VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Cestování za zbraněmi [střelné zbraně]
Lubomír Popelínský
Naše vojsko, Praha 2001. Pevná vazba, stran 120, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Boj o Thermopyly (Knihovna pro mládež, Kuratorium) - protektorát, propaganda
Gerhard Ising
Sešit, 24 stran, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Plánování nemyslitelného
Petr Luňák (ed.)
Vydalo nakl. Dokořán, Praha 2007. Původní pevná vazba, 439 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Šest let exilu a druhé světové války  (exil Čechoslovák Londýn)
Beneš, Edvard
Vyd. Týdeník Čechoslovák v Londýně, 1945. Druhé, doplněné vydání, stran 319. Původní brož, měkká vazba.
Obálka mírně zašpiněná a odřená. Stav dobrý.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Velké špionážní operace: první a druhá světová válka
Karel Pacner
Vydalo nakl. Albatros, Praha 2003. Edice Albatros Plus. Původní měkká vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 278 stran.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vysoké Mýto v boji za národní samostatnost
Jan Hnát
Celoplátěná vazba, stran 238, rozměry: 18,5 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Scale Aircraft Modelling 11/1987, Vol. 10, No. 2 (letadla, modelářství)
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Nad ledem a Saharou. Junkers Ju 88 [2. světová válka, letadlo, letectví, letadlo Norsko, Rusko]
P. W. Stahl
Vydalo: nakl. Laser, Plzeň 1993. Pevná vazba, stran 255, rozměry: 17 x 24 cm.
Pěkný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Rakouský militarismus a boj proti němu v Čechách (edice: Živá minulost, sv. 28) (Rakousko-Uhersko, historie, František Josef I.; věnování a podpis Jan Beránek)
Jan Beránek (podpis)
Naše vojsko, Praha 1955, Živá minulost sv. 28. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 21..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vznik světové války
Rudolf Kunzl-Jizerský
Brožovaná, stran 136. Rozměr 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně zažloutlá obálka. Nerozřezáno.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Proti přesile (exil)
Václav Vuk
Pevná vazba s obálkou. Stran 184, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je odřená, otřepená a v dolní části se ztrátou
480Kč
Bez daně: 480Kč
Boje a směry českého studentstva na sklonku minulého a na počátku našeho století [studentstvo]
F.Červinka
UK, Praha 1962.
Uvnitř dobrý stav, desky lehce zašpiněné.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Kronika obléhání Prahy od Švédů
Emil Šolc, Praha 1914. Brožovaná. Stran 95, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav dobrý, obálka i hřbet jsou lehce odřené a mírně zažloutlé, hřbet je potrhaný, knižní blok uvolněný z obálky. stránky jsou lehce zažloutlé, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Historie a vojenství, číslo 1., příloha/1965. Časopis Vojenského historického ústavu
Jan Beránek a kol.
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 21 cm, stran 191.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mirně ušpiněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kein Friede mit Deutschland
Ulriche Schlie
Langen Müller, 1994.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021