VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
El Americano. Muž, který bojoval po Castrově boku za svobodu Kuby (William Morgan, biografie, Kuba, Fidel Castro)
Aran Shetterly
Nakl. Jota, Brno 2008. Pevná vazba s přebalem, vydání první, 296 stran, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Průlom soluňské fronty roku 1918
Petr J. Nedeljković
Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, 39 stran + rozkl. mapa.
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Farnborough International 2000
Farnborough International 2000. The Official Souvenir Programme. OHFt., 122 S., 4° mit zahlreichen I..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Malířovy dojmy z francouzského bojiště
Otokar Nejedlý
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 150.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, spodní roh přehnutý. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hitlerovi padělatelé [druhá světová válka - padělání peněz - jak nacisté napomáhali praní falešných peněz]
Shraga Elam
Vydalo: Cgvojkovo nakl., Praha 2000
Velmi dobrý stav, stopy po nálepce na hřbetu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kriminalistika Učebnice pro právnické fakulty
Jýn Pješčak a kol.
Naše vojsko, Praha 1986. Celoplátěná vazba, rozměry: 21,5 x 29,5 cm, stran 297
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kronika bitvy o Británii (letectví)
Miloš Weidenhöfer
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 119.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bismarck
Lothar Gall
Pevná vazba s přebalem, 812 stran, rozměry: 15 x 23 cm.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Tábor a husitská revoluce
Brožovaná, stran 83, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Třicet šest let ve vojenských službách, díl II.
Karel Wagner
Brožovaná, stran 61, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně otřepená se ztrátou. Hřbet je potrhaný se ztrátou, knižní blok je uvolněný z obálky, některé složky jsou uvolněné
199Kč
Bez daně: 199Kč
The LVTP-7 Amtrac * MIG-Killer Tomcat
The LVTP-7 Amtrac * MIG-Killer Tomcat * 1989 IPMS/USA Kit Survey. International Plastic Modelers Soc..
 
100Kč
Bez daně: 100Kč
Hon na Valdštejna: Císařští důstojníci mezi loajalitou a pragmatismem
Jan Kilián
Veduta (Bohumír Němec) 2025. Brožovaná, 132 stran, první vydání, rozměry: 17 x 21 cm.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Památce pětiletého výročí bitvy u Zborova, 1917 - 1922 (legie, legionáři, Rusko, první světová válka, mj. Bitva u Zborova, Vzpomínka na Zborov, Kutlvašr - Můj Zborov))
kolektiv autorů
Vydal: Památník odboje, Praha 1922
Velmi slušný stav, mírně zašlá, částečně uvolněná vazba, natržená horní část hřbetu.
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021