VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, 199 stran.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo Ottovo nakl. Praha 2004. Původní pevná vazba, 176 stran - včetně obr. materiálu, rozměry: 22 x 29 cm.
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakladatelství A. Pokorný, Praha 1939. Stran 154.Celoplátěná vazba s bílou ražbou, rozměry: 15 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý. Na první straně je razítko.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 2007. Původní pevná vazba. 231 stran + množství černobílých fotografií, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Military sv. 7. Plzeň 1995. Původní pevná vazba, stran 165 + obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
... otázka, hospodářství a kulturu. Ročník VIII. Poloplátěná vazba se zlatou ražbou, 960 str. Praha,..
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydal Čin, Praha 1935. Původní brožovaná, 109 stran. Rozměry: 16 x 25 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet lehce odřené. Uvolnění složky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakl. Barrister a Principal, Brno 2015. Pevná vazba s přebalem, stran 182, vydání první. Rozměry: 15 x 20 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
VI. vydání. Původní celoplátěná vazba se zlacením. Rozměry: 15 x 21 cm, 164 stran.
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Academia, Praha 2010. Edice Paměť sv. 31. Původní pevná vazba , rozměr 16x22 cm, 310 stran, obrazová příloha. Vydání první.
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Celoplátěná vazba, 233 stran, rozměry: 13 x 18,5 cm.
Stav velmi dobrý, na přídeští je nalepeno ex libris.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nákladem Památníku odboje, Praha 1924. Stran 23. Rozměry: 13 x 19 cm. Původní sešit.
Stav dobrý, desky a hřbet lehce odřené ( viz foto). Mírně zažloutlé stránky.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakl. Merkur, Praha, 1991. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 76.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha, Čin a Orbis 1937, s. 142.
Dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Naše vojsko, Praha 1989. Celoplátěná vazba s přebalem, 260 stran, vydání v NV první, rozměry: 14 x 21 cm.
Přebal po okrajích otřepený. Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk






![Hitlerovy úderné skupiny [2. světová válka] Hitlerovy úderné skupiny [2. světová válka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/697576-hitlerovy-uderne-skupiny--16944577551-1024x1024.jpg)




![Cesta na severozápad [bratři Mašínové] Cesta na severozápad [bratři Mašínové]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/540686-cesta-na-severozapad-15404158181-1024x1024.jpg)


![Zpravodajové generála Píky a ti druzí [Heliodor Píka a jeho zpravodajská služba - druhá světová válka, špionáž, zpravodajci] Zpravodajové generála Píky a ti druzí [Heliodor Píka a jeho zpravodajská služba - druhá světová válka, špionáž, zpravodajci]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/697667-zpravodajove-generala-pik-16945170271-1024x1024.jpg)

![Tažení Alexandra Velikého [Alexandr Veliký Makedonský, vládce starověkého Řecka a jeho válka proti Perské říši - Anábasis Anabáze] Tažení Alexandra Velikého [Alexandr Veliký Makedonský, vládce starověkého Řecka a jeho válka proti Perské říši - Anábasis Anabáze]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/677301-tazeni-alexandra-velikeho-16689768191-1024x1024.jpg)