VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
2. samostatná technická rota 2. čs. střel. divise (podpis generál V. Nosek, legie)
Vojtěch Prášek
Pevná vazba se zlacením - kniha je vložena do kartonového pouzdra, 183 stran, rozměry: 18 x 24,5 cm.
Stav výborný, věnování a podpis generál V. Nosek
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Historie a vojenství 2/2008
kolektiv autorů
Vojenský historický ústav, Praha 2008.
Stav výborný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pátrací ponorka (edice Historie a vjenství)
Ian Tremowden
Naše vojsko, 2007. Pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, 236 stran
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Scale Aircraft Modelling 1/1988, Vol. 10, No. 4 (letadla, modelářství)
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Puška a olivová ratolest
David Hirst
BB/art, Praha 2005. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem,557 stran, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, přebal lehce odřený
250Kč
Bez daně: 250Kč
Paměti komorníka císaře Františka Josefa I. (František Josef I.)
Jiří Langstein
Převazba, druhé vyd., rozměry: 11,5 x 18 cm. Stran 432.
Stav dobrý, desky jsou lehce odřené a prohnuté. Na titulním listu je poznámka psaná propiskou, obsah je dopsán ručně propiskou a vlepen do knihy.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Úkoly naší obrany. Politik a armáda
Stanislav Yester
Převazba. Rozměry: 15 x 21 cm, 164 stran.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vojenské obranné zpravodajství v zápasu o politickou moc 1945 - 1950 (OBZ)
František Hanzlík
Pro Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu vydává Themis, Praha 2003. Původní brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 357 stran.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Volání polnice [Vietnam - Vietnamská válka, ve Vietnamu]
D. R. Palmer
Nakladatelství Jota, Brno 1996. 283 stran, obr. přílohy. Vydání první, původní pevná vazba s přebalem, rozměr: 15 x 20 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bojiště zítřka
James F. Dunnigan
Tváří v tvář globální hrozbě kybernetického terorismu. Vojenský expert a zpravodajský analytik ve sv..
 
95Kč
Bez daně: 95Kč
Létající Holanďan (letadla, letectví)
Anthony Herman Gerard Fokker
Mustang, Plzeň 1994. Pevná vazba, stran 165, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Válka
Emil Holárek
Nákl. F.Bernášek a spol. Praha 1906.
Stav dobrý, desky lehce odřené.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Krycí jméno Caesar [ponorka U-864, 2. světová válka]
Jerome Preisler, Kenneth Sewell
Knižní klub, Praha 2013. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 239
Výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Scale Aircraft Modelling 7/1990, Vol. 12, No. 10 (letadla, modelářství)
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Brigádní generál Josef Bartík (biografie, první světová válka, legie, legionář, druhá světová válka, mj. i František Moravec)
Pavel Kreisenger
Ústav pro studium totalitních režimů, Praha 2011. Vydání první. Stran 186, fotografie v textu. Původní pevná vazba. Rozměry: 17 x 25 cm.
Stav velmi pěkný (viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Učebnice Morseových značek a signalisace (Morseovka)
Antonín Rakouš
Brožovaná, třetí vydání, rozměry: 15 x 21 cm, 124 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce svisle přehnutá
450Kč
Bez daně: 450Kč
 
Valentinská © 2021