VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakladatelství Lidové noviny, Praha 1998. Stran 190. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměr 15x21 cm.
Stav pěkný( viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Londýn 2002.
Velmi slušný stav,
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, 131 stran. Rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je v horní i dolní části mírně natržený. Lehce zažloutlé stránky
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1980. Vydání první, stran 448. Brožovaná, rozměry: 14 x 19,5 cm.
Hřbet mírně zkrabacený a natržený. Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal F.R.Žďárský, 1945.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená (viz foto). Vazba uvolněná. Ve vnitřním horním rohu stránek skvrna v celé knize. Nezasahuje do kreseb.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Ikar, Praha 2003. 392 stran, vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 13 x 21 cm. EAN: 9788024902807.
Stav pěkný (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakladatelská brož.; Vydavatelstvo Družstevní práce, Praha, 1936, 523 S., malá-8°,edice Živé knihy A..
Obálka mírně ušpiněna a na hranách a hřbetu potrhána Předsádka a strana tiráže též mírně ušpiněna. Přesto velmi pěkný stav.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran cca 40.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná, hřbet je v dolní části natržený. Knižní blok je uvolněný z obálky, jinak je uvnitř stav velmi dobrý, pouze uvolněné složky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Yale University Press, 1973.
Stav uvnitř dobrý, přebal zašpiněný a mírně natržený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nákladem Knihovny Obrození, Praha 1925. Knihovna "Obrození", sv. XXXIV.
Stav velmi dobrý, desky na horní hraně lehce odřené, papír vzhledem ke stáří trochu zažloutlý. Podpis autora.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo nakl. Bonus A. 4. publikace v edici Memorabilia. Brno 1995. Původní brožovaná, vydání první. 340 stran, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav dobrý, desky lehce ušpiněné.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Naše vojsko, 2005. Původní pevná vazba, stran 251. Rozměry: 15 x 21 cm
Stav výborný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Čechoslovák, Londýn 1943. Exilové vydání. Původní brož, 8°, 16 stran.
..
Pěkný stav (viz foto).
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Nakladatelství Bonus A, Brno 1995. Z německého originálu přeložil Ta Service, Brno. Vydání první. Stran 340. Původní brož. Rozměr 15x21 cm.
Stav pěkný( viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk



![Pacifik v plamenech [druhá světová válka v Tichomoří, USA vs Japonsko, námořnictvo, mj. i Pearl Harbor, Midway] Pacifik v plamenech [druhá světová válka v Tichomoří, USA vs Japonsko, námořnictvo, mj. i Pearl Harbor, Midway]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/729949-pacifik-v-plamenech-druha-17318792651-1024x1024.jpg)



![Výchova před Verdunem (edice: Živé knihy, sv. 134) [román, první světová válka; úprava Ladislav Sutnar] Výchova před Verdunem (edice: Živé knihy, sv. 134) [román, první světová válka; úprava Ladislav Sutnar]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_152174_1-1024x1024.jpg)



![Moje válečná odyssea [Osudy starodružiníka - čs. legie, legionář, legionáři v Rusku a Itálii] Moje válečná odyssea [Osudy starodružiníka - čs. legie, legionář, legionáři v Rusku a Itálii]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/711820-moje-valecna-odyssea-osud-17099085281-1024x1024.jpg)



![A naslouchali pro Hitlera - Tajná říšská záležitost - odposlouchávací centrály Třetí říše [tajné služby, nacistické Německo] A naslouchali pro Hitlera - Tajná říšská záležitost - odposlouchávací centrály Třetí říše [tajné služby, nacistické Německo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/681033-a-naslouchali-pro-hitlera-16734320341-1024x1024.jpg)