AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13,5 x 19 cm, 158 stran.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Měkká vazba v průhledném obalu, rozměry: 14 x 21 cm, stran 213.
Stav velmi dobrý.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Vydal Fr. Borový, Praha 1933. Čtvrté vydání, stran 148. Původní celoplátěná vazba, vevázána původní obálka.
Desky mírně vyšisovány. Stav dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydal Václav Petr, Praha 1947 jako 4. svazek edice Plány a díla. Původní poloplátěná vazba s přebalem, 405 stran se 16 stranami foto příloh, 8°.
Obálka nepatrně zašpiněná a odřená, stránky nerozřezány, dobrý stav (viz foto).
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Původní brožovaná, 57 stran, 8°, rozměry: 13 x 20 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet lehce odřené a mírně zažloutlé. Uvolněné složky.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Brožovaná s původní obálkou - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 16 x 22,5 cm. 32 stran.
Stav velmi dobrý. Obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. U kovových sponek jsou stopy po rzi.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Vydala Iskra, v Hrabyni 1930. Původní brož, 8°, 87 stran. Obálka lehce zašpiněná (viz foto), dobrý s..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 251, rozměry: 15 x 22cm.
Stav dobrý, obálka je odřená, otřepená a v dolní i horní části s lehkou ztrátou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Aneb Sama sobě sokyní. Komedie o 3 dějstvích (8 obrazech). Volně přebásnil K. M. Walló. Obálka Otaka..
Dobrý stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Ladislav Kuncíř, Praha 1927. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 20 cm, 55 stran.
Velmi dobrý stav, hřbet je lehce odřený.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Měkká vazba, rozměry: 20 x 26 cm, 12 stran textu, 38 vyobrazení.
Stav horší, obálka je zažloutlá, otřepená se ztrátou a utržená od hřbetu. Hřbet je potrhaný se ztrátou. Knižní blok je uvolněný z obálky. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná s původní obálkou, 60 stran, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené, hřbet mírně zkosený.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Brožovaná, 200 stran - množství vyobrazení, rozměry: 17,5 x 25,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená, hřbet je v horní části s mírnou ztrátou. Některé složky jsou uvolněné.
2 499Kč
Bez daně: 2 499Kč
Bez daně: 2 499Kč
Sešit, rozměry: 17 x 24 cm, stran 40.
Stav velmi dobrý, uvnitř podpis původního majitele.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 19,5 cm. Stran 88.
Stav dobrý. Obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Vyřazený knihovní exemplář - na obálce i uvnitř knihy jsou razítka. Některé složky jsou uvolněné.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydalo nakl. Družstevní práce, Praha 1931. Celoplátěná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 237 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřené a mírně ušpiněné desky a hřbet
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk









![Sokyně aneb Sama sobě sokyní (edice: Knižnice dramatického umění, sv. 7) [divadelní hra, komedie; obálka Otakar Mrkvička] Sokyně aneb Sama sobě sokyní (edice: Knižnice dramatického umění, sv. 7) [divadelní hra, komedie; obálka Otakar Mrkvička]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_181171_1-1024x1024.jpg)

![Jan Kotěra [architekt, moderní architektura - monografie] (poškoz.) Jan Kotěra [architekt, moderní architektura - monografie] (poškoz.)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/694656-jan-kotera-posk-16890589651-1024x1024.jpg)
![Země Alvargonzálezova [poezie španělského básníka; zajímavá avantgardní obálka Miroslav Kouřil, montáž, fotomontáž; edice Blok] Země Alvargonzálezova [poezie španělského básníka; zajímavá avantgardní obálka Miroslav Kouřil, montáž, fotomontáž; edice Blok]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/528801-zeme-alvargonzalezova-upr-15246548631-1024x1024.jpg)
![Jazz [obálka Karel Šourek - avantgarda; jazzová hudba] Jazz [obálka Karel Šourek - avantgarda; jazzová hudba]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/674647-jazz-obalka-karel-sourek--16651264071-1024x1024.jpg)


