VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Yale University Press, 1973.
Stav uvnitř dobrý, přebal zašpiněný a mírně natržený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nákladem Knihovny Obrození, Praha 1925. Knihovna "Obrození", sv. XXXIV.
Stav velmi dobrý, desky na horní hraně lehce odřené, papír vzhledem ke stáří trochu zažloutlý. Podpis autora.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo nakl. Bonus A. 4. publikace v edici Memorabilia. Brno 1995. Původní brožovaná, vydání první. 340 stran, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav dobrý, desky lehce ušpiněné.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Naše vojsko, 2005. Původní pevná vazba, stran 251. Rozměry: 15 x 21 cm
Stav výborný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Čechoslovák, Londýn 1943. Exilové vydání. Původní brož, 8°, 16 stran.
..
Pěkný stav (viz foto).
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Nakladatelství Bonus A, Brno 1995. Z německého originálu přeložil Ta Service, Brno. Vydání první. Stran 340. Původní brož. Rozměr 15x21 cm.
Stav pěkný( viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Brána a Knižní klub, Praha 2001. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, vydání první, 296 stran. EAN: 9788072431076.
Pěkný stav (viz foto)
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo nakladatelství RIOPRESS Praha 1993. Stran 205. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, stran 396
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé okraje obálky a hřbet, nerozřezáno
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Výborný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2004, první vydání v českém jazyce. 389 stran. Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 15 x 21 cm. EAN: 9788073412999.
Pěkný stav (viz obr.)
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Libri, Praha 2002.
Nová kniha
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2009. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 462 stran, 32 stran příloh.
Na některých stránkách zažloutlé skvrny. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Melantrich, Praha 1933. Z války a revoluce, sv. XII. Komplet dvou svazků, původní brože s přebalem, ..
Nerozřezáno, přebaly lehce potrhané a odřené (viz foto). Jako komplet v dobrém stavu!
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Mladá fronta, Praha 2008. Vydání první, stran 3200. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk



![Moje válečná odyssea [Osudy starodružiníka - čs. legie, legionář, legionáři v Rusku a Itálii] Moje válečná odyssea [Osudy starodružiníka - čs. legie, legionář, legionáři v Rusku a Itálii]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/711820-moje-valecna-odyssea-osud-17099085281-1024x1024.jpg)



![A naslouchali pro Hitlera - Tajná říšská záležitost - odposlouchávací centrály Třetí říše [tajné služby, nacistické Německo] A naslouchali pro Hitlera - Tajná říšská záležitost - odposlouchávací centrály Třetí říše [tajné služby, nacistické Německo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/681033-a-naslouchali-pro-hitlera-16734320341-1024x1024.jpg)




![Nesvatá aliance [Spojení nacismu s okultními představami; nacismus a okultismus] Nesvatá aliance [Spojení nacismu s okultními představami; nacismus a okultismus]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/712009-nesvata-aliance-spojeni-n-17101884881-1024x1024.jpg)

![Leni Riefenstahlová. Život a dílo "Hitlerovy filmařky" [Riefenstahl - německá filmová režisérka, film] Leni Riefenstahlová. Život a dílo "Hitlerovy filmařky" [Riefenstahl - německá filmová režisérka, film]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/699810-leni-riefenstahlova-zivot-16967061501-1024x1024.jpg)
![Paměti Maršála Joffrea 2 svazky (edice: Z války a revoluce) [Joseph J. C. Joffre, biografie, první světová válka, Francie] Paměti Maršála Joffrea 2 svazky (edice: Z války a revoluce) [Joseph J. C. Joffre, biografie, první světová válka, Francie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_202490_1-1024x1024.jpg)
