VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Původní pevná vazba, vydání první, 443 stran + obr. příloha, rozměry: 17 x 24 cm.
Pěkný stav
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Nakl. Naše vojsko, Praha 2004. Původní pevná vazba, množství ilustrací a fotografií (přes 200), křídový papír, 206 stran. Rozměry: 29 x 21 cm.
Velmi pěkný stav(viz obr.).
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Epocha, Praha 2005. Pevná vazba s obálkou, stran 298, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Sešit, 24 stran, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná, stran 61, rozměry: 17 x 24 cm.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Themis, Praha 1999. 1. vyd.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vyd. Týdeník Čechoslovák v Londýně, 1945. Druhé, doplněné vydání, stran 319. Původní brož, měkká vazba.
Obálka mírně zašpiněná. Stav dobrý.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Vydalo nakladatelství X-Egem. Praha 2000. Původní pevná vazba s přebalem, stran 199 + obr. přílohy, ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Svět křídel, Cheb 1998. Původní pevná vazba, stran 247. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatelství Oldag, 1997. 400 stran. Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. Mladá fronta, Praha 1997. Archiv. Stran textu 536, 32 stran obr. přílohy. Rozměry: 14 x 21 cm. Pevná vazba s přebalem.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části natržená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní celoplátěné vazby; rozměr 16 x 22 cm; 664 a 426 stran.
Stav velmi dobrý
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Výbor z husitských úvah a studií. Vydalo Nakladatelství Československé akademie věd, 1957. Vydání 1...
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Původní kartonová vazba, 96 stran. Rozměry: 12,5 x 18 cm
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zákazníci sk









![Generál MacArthur a ten druhý [Patton - životopisy dvou generálů; druhá světová válka; americká armáda] Generál MacArthur a ten druhý [Patton - životopisy dvou generálů; druhá světová válka; americká armáda]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/737889-general-macarthur-a-ten-d-17406041791-1024x1024.jpg)


![Pád Třetí říše: ode Dne D po Den vítězství [porážka nacistického Německa ve druhé světové válce - od vylodění v Normandii po dobytí Berlína] Pád Třetí říše: ode Dne D po Den vítězství [porážka nacistického Německa ve druhé světové válce - od vylodění v Normandii po dobytí Berlína]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_448420_1-1024x1024.jpg)



