VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Za mírem po Evropě (Evropa, sociologie války)
Ladislav Matějka
Fr. Borový, Praha 1946. Vydání první, 180 stran, 12 fotogr. příloh, rozměry: 14x 22 cm. Původní brož.
Stav dobrý, desky a hřbet lehce odřené a mírně ušpiněné (viz foto). Nerozřezáno.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Galland [německý stíhací pilot za druhé světové války; Luftwaffe, německé letectvo, letadla, druhá světová válka]
R. F. Toliver - T. J. Constable
Vydalo nakladatelství Mustang. edice Pilot sv. 33. Plzeň 1995. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 272 stran + obr. přílohy.
Pěkný stav(viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
O špionáži (Jan Hajšman)
Jan Hajšman
Česká grafická unie, 1928. Měkká vazba, stran 253, rozměry: 14,5 x 22 cm
Stav horší, obálka je odřená a otřepená. Hřbet je potrhaný se ztrátou, knižní blok rozvolněný. Uvnitř je stav velmi dobrý, na první straně je číslo napsané fixou
150Kč
Bez daně: 150Kč
Památce Zborova 1917 - 1927 (Rudolf Medek: Zborov. Báseň; Frant. Syřiště: Zborov - Tarnopol, historická úvaha) [legie, legionáři, první světová válka]
Syřiště František, Medek, Rudolf
Praha, Vydavatelstvo "Za svobodu" 1927, s. 127.
Uvolněný hřbet, obálka lehce zašpiněná a pomačkaná na okrajích, na přední straně ve hřbetu natržená (viz foto). Slušný stav!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zpráva o činnosti Ústředního výboru přednesená na V. sjezdu Korejské strany práce
Kim Ir Sen
Pevná vazba s původní obálkou, stran 143, rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, nesouvisející věnování.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bitva u Zborova (2. 7. 1917) Česká legenda
Jan Galandauer
Havran, Praha 2002. Edice Dny, které tvořily české dějiny. Původní pevná vazba s přebalem, formát cc..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pout do Československa 1-4 (legie) Válečné paměti a vzpomínky z let 1914-1920 (čtyři díly ve třech svazcích)
Rudolf Medek (podpis)
Původní celoplátěná vazba, Rozměry: 19 x 26 cm.(čtyři díly ve třech svazcích). Na titulním listu je podpis autora a věnování.
Stav velmi dobrý.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Stalingrad - Sláva a pád 6. armády
Paul Carell
Vydalo nakl. Naše vojsko, Praha 2005. Z německého originálu. Stran 167. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sexualität unter dem Hakenkreuz
S.Mainwald / G.Mischler
VMA-Verlag, Wiesbaden 2002.
Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Atlas vojenské techniky - Vrtulníky (helikoptéra, vojenské letectvo, helikoptéry, mj. Rooivalk, Sokol, Mi, Apache)
Michal Zdobinský
Magnet-Press 1994. Původní pevná vazba, rozměry: 24 x 18 cm, 278 stran - včetně bohatého obr. materiálu, vydání první.
Velmi dobrý stav (viz foto)
70Kč
Bez daně: 70Kč
Druhá světová válka I.-VI. (komplet 6 svazků) Winston Churchill
Winston S. Churchill
Komplet 6 svazků I. díl - Blížící se bouře - 614 stran, II. díl - Jejich nejskvělejší hodina - ..
 
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Kontrarevoluční spiknutí Imre Nagye a jeho společníků
Brožovaná, rozměry: 15 x 22 cm, stran 141
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Za právo a stát. Sborník dokladů o československé společné vůli k svobodě 1848 - 1918 (České dějiny, první světová válka, legie, legionáři)
kolektiv autorů
Sborník dokladů o československé společné vůli k svobodě 1848 - 1918. K jubilejnímu dni 28. října 19..
Desky lehce zašpiněné a ve hřbetu otřepené, několik desítek listů v dolním (nepotištěném) rohu pomačkaných a nepatrně natržených. Velmi slušný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vojenské rozhledy 1/2006
Brožovaná, rozměry: 17 x 23 cm, stran 179
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Příběh malakandského sboru (boj britské posádky proti indickým vzbouřencům kmene Čitralů roku 1895 - Indie)
Winston S. Churchill
Vydalo nakladatelství Jota, Brno 1997. Vydání první. Stran 232. Rozměry: 14 x 21 cm. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021