VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Česká mládež v boji
Sešit, rozměry: 15 x 18 c,. stran cca 24 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka
120Kč
Bez daně: 120Kč
Scale Aircraft Modelling 7/1984, Vol. 6, No. 10 (letadla, modelářství)
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Deník plukovníka Švece (J. Švec) - legie
Josef Kudela
Převazba, rozměry: 14,5 x 19 cm, 362 stran.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jediná šance. Tajné operace amerických jednotek speciální taktiky (vojenství a bojové operace USA, letectvo, mj. Delta Force, Panama, Somálsko, Haiti)
J. T. Carney * B. F. Schemmer
Tajné operace amerických jednotek speciální taktiky. Když se v 70. letech 20. století letectvo Spoje..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Marathón 490 př.n.l. - První perská invaze do Řecka
Nicholas Sekunda
Vydalo nakladatelství Grada, Praha 2008. Brožovaná, vydání první, stran 96. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Brýle a bodák (exil, Čechoslovák, Londýn, 1942)
VrR
Původní kartonová vazba, 96 stran. Rozměry: 12,5 x 18 cm
Stav velmi dobrý
450Kč
Bez daně: 450Kč
Zborov 1917-1937. Památník k dvacátému výročí bitvy u Zborova 2. července 1917 (Legie, legionáři, první světová válka, politika, vznik Československo)
Josef Kopta, František Langer, Rudolf Medek red.
Vydal: Čin a Orbis, Praha 1937
Velmi slušný stav, otřepené okraje přebalu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Czechoslovak Policy for Victory and Peace (exil)
Edvard Beneš
Sešit, stran 51, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Zajat ve Stalingradu. Dramatický osud německého vojáka [Stalingrad, druhá světová válka, vzpomínky]
Franz Sapp
Naše vojsko, 2005. Původní pevná vazba, stran 282 + obr. příloha. Rozměry: 17 x 24 cm
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Druhá světová válka II. díl
Winston S. Churchill
II. díl , Jejich nejskvělejší hodina. Jak britský lid hájil pevnost sám, dokud ti, kteří až do té do..
 
100Kč
Bez daně: 100Kč
Španělsko v boji
Jan Kazimour (překlad)
Převazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 14 x 22 cm, stran 47
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Scale Aircraft Modelling 2/1984, Vol. 6, No. 5 (letadla, modelářství)
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Esa Yoxfordu. 357. stíhací skupina ve válce (2. světová válka)
Merle Olmsted
Nakladatelství letecké literatury Svět křídel, Cheb 1996. první. Původní pevná vazba, 246 stran - včetně obr. materiálu. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Z politických spisů Fridricha II. Velikého, krále pruského (Bedřich Veliký)
Jan Mertl
Brožovaná, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 310
Stav velmi dobrý, obálka i hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v horní části natržený. Knižní blok se lehce uvolňuje z obálky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Duely na obloze [Z obsahu: letectví, vojenské letectvo, stíhači, piloti, taktika od r. 1914 dodnes]
E. H. Sims
Publikace se zabývá úlohou stíhacích letců ve světových válečných konfliktech 20. století. Vydalo na..
 
45Kč
Bez daně: 45Kč
Předvoj 1943-1945 (Sborník z konference)
kolektiv autorů
Vydala Historická skupina Předvoj, Praha, 2005. Brožovaná, 114 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021