VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Scale Aircraft Modelling 5/1979, Vol. 1, No. 8 (letadla, modelářství)
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Meč a dýka (průvodce výstavou) - chladné zbraně
Jan Durdík (zpracoval)
Brožovaná s přebalem, rozměry: 15,5 x 25,5 cm; 32 stran + obr. příloha.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce ušpiněný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Gentlemani nebezpečných nocí [Líčení bojů nočních stíhačů čs. B letky 68. perutě RAF, druhá světová válka, letci v Anglii, piloti, letectví, noční stíhači]
František Kaucký
Vydalo ÁKA Čejkovo nakl., Praha 1992. Vydání první, stran 147. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slovan. 1851. Časopis pro politické a veřejné...
Borovský, Karel Havlíček
... záležitosti, slovanské a české. Leden, únor, březen. Chybí č. 16. Brož., 560 str. Kutná Hora, Fr..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Osudové osmičky v našich dějinách [historie, 1918, 1938, 1948, 1968]
František Emmert
Computer Press 2008
Stav dobrý. Vazba mírně roztřepena viz foto.
250Kč
Bez daně: 250Kč
II.světová válka v dokumentární fotografii
David Boyle
Vydalo nakladatelství Rebo Productions, Praha 2012. Původní pevná vazba, stran 600, šesté vydání, rozměry: 30 x 21 cm.
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Lipany (Lidová knihovna)
Jan Herben
Brožovaná, 29 stran, rozměry: 13,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a otřepená. Složky uvolněné.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Slavné prohry, slavná vítězství Koruny české
Josef Frais
Vydal Formát a Knižní klub Praha 1998. Původní pevná vazba, 192 stran, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Scale Aircraft Modelling 11/1980, Vol. 3, No. 2 (letadla, modelářství)
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Výborný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Za Heydrichem stín (atentát na Heydricha)
Jan Drejs
Vydalo Naše vojsko, Praha 1947. Poloplátěná vazba s obálkou. Vydání třetí, 347 stran. Původní brož, měkká vazba.
Stav dobrý, obálka je odřená, otřepená a potrhaná. Uvnitř je stav pěkný.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Těžké opevnění. Odra - Krkonoše. 4. díl, Tvrzové objekty - otočná kulometná věž "OR" (pevnosti, Československo, fotografie)
Jiří Novák
Vydal Jiří Novák. Jablonné nad Orlicí 2001. Vydání první. Stran 94 - včetně obr. materiálu. Původní brož. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Novina z francouzské krajiny [kramářské písně, antologie českých kramářských písní]
Jiří Fiala
Vydalo Naše vojsko, Praha 1989. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 240 stran. Rozměr A5.
Přebal mírně odřený. Dobrý stav (viz foto)
80Kč
Bez daně: 80Kč
Suvorov
S. T. Grigorjev
Brožovaná, rozměry: 15 x 22 cm, stran 110
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Naše armáda I. Armáda a národ
Edvard Beneš
Původní celoplátěná vazba se zlacením. Rozměry: 15 x 21 cm
Velmi dobrý stav, místy jsou hnědé skvrnky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Válka
V. J. Hauner
Brožovaná s původní obálkou, stran 121, rozměry: 12 x 17,5 cm.
Stav dobrý, obálka je potrhaná se ztrátou. Knižní blok je uvolněný z obálky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021