AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Odeon, Praha 1974, šestý svazek edice -ismy. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 22,5 x 20,5 cm; 63 stran textu + obrazová příloha.
Velmi dobrý stav. Lehce ušpiněný přebal.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
I. svazek překladu sebraných spisů Egona Erwina Kische (1885-1948), pražského, německy píšícího žurn..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal O. Štorch-Marien, Praha 1929 v edici Aventinum, svazek 104. Spisy bratří Čapků sv. IV. Původní celoplátěná vazba, třetí vydání, rozměry: 12 x 19 cm, 123 stran.
Pěkný stav (viz foto)!
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, 48 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, mírně pomačkaná a v horní části u hřbetu natržená.
320Kč
Bez daně: 320Kč
Bez daně: 320Kč
Brožovaná s původní obálkou, 221 stran, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý. Stránky jsou lehce zažloutlé.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Brožovaná, stran 186, rozměry: 14,5 x 19,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a z boku natržená a pomačkaná. Hřbet je potrhaný se ztrátou, uvnitř je stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydal Pavel Prokop, Praha. Brožura v původní obálce a průhledném obalu, rozměry: 14 x 21 cm, 80 stran.
Stav dobrý. Obálka v dolní části lehce otřepená a v prostřední části u kraje se ztrátou. Hřbet v dolní části natržený.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Praha, Odeon 1980,
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 160, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a v horní části mírně vyšisovaná
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 19,5 cm. 43 stran. Druhé vydání.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce odřený a v dolní části mírně natržený. Zadní roh obálky je se ztrátou. Některé složky jsou uvolněné.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydalo nakl. Index, Olomouc 1937, v sérii Směry a proudy. Původní brož, 99 stran, 8°.
Pěkný stav (viz foto)!
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydala Academia v Praze 2007
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vydala Hudební matice Umělecké besedy, Praha 1931.
Velmi dobrý stav.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 123. Rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je v dolní části s nepatrnou ztrátou.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 288, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12 x 16 cm, 85 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená. Hřbet je v horní i dolní části s mírnou ztrátou, knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Zákazníci sk

![Futurismus [italský a ruský, avantgarda - umělecký směr, výtvarné umění, malba, obrazy; edice ISMY - sovětská umělecká scéna, SSSR - Rusko a Itálie; mj. Majakovskij, Lisickij, Balla, Marinetti, ad.] Futurismus [italský a ruský, avantgarda - umělecký směr, výtvarné umění, malba, obrazy; edice ISMY - sovětská umělecká scéna, SSSR - Rusko a Itálie; mj. Majakovskij, Lisickij, Balla, Marinetti, ad.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727200-futurismus-17286255081-1024x1024.jpg)
![Prašná brána (edice: Spisy Egona Erwina Kische, sv. 1) [fejetony, mj. i Botičelli, Na vorech, Po stopách Golema, Konec šantánů, Lidová kuchyně; obálka vevázaná Vojtěch Tittelbach] Prašná brána (edice: Spisy Egona Erwina Kische, sv. 1) [fejetony, mj. i Botičelli, Na vorech, Po stopách Golema, Konec šantánů, Lidová kuchyně; obálka vevázaná Vojtěch Tittelbach]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_367697_1-1024x1024.jpg)








![DĚJINY ČESKÉHO VÝTVARNÉHO UMĚNÍ VI/1,2 (1958-2000) [bruselský styl, Expo 58 Brusel informel art brut, umění v exilu, architektura malba sochařství kresba scénografie užité umění Mikuláš Medek Boudník Lhoták Šimotová Zoubek Jiří Kolář ad.] DĚJINY ČESKÉHO VÝTVARNÉHO UMĚNÍ VI/1,2 (1958-2000) [bruselský styl, Expo 58 Brusel informel art brut, umění v exilu, architektura malba sochařství kresba scénografie užité umění Mikuláš Medek Boudník Lhoták Šimotová Zoubek Jiří Kolář ad.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/369800-dejiny-ceskeho-vytvarneho-14963192831-1024x1024.jpg)



