VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Velké bitvy historie, č. 10. Amercom SA 2010. Brožovaná, stran 94 - množství vyobrazení. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav pěkný, DVD chybí.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Naše vojsko, Praha 2008.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Naše vojsko, Praha 1997. FAS, sv. 131. Pevná vazba, stran 280, 16 stran přílohy, rozměry: 15 x 21 cm, vydání první.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, 24 stran, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Nakl. Libri, Praha 2001. Pevná vazba, stran 525, rozměry: 15 x 21 cm. První vydání.
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Themis, Praha 1999. 1. vyd.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakladatelství X-Egem. Praha 2000. Původní pevná vazba s přebalem, stran 199 + obr. přílohy, ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožované vydání, kresba na obálce: Zdeněk Burian; uvnitř ilustrace Wowk. 43 stran textu, formát A5, 8°. Vyd. nakl. Toužimský a Moravec, Praha 1947. Edice Polnice, svazek 12.
Obálka odřená a po okrajích mírně natržená, stránky uvolněny. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 17 x 24 cm, stran 257
Stav velmi dobrý. Lehce odřená obálka, hřbet je v dolní části se ztrátou
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Dobrý stav, roh obálky ohnutý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Pilot sv. 30. Plzeň 1995. Původní pevná vazba, vydání první, 443 stran - včetně obr. materiálu, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav výborný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Naše vojsko, Praha 1955, Živá minulost sv. 28. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 21..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Merkur, Praha, 1991. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 76.
Dobrý stav, v dolním rohu knihy jsou dírky zřejmě od špendlíku.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Původní celoplátěné vazby; rozměr 16 x 22 cm; 664 a 426 stran.
Stav velmi dobrý
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Celoplátěná vazba s přebalem, stran 453, vydání první, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený a na hřbetu protržený.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Původní kartonová vazba, 96 stran. Rozměry: 12,5 x 18 cm
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zákazníci sk







![Generál MacArthur a ten druhý [Patton - životopisy dvou generálů; druhá světová válka; americká armáda] Generál MacArthur a ten druhý [Patton - životopisy dvou generálů; druhá světová válka; americká armáda]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/737889-general-macarthur-a-ten-d-17406041791-1024x1024.jpg)



![Malta I. [Obsah: 2. světová válka, letecká bitva o Maltu] Malta I. [Obsah: 2. světová válka, letecká bitva o Maltu]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/708577-malta-i-obsah-2-svetova-v-17063429701-1024x1024.jpg)

![Zpravodajové generála Píky a ti druzí [Generál Píka a jeho zpravodajská služba - druhá světová válka, špionáž, zpravodajci] Zpravodajové generála Píky a ti druzí [Generál Píka a jeho zpravodajská služba - druhá světová válka, špionáž, zpravodajci]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/696408-zpravodajove-generala-pik-16921720481-1024x1024.jpg)


