VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Germany's Claim for Revision
W. H. Dawson, B. Muschalek
Velhagen & Klasing, Leipzig 1926.
Velmi slušný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Pod bičem hákového kříže - Stručný přehled nacistických válečných zločinů [nacistické Německo, nacismus, druhá světová válka, holocaust, koncentrační a vyhlazovací tábory]
Edward Frederick Langley Russell
Naše vosjko, Praha 1957. Poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 218.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a potrhaná. Mírně zažloutlé stránky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Válečné lodě 1. Lodě veslové a plachetní do roku 1860 [plachetnice  ,moře ,mořeplavba]
Vladimír Hynek, Petr Klučina
Naše vojsko, Praha 1985, celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17,5 x 25 cm, stran 200, příloh stran 24.
Velmi dobrý stav, lehce odřená a mírně zažloutlá obálka, na vazbě je skvrnka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Air International 8/2008, Vol. 75, No. 2 (letectví, letadla)
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bombardéry útočí (letadla, RAF)
Václav Robert Bozděch
Vydal Magnet Press, Praha 1993. Stran 100. Původní brož, měkká vazba.
Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slavné bitvy českých panovníků [bitva u Brůdku, Kressenbrunnu, Loděnice, Chlumce, Kresčaku, Sudoměře, Lipan, Moháče, na Bílé hoře ad.]
VLASTIMIL Vondruška
Vydalo nakladatelství Albatros v Praze, 2003. Počet stran 305 - včetně obr. Původní brožovaná, rozměry: 20 x 14 cm.
Stav pěkný.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Encyklopedie válčení [dějiny válek, války, bitvy]
Sestavil kolektiv autorů...
Vydala Euromedia Group - Knižní klub v edice Universum, Praha 2016. Vydání první, stran 992. Původní pevná vazba, rozměry: 24 x 20 cm.
Výborný stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Válečný humor : [První kniha feuilletonů]
Miroslav Bedřich Böhnel
Válečný humor : [První kniha feuilletonů] / Miroslav Bedřich Böhnel [pseud.], Praha : Fr. Ziegner, 1..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Život plný nepřátel - [František Ferdinand d'Este, následník trůnu, životopis Habsburg, Habsburkové, Rakousko])
Jiří Pernes
Nakladatelství Iris a Knižní klub, Praha 1994. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 276 stran + obr. příloha.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Války, vojáci, fotografie
Ludvík Souček; typo a obálka Libor Fára
Vydalo Naše vojsko, Praha 1968. Původní poloplátěná vazba s přebalem; 19,5 x 17,5 cm; 264 stran, množství fotografií.
Přebal natržený a zašpiněný. Stav dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Encyklopedie vojenských zbraní [střelné zbraně: pušky, samopaly, kulomety]
A. E. Hartink
Rebo, Praha 2002. Dotisk prvního vydání. Původní pevná vazba s přebalem, 319 stran. Pěkný stav (viz ..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Vojenská letadla 2. díl Mezi dvěma světovými válkami (1918-1938) - letectví
Václav Němeček
Třetí vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 240 stran, 64 stran příloh, rozměry: 18 x 25 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Air International 12/2004, Vol. 67, No. 6 (letectví, letadla)
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Ribbentrop [životopis - ministr zahraničí - nacistické Německo, druhá světová válka, nacismus]
Michael Bloch
Vydalo Naše vojsko, Praha 2007. 555 stran. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Černý pokoj v Longwoodu. Napoleonova cesta na Svatou Helenu (edice: Kolumbus, sv. 164) (Napoleon Bonaparte, Svatá Helena, biografie)
Jean - Paul Kauffmann
Nakladatelství Mladá fronta, edice Kolumbus, Praha 2003, 192 stran, pevná vazba s přebalem, vydání první, rozměr: 14 x 21 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nikdy nebudou mladí
Dan Brennan
Toužimský a Moravec, Praha 2004. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 236.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021