VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tažení Alexandra Velikého (Antická knihovna sv. 14)[Alexandr Veliký Makedonský, vládce starověkého Řecka a jeho válka proti Perské říši - Arrianos, Anábasis Alexandrou]
Arriános
Nakl. Svoboda, Praha 1972. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 347 stran, vydání první, rozměry: 13 x 21 cm.
Přebal mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Historie a vojenství, ročník XXVII., 5/1978
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 199.
Stav velmi dobrý, na obálce je podtrženo a poznámka psaná propiskou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vojensko historický sborník, roč. VII./sv.2.
Richard Wolf
Pevná vazba se zlacením, stran 346, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou ušpiněné a lehce odřené. Uvnitř je stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
A sklidili bouři /luftwafe, 2. sv. válka, letadla)
Gerhard Bracke
Vydalo nakladatelství Mustang, edice Pilot sv. 65. Plzeň 1997. Původní pevná vazba, stran 122 + obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Operace Jubilee, Dieppe 1942 (letadla, letectví)
Norman L. R. Franks
Vydalo nakl. Mustang, edice Pilot sv. 54. Plzeň 1997. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 238 stran + obr. přílohy.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Deníky 1938 [Joseph Goebbels - nacistické Německo, nacismus, propaganda]
Joseph Goebbels
Nakladatelství Dialog, 1992. Vydání první. Stran 296. Původní pevná vazba. Rozměr 12x20 cm.
Vazba ve hřbetě rozlepena. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Křídla proti křídlům (letadla, 2. sv. válka)
Walter J. Boyne
Druhá světová válka ve vzduchu. Vydalo nakl. Naše vojsko, Praha 2001. Původní brož, měkká vazba, str..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Armáda a stříbrné plátno - Československý armádní film 1951-1999
Václav Šmídrkal
Naše vojsko, Praha 2009. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 195. Vydání první.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kriminalistická taktika
Jiří Straus a kol.
Aleš Čeněk, Plzeň, 2008. Brožovaná, rozměry: 15 x 20,5 cm, 291 stran.
Stav velmi dobrý. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Rakovnicko v husitském revolučním hnutí
Jaroslav Kos
Brožovaná s původní obálkou, stran 144 + příloha, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Světová válka ve světle pravdy (úvaha, první světová válka)
Jos. Šmejkal
Spisy vydávané českou sekcí diecésního komitétu v Českých Budějovicích. Ročník VI., č. 4. Druhé vydá..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Poklady Státního ústředního archivu v Praze :  český a československý stát v dokumentech 1158-1990 --dokumenty archiválie staré foto
Poklady Státního ústředního archivu v Praze : : katalog výstavy / Eva Gregorovičová editor ; autor v..
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tažení Alexandra Velikého [Alexandr Veliký Makedonský, vládce starověkého Řecka a jeho válka proti Perské říši - Anábasis Anabáze]
Arriános
Nakl. Naše vojsko, Praha 1989. Celoplátěná vazba s přebalem, 272 stran, vydání v NV první, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Nacistické tajné služby
Edmund L. Blandford
Vydalo nakladatelství Jan Vašut, Praha 2003. Původní pevná vazba, 8°, 262 stran, první vydání.
Desky mírně zašpiněny. Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021