VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 143 stran
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Berlín 2004.
Dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Prague, 2002.
Velmi dobrý stav.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Dobrý stav, přední strana obálky má ohnutý roh.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 1991. 1. vyd. Původní brožovaná vazba, 13 x 21 cm, 160 stran.
Desky mírně odřeny. Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Albatros v Praze, 2003. Počet stran 305 - včetně obr. Původní brožovaná, rozměry: 20 x 14 cm.
Stav pěkný.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Válečný humor : [První kniha feuilletonů] / Miroslav Bedřich Böhnel [pseud.], Praha : Fr. Ziegner, 1..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pedagogické muzeum J.A. Komenského, Praha 2021. Pevná vazba, stran 268 - včetně vyobrazení, rozměry: 22 x 21,5 cm.
Pěkný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Nakladatelství Beskydy 2010.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, 34 stran - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 28 cm.
Velmi dobrý stav, spodní roh e pomačkaný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pevná vazba s přebalem, 182 stran, rozměr 13 x 20 cm.
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakladatelství Mladá fronta, edice Kolumbus, Praha 2003, 192 stran, pevná vazba s přebalem, vydání první, rozměr: 14 x 21 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celopl. nakl. vazba se zdobením. stran 388 s četnými čb. fotografiemi a 10 rozkl. mapami v textu. Rozměry: 19,5 x 26,5 cm.
Stav velmi dobrý. Horní roh desek je lehce prohnutý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Naše vojsko, Praha 2008. Původní pevná vazba, 4°, 192 stran. Pěkný stav (viz foto).
..
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Nakl. Argo, Praha 1996. Původní pevná vazba s přebalem, 652 stran, vydání první, rozměry: 15 x 22 cm.
Přebal nepatrně zašpiněný. Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk




![Letci s Davidovou hvězdou [Izrael, letectvo, piloti, válka - vzpomínky izraelských letců Merava Halperina a Aharona Lapidota na válečné konflikty v 50.–70. letech] Letci s Davidovou hvězdou [Izrael, letectvo, piloti, válka - vzpomínky izraelských letců Merava Halperina a Aharona Lapidota na válečné konflikty v 50.–70. letech]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/711241-letci-s-davidovou-hvezdou-17093155501-1024x1024.jpg)
![Slavné bitvy českých panovníků [bitva u Brůdku, Kressenbrunnu, Loděnice, Chlumce, Kresčaku, Sudoměře, Lipan, Moháče, na Bílé hoře ad.] Slavné bitvy českých panovníků [bitva u Brůdku, Kressenbrunnu, Loděnice, Chlumce, Kresčaku, Sudoměře, Lipan, Moháče, na Bílé hoře ad.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/470641-slavne-bitvy-ceskych-pano-14699468091-1024x1024.jpg)
![Válečný humor : [První kniha feuilletonů] Válečný humor : [První kniha feuilletonů]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_143022_1-1024x1024.jpg)
![Škola a válka: Branná výchova v české škole [bojová příprava školních dětí, civilní obrana] Škola a válka: Branná výchova v české škole [bojová příprava školních dětí, civilní obrana]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/679567-skola-a-valka-branna-vych-16716071851-1024x1024.jpg)






![Krev, slzy a pošetilost. V nejtemnější hodině druhé světové války [druhá světová válka - Anglie v letech 1940 a 1941] Krev, slzy a pošetilost. V nejtemnější hodině druhé světové války [druhá světová válka - Anglie v letech 1940 a 1941]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/680069-krev-slzy-a-posetilost-v--16722568671-1024x1024.jpg)