VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Celoplátěná vazba s přebalem, stran 453, vydání první, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený a na hřbetu protržený.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Stuttgart, 1992.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Svět křídel, Cheb, 1998. Původní pevná vazba, vydání první, 175 stran, rozměry: 17 × 24 cm.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešity, č. 6. Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu, Praha, 2002. Původní brož, 294 stran..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Jedinečnost knihy spočívá především ve špičkovém grafickém zpracování. Děj je uspořádán do krátkých ..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sešity, rozměry: 21 x 30 cm, stran celkem 160.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Převazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 224 - černobílé fotografie
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vojenský historický ústav, Praha 2008.
Stav výborný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Naše vojsko, 2007. Pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, 236 stran
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakl. Albatros, Praha 2004. Edice Albatros Plus. Stran 321. Původní brož, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm. EAN: 9788000014432.
Stav pěkný (viz obr.).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Baronet, Praha 1999. Původní vazba s přebalem, 8°, 571 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)!
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
2000
Stav dobrý viz foto.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Převazba, rozměry: 15,5 x 22 cm, stran 129.
Stav velmi dobrý,
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Naše vojko, Praha 1993. Původní brož, 160 stran + 24 stran příloh, vydání první, rozměry: 15 x..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk




![U letectva je krásně [pilot Evžen Kulič a jeho vzpomínky, letadla, letectví] U letectva je krásně [pilot Evžen Kulič a jeho vzpomínky, letadla, letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/708629-u-letectva-je-krasne-pilo-17064268391-1024x1024.jpg)
![StB + justice. Nástroje třídního boje v akci BABICE [vyd. Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu] (Případ Babice, Třebíčsko) StB + justice. Nástroje třídního boje v akci BABICE [vyd. Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu] (Případ Babice, Třebíčsko)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_449071_1-1024x1024.jpg)


![Moje válečná odyssea [Osudy starodružiníka - čs. legie, legionář, legionáři v Rusku a Itálii] Moje válečná odyssea [Osudy starodružiníka - čs. legie, legionář, legionáři v Rusku a Itálii]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738109-moje-valecna-odyssea-osud-17408238011-1024x1024.jpg)



![Dějiny americké armády [armáda USA, Spojené státy americké; Z obsahu: občanská válka, 1. a 2. světová válka, Vietnam, Vietnamská a Korejská válka] Dějiny americké armády [armáda USA, Spojené státy americké; Z obsahu: občanská válka, 1. a 2. světová válka, Vietnam, Vietnamská a Korejská válka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_449620_1-1024x1024.jpg)
![The Doughboys. America and the First World War [první světová válka] The Doughboys. America and the First World War [první světová válka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/kn/696907-the-doughboys-america-and-16934113551-1024x1024.jpg)

