AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kmen, Praha 1935. Měkká vazba, 328 stran s obr. přílohami. Rozměry: 12 x 18,5 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a lehce ušpiněná. Hřbet je lehce odřený, mírně ušpiněný a je na něm název knihy napsaný propiskou. Přední desky se lehce uvolňují od vazby, jinak je uvnitř stav velm
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Nakladatelství českých výtvarných umělců, Praha 1966.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Čin, Praha 1922. Původní brožovaná, rozměry:15 x 20cm, 293 stran.
Stav nepříliš dobrý, obálka a hřbet odřené a lehce otřepené. Na hřbetu název knihy napsaný perem, v obsahu zatrháváno perem. Uvolněné složky, stránky zažloutlé. V textu místy podtrháváno tužkou.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Krásná vazba se zlacením (imitace pergamenu) a zlacenou ořízkou. Rozměry: 12 x 21 cm. Stran 88.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné.
5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
Vydalo nakladatelství VOTOBIA, Praha 1994. Ve Votobii první vydání, stran 458 s obrazovými přílohami. Původní brož, měkká vazba, 16 x 23 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přeložili D. Šubert a V. Zykmund, obálka a typo B. Lacina.
Jde o I. svazek edice Ra (1937) - edič..
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Jedno číslo časopisu, je to číslo 2, stránkování průběžné 55-88, uvnitř krom toho je velké množství ..
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vybrala a přeložila N. Melniková-Papoušková. Se šesti kresbami G. Musatova. Úprava Fr. Muzika. Vydal..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Svázaný ročník časopisu, 249 stran, formát A4, 28 cm, dobová poloplátěná vazba. Uvnitř mj. několik č..
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Původní brožovaná, rozměry: 14 x 22 cm, 78 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 20 cm, 322 stran.
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12 x 17 cm, 68 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet v horní i dolní části mírně natržený, knižní blok je uvolněný z vazby a rozlámaný a části. Uvnitř je stav velmi dobrý.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Vyd. Hatje Stuttgart, 1991. Kniha vydána při příležitosti stejnojmenné výstavy v Düsseldorfu.
Stav velmi dobrý.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Praha, Československý spisovatel 1990, s. 275.
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Celoplátěná vazba se zlacením - původní obálka je vevázána, rozměry: 13,5 x 19,5 cm, 65 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Symposion, , sv.62., Praha 1933.
Dobrý stav, obálka odřená. Částečně nerozřezáno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk





![Dějiny surrealismu a surrealistické dokumenty - surrealismus [teoretické státi a manifesty surrealismu, mj. Breton, Aragon, Dalí, Eluard, Picasso, Tzara, Biebel, Brouk, Artaud, Desnos ad.] Dějiny surrealismu a surrealistické dokumenty - surrealismus [teoretické státi a manifesty surrealismu, mj. Breton, Aragon, Dalí, Eluard, Picasso, Tzara, Biebel, Brouk, Artaud, Desnos ad.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/739938-dejiny-surrealismu-a-surr-17428122861-1024x1024.jpg)






