VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Největší moderní války. Od Koreje po Irák (vojenství, války, mj. Korea, Vietnam, Falklandy, Írán, Kuvajt, Irák)
Aleš V. Poledne
Nakladatelství Volvox Globator, Praha 2004, stran 117, brož, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Válka a vojáci, díl I. a II. (2 svazky)
Emanuel Moravec
Pevné vazby - obálky chybí, stran 268 a 301, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý
900Kč
Bez daně: 900Kč
Uniformy německé armády ze 2. světové války
Wade Krawczyk
Vydalo Naše vojsko, Praha 2008. Dotisk prvního českého vydání. Původní pevná vazba, 126 stran s velkým množstvím fotografií.
Stav pěkný.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Červená země
Jaroslav Bednář
Melantrich, Praha, nedatováno. Brožovaná s obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, stran 174.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená s mírnou ztrátou, nerozřezáno. Na první straně je razítko nakl. Melantrich a čísla psaná propiskou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Do lví tlamy
Larry Loftis
Vydalo nakl. 65. pole, Praha 2018. Pevná vazba s obálkou, vydání první, rozměry: 16 x 23,5 cm. Stran 382.
Stav výborný.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Člověk - Obrazová encyklopedie lidstva HOL
Robert Winston
Knižní klub, Praha 2005.
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Na západní straně
Vilém Toman, Jiří Plachý
Vojenský historický ústav (ČR), Praha 2015. Brožovaná, 113 stran, rozměr: 16 x 23 cm.
Pěkný stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Scale Aircraft Modelling 10/1987, Vol. 10, No. 1 (letadla, modelářství)
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Hold Katalánsku  (Obsah - Španělsko a Občanská válka 1936-1939) Ohlédnutí za Španělskou válkou
George Orwell
Vydal Odeon, Praha 1991. Původní brož, měkká vazba. 219 stran, vydání druhé, v Odeonu první, rozměr: 11 x 19 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bushova válka
Bob Woodward
Jiří Buchal – BB art, Praha 2003. 1. vyd.
Dobrý stav, lehce zkosený hřbet.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ruční palné zbraně I.
Jaroslav Lugs
Naše vojsko, Praha 1956. Celoplátěná vazba - obálka chybí, stran 401 - včetně vyobrazení, vyd. první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Za svobodu národa (edice: Naše vlast, sv. VIII) [první světová válka, legie, legionáři, fotografie]
Miroslav Burian
Praha, Josef Hokr 1939, s. 202.
Desky lehce odřené a zašpiněné, hřbet v dolní části nepatrně natržený. Dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Guadalcanal
J. Voldán
Ve spolupráci vydala nakladatelství BETA - Dobrovský a Ševčík, Praha - Plzeň 2001. Vydání první, stran 319. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Válka nemá ženskou tvář
Světlana Alexijevičová Alexijevič
Pistorius a Olšanská, Příbram 2018. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 336, druhé vyd.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Landscapes of the Metropolis of Death: Reflections on Memory and Imagination
Otto Dov Kulka
Allen Lane, Penguin Books, 2013.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Velitel stíhacího letectva [letectví, letadla]
Zbyněk Miloš Duda (podpis)
Naše vojsko, Praha 2005. Pevná vazba, stran 229 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021