VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Rebo Production, Praha 1999. Vydání druhé. Původní pevná vazba s přebalem, stran 600, 900 foto..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nakl. Orbis, Praha 1932. Celoplátěná vazba. Stran 382, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet lehce odřené.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Naše vojsko, Praha 1989. Celoplátěná vazba s přebalem, 272 stran, vydání v NV první, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mladá fronta, 2015. Vydání první. Pevná vazba s obálkou, stran 208 + 24 stran obr. přílohy, rozměry: 14 x 21 cm
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
The Eagle Edition. F-15 Strike Eagle – Photo Feature * NF-15B S/MTD – Photo Feature * The Robins Eag..
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Naše vojsko 2005
Stav velmi dobrý viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Hrdina z Upholderu [druhá světová válka, Wanklyn - nejúspěšnější britský ponorkový velitel; ponorky]
Vydalo nakladatelství Mustang, edice Military sv. 23. Plzeň 1996. Původní pevná vazba, stran 268 + obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, stran 166.
Stav velmi dobrý, na obálce je podtrháváno a poznámka psaná propiskou. Knižní blok se začíná rozlamovat.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Vydalo nakl. Oldag, Ostrava 1996. Původní pevná vazba, 460 stran, rozměry: 15 x 22 cm, vydání první.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
London: IPC Business Press Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, stran 54
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 2008. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, 429 stran.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. Knižní klub. Praha 2004. Původní pevná vazba s přebalem, 208 stran - včetně obr. materiálu, vydání v KK první, rozměry: 18 x 24 cm
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Naše vojsko 2011
Stav velmi dobrý viz foto.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Mladá fronta, Praha 2013.
Výborný stav, jako nová.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zákazníci sk




![Tažení Alexandra Velikého [Alexandr Veliký Makedonský, vládce starověkého Řecka a jeho válka proti Perské říši - Anábasis Anabáze] Tažení Alexandra Velikého [Alexandr Veliký Makedonský, vládce starověkého Řecka a jeho válka proti Perské říši - Anábasis Anabáze]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/705659-tazeni-alexandra-velikeho-17030609091-1024x1024.jpg)


![Hrdina z Upholderu [druhá světová válka, Wanklyn - nejúspěšnější britský ponorkový velitel; ponorky] Hrdina z Upholderu [druhá světová válka, Wanklyn - nejúspěšnější britský ponorkový velitel; ponorky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/613180-hrdina-z-upholderu-16364891431-1024x1024.jpg)

![Porušení slova [Hitler, Stalin a druhá sv. válka, Německo a Sovětský svaz, operace Barbarossa] Porušení slova [Hitler, Stalin a druhá sv. válka, Německo a Sovětský svaz, operace Barbarossa]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/736303-poruseni-slova-hitler-sta-17389656421-1024x1024.jpg)


![Dobytí říše [2. světová válka, pád Německa, Německá říše, 1945] Dobytí říše [2. světová válka, pád Německa, Německá říše, 1945]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/706586-dobyti-rise-2-svetova-val-17043975391-1024x1024.jpg)

