VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Aerei 6/1978 (letectví, letadla)
Parma, DELTA editrice.
Dobrý stav, obálka mírně odřená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Francie 1940 : blesková válka na západě (Velké bitvy historie) - DVD chybí
Alan Shepperd
Velké bitvy historie, č. 6. Amercom SA 2010. Brožovaná, stran 94 - množství vyobrazení. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav pěkný, DVD chybí.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Z turecké armády do britského zajetí
Karel Jaroš
Nakladatelství Paseka, Praha a Litomyš 1995. Vydání první. Stran 229. Rozměry: 13 x 21 cm.
Původní brož, stav dobrý (viz obr.).
100Kč
Bez daně: 100Kč
V poslední hodině [letectvo, letadla, 2. světová válka]
Johannes Steinhoff
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Pilot sv. 14. Plzeň 1994. Původní pevná vazba, vydání první, 164 stran + obr. příloha, rozměry: 17 x 24 cm.
Pěkný stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mosty přes Dněpr (edice Polnice, obálka Zdeněk Burian) - oříznutá
Jiří Medula
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 43.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená Kniha zřejmě vyjmuta z vazby - u hřbetu jsou malé zářezy, hřbet chybí a celá kniha je oříznutá. Uvnitř je stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Řemeslo urozených (vyzvědači, špioni, špionáž)
Pierre Boulle
Naše vojsko, Praha 2009. Brožovaná, stran 188. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Záhady 2. světové války (druhá světová válka, mj. i Pearl Harbour, válka v Tichomoří)
William B. Breuer
Praha, Knižní klub a Baronet 1998, s. 255. První vydání.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Aerei 6/1977 (letectví, letadla)
Parma, DELTA editrice.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
První křížová výprava 1096-1099: Dobytí Svaté země (Velké bitvy historie) - DVD chybí
David Nicolle
Velké bitvy historie, č. 7. Amercom SA 2010. Brožovaná, stran 96 - množství vyobrazení. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav pěkný, DVD chybí.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Operace Barbarossa - Německá invaze do Sovětského svazu [druhá světová válka, útok na Sovětský svaz 1941]
Will Fowler
Ottovo nakladatelství, Praha 2005. Původní pevná vazba, stran 192 - včetně obr. přílohy. Rozměry: 22 x 29 cm.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vzestup a pád orlů Nipponu 1931-1941 [letectvo, letadla, 2. světová válka]
Lubomír Vejřík
Vydalo nakl. Svět křídel, Cheb 1994. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, vydání první, 301 stran + obr. příloha.
Stav pěkný (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Tři pionýři (edice Polnice, obálka Zdeněk Burian)
A.Kononov, N. Ljaško, V. Fraerman
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 39.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Air Progress 5/1981, Vol. 43, No. 5 (letectví, letadla)
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Na přední straně obálky skvrny od lepidla, jinak dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
American Aircraft Modeler 6/1970, Vol. 70, No. 6 (letadla, modelářství)
Washington, D. C., Potomac Aviation Publications.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021