VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakl. Naše vojsko, Praha 1998. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 17 x 25 cm, 165 stran - včetně obr. materiálu.
Stav pěkný (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Europaverlag, 1983.
Dobrý stav, přebal lehce natržený.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Themis, 1998. Celoplátěná vazba s přebalem. Stran 343. Rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nákladem The Macmillan Company of Canada Ltd. Toronto, Canada 1944. Původní celoplátěná vazba se zlacením - přebal chybí, rozměry: 16 x 24cm, 357 stran s čb. fotografiemi.
Stav dobrý, desky a hřbet lehce ušpiněné a mírně vyšisované.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Naše vojsko, Praha 1986. Celoplátěná vazba s přebalem, 280 stran textu a 56 stran příloh, vydání první. Rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, Rozměry: 15 x 21 cm. 118 stran
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní kartonová vazba s přebalem, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, 74 stran.
Velmi dobrý stav. Přebal je lehce odřený.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Velhagen & Klasing, Leipzig 1926.
Velmi slušný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Naše vosjko, Praha 1957. Poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 218.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a potrhaná. Mírně zažloutlé stránky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Naše vojsko, Praha 1985, celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17,5 x 25 cm, stran 200, příloh stran 24.
Velmi dobrý stav, lehce odřená a mírně zažloutlá obálka, na vazbě je skvrnka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Magnet Press, Praha 1993. Stran 100. Původní brož, měkká vazba.
Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Olzog Verlag 1995. Původní brožovaná, stran 272, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub v edice Universum, Praha 2016. Vydání první, stran 992. Původní pevná vazba, rozměry: 24 x 20 cm.
Výborný stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Přehled vojenských revue zahraničních - příloha "Vojenských rozhledů", ročník II. (1937). Vojenský ú..
Pěkný stav (viz foto)!
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zákazníci sk





![Boj o domov. Některé z problémů průmyslové obce (druhá světová válka, emigrace, obuvnictví Batawa [Kanada], Tomáš Baťa; exilové vydání) Boj o domov. Některé z problémů průmyslové obce (druhá světová válka, emigrace, obuvnictví Batawa [Kanada], Tomáš Baťa; exilové vydání)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/465700-boj-o-domov-exilove-vydan-14656262961-1024x1024.jpg)
![Válečné lodě 2. Mezi krymskou a rusko-japonskou válkou [námořní bitvy ,Krym ,Japonsko ,Rusko] Válečné lodě 2. Mezi krymskou a rusko-japonskou válkou [námořní bitvy ,Krym ,Japonsko ,Rusko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/698315-valecne-lode-2-mezi-kryms-16951253281-1024x1024.jpg)


![Pod bičem hákového kříže - Stručný přehled nacistických válečných zločinů [nacistické Německo, nacismus, druhá světová válka, holocaust, koncentrační a vyhlazovací tábory] Pod bičem hákového kříže - Stručný přehled nacistických válečných zločinů [nacistické Německo, nacismus, druhá světová válka, holocaust, koncentrační a vyhlazovací tábory]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/740852-pod-bicem-hakoveho-krize--17436881761-1024x1024.jpg)
![Válečné lodě 1. Lodě veslové a plachetní do roku 1860 [plachetnice ,moře ,mořeplavba] Válečné lodě 1. Lodě veslové a plachetní do roku 1860 [plachetnice ,moře ,mořeplavba]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/729360-valecne-lode-1-lode-veslo-17312243521-1024x1024.jpg)



![Encyklopedie válčení [dějiny válek, války, bitvy] Encyklopedie válčení [dějiny válek, války, bitvy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/698526-encyklopedie-valceni-deji-16953232021-1024x1024.jpg)
