VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakladatelství Mladá fronta, edice Kolumbus, Praha 2003, 192 stran, pevná vazba s přebalem, vydání první, rozměr: 14 x 21 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Ivo Železný, Praha 1999. Pevná vazba s obálkou, stran 169, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, stránkováno průběžně 1134-1168, rozměry: 22 x 30 cm.
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Laichterův výbor nejlepších spisů poučných, kniha LIX. Vydal Jan Laichter v Praze 1937. 184 stran, v..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Naše vojsko 2014
Stav velmi dobrý viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešit, stran 16 - množství vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka, v dolní části obálky je nálepka
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Ostrava, Montanex 2005, s. 571.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Orbis a Čin, Praha 1927. Celoplátěné vazby se zlacením, 537 a 612 stran. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Sešit, rozměry: 15,5 x 23 cm, 22 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá a utržená od hřbetu
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo: nakl. Polygrafie, Brno, Fr. Borový, Praha 1922
podle úpravy: Ed. Miléna
..
Velmi dobrý stav, poloplátěná vazba je lehce zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Grada, Praha 2009. Brožovaná, vydání první, stran 80 - včetně obr., rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 47.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Grada, Praha 2014. první vydání. Pevná vazba, stran 624, rozměry: 17,5 x 25 cm
Stav pěkný
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Vydalo Ministerstvo obrany ČR, Praha 2011. Původní brož, rozměr 15x21 cm, 282 stran. Pěkný stav (viz..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha 2008
Stav dobrý viz foto.
170Kč
Bez daně: 170Kč
Bez daně: 170Kč
Zákazníci sk


![Stíhací peruť na Guadalcanalu [letadla, letectví; Guadalcanal, 2. světová válka v Tichomoří] Stíhací peruť na Guadalcanalu [letadla, letectví; Guadalcanal, 2. světová válka v Tichomoří]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/704708-stihaci-perut-na-guadalca-17022992851-1024x1024.jpg)



![Vojáci studené války (edice. Konflikty a ideály) [Studená válka, NATO, Varšavská smlouva, uniformy, zbraně] Vojáci studené války (edice. Konflikty a ideály) [Studená válka, NATO, Varšavská smlouva, uniformy, zbraně]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-10-01-17-33-56-01-1024x1024.jpg)



![Panther vs T-34 - Ukrajina 1943 [tank, tanky, druhá světová válka, Sovětský svaz] Panther vs T-34 - Ukrajina 1943 [tank, tanky, druhá světová válka, Sovětský svaz]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/524193-panther-vs-t-34-ukrajina--15195408801-1024x1024.jpg)
![Operace Hemingway (edice Polnice, druhá světová válka, Afrikakorps, Rommel, obálka Zdeněk Burian] Operace Hemingway (edice Polnice, druhá světová válka, Afrikakorps, Rommel, obálka Zdeněk Burian]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/705226-operace-hemingway-edice-p-17026411681-1024x1024.jpg)

