnější hodině druhé světové války [druhá světová válka - Anglie v letech 1940 a 1941] Krev, slzy a pošetilost. V nejtemnější hodině druhé světové války [druhá světová válka - Anglie v letech 1940 a 1941]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_448490_1-1024x1024.jpg)

![Sámova říše [archeologie] Sámova říše [archeologie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_382556_1-1024x1024.jpg)
![Letecká válka v Iráku [letectvo USA, letadla, Perský záliv, Irák 1991] Letecká válka v Iráku [letectvo USA, letadla, Perský záliv, Irák 1991]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/693451-letecka-valka-v-iraku-let-16871165511-1024x1024.jpg)
![Vítězství v Barmě (edice: Military, sv. 4) [2. světová válka, Barma, Velká Británie, Indie, Japonsko] Vítězství v Barmě (edice: Military, sv. 4) [2. světová válka, Barma, Velká Británie, Indie, Japonsko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-10-08-09-08-48-01-1024x1024.jpg)







![Cíl. Drážďany (edice: Historie a vojenství) [druhá světová válka, nálet na Drážďany, 1945] Cíl. Drážďany (edice: Historie a vojenství) [druhá světová válka, nálet na Drážďany, 1945]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-02-19-10-12-25-01-1024x1024.jpg)

