VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Básník R. Medek. Skladatel O. Jeremiáš. Dirigent prof. M. Doležil. Vydáno k oslavě 10. výročí samost..
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 16,5 x 22 cm, 188 stran s fotografiemi a mapkami.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odření.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Naše vojsko 1995. Stran 216, první vydání. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, 29 stran, rozměry: 13,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a otřepená. Složky uvolněné.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. Orbis, Praha 1934. Celoplátěná vazba. Druhé, opravené vydání. Stran 358, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Výborný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Jiří Novák. Jablonné nad Orlicí 2001. Vydání první. Stran 94 - včetně obr. materiálu. Původní brož. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakl. Mustang, Plzeň 1997. Edice Aviatik, sv. 4. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm. 242 stran + přílohy s čb fotografiemi.
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Poloplátěná vazba s obálkou, 418 stran s řadou foto-ilustr. Rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je idřená, v horní části natržený, v dolní části se ztrátou.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Vydal Odeon, Praha 1979. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Třetí vydání, 521 stran.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 22 cm, stran 110
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
VI. vydání. Původní celoplátěná vazba se zlacením. Rozměry: 15 x 21 cm, 253 stran.
Stav velmi dobrý, míst y jsou hnědé skvrnky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 121, rozměry: 12 x 17,5 cm.
Stav dobrý, obálka je potrhaná se ztrátou. Knižní blok je uvolněný z obálky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
London: Air League of the British Empire.
Odřený hřbet, ale jinak dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
A. Neubert, Praha 1948. Knihovna Pásmo, sv. 17. Polokožená převazba, 489 stran, vyd. první, rozměry: 14,5 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožované vydání, kresba na obálce: Zdeněk Burian; uvnitř ilustrace L. Kašpar. 40 stran textu, formát A5, 8°. Vyd. nakl. Toužimský a Moravec, Praha 1948. Edice Polnice.
Obálka odřená, ve hřbetě popraskaná, stránky uvolněny. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk

![Zborov. Cyklus pro mužský sbor [Obsah: libreto zpěvu - poezie, legie, legionáři, vznik Československa - zajímavá obálka] Zborov. Cyklus pro mužský sbor [Obsah: libreto zpěvu - poezie, legie, legionáři, vznik Československa - zajímavá obálka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_120975_1-1024x1024.jpg)






![Guynemer: anděl smrti - [francouzský pilot, stíhač, 1. světová válka, letadlo, letectví, letectvo] Guynemer: anděl smrti - [francouzský pilot, stíhač, 1. světová válka, letadlo, letectví, letectvo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/697579-guynemer-andel-smrti-stih-16944590021-1024x1024.jpg)







