VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jan Laichter, Praha 1939. Hlasy dějin, sv. 2. Celoplátěná vazba, stran 264, rozměry: 16,5 x 24 cm
Stav velmi dobrý, kniha je vložena do kartonového pouzdra, nesouvisející věnování
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Mustang, 1995, 174 stran, text a příloha s čb fotografiemi.pevná laminovaná vazba, formát vel. 8° - B5, 24 cm, Plzeň
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1986. Edice Stopy-fakta-svědectví. Vydání druhé, stran 496, 24 stran přílohy. Původní brož, měkká vazba.
Mírně očteno, uvolněná stránka. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 22 cm, stran 100
Stav dobrý, obálka je zažloutlá a otřepená s lehkou ztrátou. Hřbet je lepený. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo: Naše vojsko, Praha 2003
Velmi dobrý stav, stopa po nálepce u hřbetu
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Regnery Publishing, 2003.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Ivo Železný, Praha 1999. Pevná vazba s obálkou, stran 169, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sutton: Reed Business Publishing.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakl. Jota. Brno 1996. Pevná vazba s přebalem, stran 296 + obr. příloha, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Výborný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Alpress, Frýdek-Místek 2007. Pevná vazba, stran 292, vydání první. Rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Orbis, Praha 1941. Měkká vazba, 143 stran - 81 obrázků. Rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
SAC Color Schemes * Detailing the Tamiya Myrt * Earnhardt´s „Goodwrench“ Chevy. International Plasti..
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Computer Press 2007
Stav velmi dobrý viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
nakl. Brána, Praha 2012
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Naše vojsko 1993.
Stav pěkný (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Historie wermachtu je krátká. A přesto zanechal z druhé světové války nesmazatelný otisk v dějinách ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk


![Soumrak stíhačů [druhá světová válka, německé letectvo, Luftwaffe, piloti, letadla] Soumrak stíhačů [druhá světová válka, německé letectvo, Luftwaffe, piloti, letadla]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_373248_1-1024x1024.jpg)
![Vítězství v Pacifiku – Bitva o Guadalcanal [válka v Tichomoří] Vítězství v Pacifiku – Bitva o Guadalcanal [válka v Tichomoří]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/692064-vitezstvi-v-pacifiku-bitv-16857372461-1024x1024.jpg)



![Stíhací peruť na Guadalcanalu [letadla, letectví; Guadalcanal, 2. světová válka v Tichomoří] Stíhací peruť na Guadalcanalu [letadla, letectví; Guadalcanal, 2. světová válka v Tichomoří]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/734451-stihaci-perut-na-guadalca-17374942381-1024x1024.jpg)





![Bernard Montgomery. Velitelé, strategie, konflikty [druhá světová válka - britský velitel Spojenců] Bernard Montgomery. Velitelé, strategie, konflikty [druhá světová válka - britský velitel Spojenců]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-07-31-12-05-58-01-1024x1024.jpg)
![Vzduch je naše moře. Československé letectví 1918 - 1939 [letadla] Vzduch je naše moře. Československé letectví 1918 - 1939 [letadla]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/745146-vzduch-je-nase-more-cesko-17491511511-1024x1024.jpg)
