VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo: Naše vojsko, Praha 1994
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Kapitoly z dějin třicetileté války. Čechoslovák, Londýn 1944. Původní kartonová vazba s přebalem, 8°..
Dobrý stav (viz foto), přebal nepatrně pomačkaný.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 1992.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Výborný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Naše vojsko, Praha 1994, pevná vazba, stran 208, 16 stran příloh, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 199.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Naše vojsko, Praha 2007. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 272
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, stran 153 s 11 obrázky, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Hřbet je v horní části lehce natržený, v dolní části s mírnou ztrátou. Signaturní razítko
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Mladá fronta, Praha 2009.
Velmi dobrý stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Převazba, stran celkem 204, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé a mírně ušpiněné desky.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydal: Readers Digest Výběr, spol. s.r.o., Praha 2002
Stav: dobrý, desky odřené
stran: 376
..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
A Plume Book, 1955.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Výborný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Barrister & Principal, Brno 2015. Vydání druhé, stran 198. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, stran 376, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 2008, dotisk 2015. Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm. Stran 271.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk




![Hrdina století [Příběh beznohého válečného stíhače RAF Douglase Badera; pilot, letectví, letadla, RAF] Hrdina století [Příběh beznohého válečného stíhače RAF Douglase Badera; pilot, letectví, letadla, RAF]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/712701-hrdina-stoleti-letadla-ra-17110365571-1024x1024.jpg)









![Elita zabijáků [americký tým speciálních operací - speciální jednotky, tajné akce apod.] Elita zabijáků [americký tým speciálních operací - speciální jednotky, tajné akce apod.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/700653-elita-zabijaku-americky-t-16976137901-1024x1024.jpg)