VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Převazba, rozměry: 14,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehcee odřené desky a hřbet.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Převazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 150 + obr. příloha.
Stav velmi dobrý. Podpis pův. majitele
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Arrow Books, 2003.
Dobrý stav, lehce odřený hřbet.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydává Svazarm ve vydav. Magnet, Praha.
Dobrý stav, lehce zašpiněné desky
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Parma, DELTA editrice.
Dobrý stav, obálka je mírně odřená a je na ní stopa po stržené etiketě.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Velké bitvy historie, č. 3. Amercom SA 2010. Brožovaná, stran 94 - množství vyobrazení. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav pěkný, DVD chybí.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, rozměry: 16,5 x 17,5 cm, stran 16
Stav velmi dobrý
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Text v angličtině. The Hobby Shop In Your Mail Box. Now 88 Pages, 16 Full Color Pages. Původní sešit..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Military sv. 34. Plzeň 1997. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 364 stran.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 43.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená s podpisem původního majitele. Kniha zřejmě vyjmuta z vazby - u hřbetu jsou malé dírky. Uvnitř je stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Robinson Publishing, 1997.
Dobrý stav, hřbet lehce odřený.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
London: IPC Business Press Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Parma, DELTA editrice.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Velké bitvy historie, č. 22. Amercom SA 2010. Brožovaná, stran 96 - množství vyobrazení. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav pěkný, DVD chybí.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
"Památník odboje", Praha 1923. Knihovna "Památníku odboje", č.4. Třetí vydání. Původní měkká vazba, 140 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 1994. Pevná vazba s přebalem, formát 8°, 263 stran, první vydání.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk















![Rozhodující bitvy [historické události, války, boje, vojenství, armáda] Rozhodující bitvy [historické události, války, boje, vojenství, armáda]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/695334-rozhodujici-bitvy-histori-16903104141-1024x1024.jpg)