VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zbraně a taktika
Tom Wintringham
Naše vojsko, Praha 2010. Pevná vazba, vydání první, stran 253 s čb. obr. v textu, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Napoleon (edice: Bibelot, sv. IV.) (Napoleon Bonaparte, bibliofilie, eseje; vydal Ludvík Bradáč)
André Suares
Vydal Ludvík Bradáč, Královské Vinohrady 1921. Edice Bibelot, sv. IV. Původní brož; 7,8 x 12,6 cm; n..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Život v Třetí říši - Každodenní život v nacistickém Německu mezi lety 1939-1945 (Třetí říše, nacistické Německo)
Paul Roland
Brána, 2017. Pevná vazba s obálkou, stran 200. Vyd. první, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
SS: Peklo na východní frontě
Christopher Ailsby
Svojtka & Co, Praha 1999. Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm; 192 stran.
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kronika stoleté války (edice: Máj, sv. 288) (Stoletá válka, Francie, Anglie, středověk)
Jean Froissart
Nakladatelství Mladá fronta 1977. Vydání první. Stran 232, 16 stran ofsetových příloh. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměr 14x21 cm.
Velmi slušný stav, otřepený přebal
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zrod římského impéria (Antická knihovna sv. 55)
Appiánoss
Nakladatelství Svoboda, Antická knihovna svazek 55. Praha 1986. Celoplátěná vazba s obálkou. Stran: ..
Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Válka v Evropě. I. díl: Blesková válka
Edwin P. Hoyt
Vydalo nakl. Slovanský dům, Praha 2000. Vydání první, pevná vazba s přebalem, stran 229, rozměry: 16 x 22 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lubjanka III. patro [Svědectví předsedy KGB z let 1961-1967 Vladimir Semičastnyj - Rusko, tajné služby]
Tomáš Sniegoň
Nakladatelství Dauphin, Český čtenář, Praha 1998. Původní brožovaná vazba. Rozměr: 15 x 21 cm, 255 stran.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
SS: Hitlerův nástroj teroru (Adolf Hitler, nacionalismus, antisemitismus, druhá světová válka)
Gordon Williamson
Nakl. Svojtka & Co, Praha 1996. Vydání I. Původní pevná vazba s přebalem; rozměry: 24 x 30 cm; 256 stran - velké množství obrazového materiálu
Velmi dobrý stav,
80Kč
Bez daně: 80Kč
Scale Aircraft Modelling 5/1986, Vol. 8, No. 8 (letadla, modelářství)
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Agonie u Anzia [Obsah: druhá světová válka, vylodění Spojenců v Itálii, 1944]
William B. Breuer
Vydalo nakladatelství Mustang. edice Military sv. 28. Plzeň 1996. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 211 stran + obr. příloha.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Z politických spisů Fridricha II. Velikého, krále pruského (Bedřich Veliký)
Jan Mertl
Brožovaná, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 310
Stav velmi dobrý, obálka i hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v horní části natržený. Knižní blok se lehce uvolňuje z obálky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Boj o domov. Některé z problémů průmyslové obce (druhá světová válka, emigrace, obuvnictví Batawa [Kanada], Tomáš Baťa; exilové vydání)
A. Cekota
Některé z problémů průmyslové obce. Ilustroval J. Lenhrad. Nákladem The Macmillan Company of Canada ..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Ve službách státu
Pavel Lukeš
BV a nakl. Futura, Praha 2013. Pevná vazba, stran 195, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pancéřový stíhač od Abbeville (Knihovna pro mládež, Kuratorium) - protektorát, propaganda
Curt Strohmeyer
Sešit, 24 stran, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, na několika stranách je v dolní části hnědá skvrnka
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021