VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Die Römer. Taktiker der Macht
H.D.Stöver
BechterMünz Verlag, 1990.
Dobrý stav, desky nepatrně odřené.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Velitel stíhacího letectva [letectví, letadla]
Zbyněk Miloš Duda (podpis)
Naše vojsko, Praha 2005. Pevná vazba, stran 229 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem
150Kč
Bez daně: 150Kč
Scale Aircraft Modelling 6/1981, Vol. 3, No. 9 (letadla, modelářství)
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bushova válka
Bob Woodward
Jiří Buchal – BB art, Praha 2003. 1. vyd.
Dobrý stav, lehce zkosený hřbet.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kronika stoleté války
Jean Froissart
Nakladatelství Mladá fronta 1977. Vydání první. Stran 232, 16 stran ofsetových příloh. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměr 14x21 cm.
Přebal odřený, vyšisovaný a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Odhalené tajemství vzniku agenta 007. Z archivů britských tajných služeb
Brian Lett
Grada. Praha 2014. Původní pevná vazba, rozměry: 16 x 24 cm, 272 stran.
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Král Alfons XIII. demaskován. Vojenský terror ve Španělsku (Španělsko)
Vincente Blasco Ibáněz
Brožovaná, rozměry: 13 x 18 cm, 96 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, mírně ušpiněné se skvrnkami. Stránky jsou lehce zažloutlé a některé uvolněné.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Československý odboj na Západě 1939-1945
Eduard Čejka
Vydalo nakl. Mladá fronta, Praha 1997. Archiv. Stran textu 536, 32 stran obr. přílohy. Rozměry: 14 x 21 cm. Pevná vazba s přebalem. EAN: 9788020406095.
Stav pěkný (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zbraně, šerm a mečíři (OKO sv. 55)
Ludiše Letošníková
Albatros, Praha 1989. Druhé vyd. Původní pevná vazba, rozměry: 14,5 x 10 cm, 375 stran.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Případ generála Vlasova (Vlasov, vlasovci ,druhá větová válka ,Pražské povstání )
Karel Richter
Nakl. Panorama. Edice Stopy, fakta, svědectví, Praha 1991. Původní brož, 392 stran textu, 32 stran čb. přílohy, rozměry: 14 x 20 cm, vydání první.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Boj za svobodu [Pražské povstání ,II. světová válka ,upravil Ambrosi  ,hlubotisk ,Neubert ]
ALEX (generál František Slunečko)
V. Neubert a synové, Praha. Sešit, 9 stran textu, cca 20 stran obrazové přílohy, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Českoslovenští letci v německém zajetí 1940-1945
Ladislav Kudrna
Nakladatel: Naše vojsko, Praha 2005. Pevná vazba. 438 stran, česky. Rozměry: 16 × 23 cm.1. vydání vydání.
Výborný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Scale Aircraft Modelling 8/1980, Vol. 2, No. 11 (letadla, modelářství)
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Armáda. Manévry na Hané: Závěrečné cvičení československé branné moci v roce 1929 na Kroměřížsku
Radomír Zavadil
Jakab Publishing, nedatováno. Brožovaná, rozměry: 23 x 30 cm, 65 stran - množství vyobrazení.
Stav výborný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
S meči a brilianty [Nositelé nejvyššího německého vyznamenání za statečnost. Edice Military, sv. 25.]
Günter Fraschka
Vydalo nakladatelství Mustang, Plzeň 1996. 1. vyd. Původní pevná vazba, 17 x 24 cm, 226 stran + obr. příloha.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Zborov. Cyklus pro mužský sbor [Obsah: libreto zpěvu - poezie, legie, legionáři, vznik Československa - zajímavá obálka]
Rudolf Medek, Otakar Jeremiáš, M. Doležil
Básník R. Medek. Skladatel O. Jeremiáš. Dirigent prof. M. Doležil. Vydáno k oslavě 10. výročí samost..
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021