AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Čtyři příběhy o ubohé lásce (obálka Josef čapek)
Charles-Louis Philippe
Otakar Štorch-Marien, Praha 1921. Edice Aventinum. Brožovaná, stran 107. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně otřepená. Hřbet je v horní části nepatrně natržený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Muž budoucnosti (obálka Ladislav Sutnar)
G. B. Shaw
Pevná vazba, stran 71, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav pěkný, původní obálka je vevázána.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Měsíční vitriol (obálka Josef Čapek)
Henri Béraud
Brožovaná s původní obálkou, stran 155, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená, nerozřezáno.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Enciány s Popa Ivana (vzpomínky, cestopis, Podkarpatská rus; obálka avantgarda zřejmě Karel Teige]
Stanislav K. Neumann
Vydal: Fr. Borový, Praha 1933 Stav: dobrý, brož. vydání, uvolněné stránky, špinavý přebal Stan..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Nová Oresteia (divadelní hra; podpis Arnošt Dvořák; obálka a ilustrace Jiří Kroha)
Arnošt Dvořák - podpis
Vydal Čin, Praha 1923. Původní brož, 8°, 113 stran.
Dobrý stav, lehce odřená obálka (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Osvobozená slova (2. vydání - Edice Atom VI. - 1922) - obálka Josef Čapek - uvnitř 4x příloha - rozkládací text básně - futurismus
Filippo Tomasso Marinetti
Brožovaná s původní obálkou, stran 74 + 4 rozkládací přílohy, rozměry: 14 x 20 cm. Kniha je kompletní
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a v horní části zažloutlá. Rozkládací přílohy jsou v krásném stavu.
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Nikdy nic nikdo nemá (Osvobozené divadlo)
Voskovec, Werich, Ježek
Vydala Hudební matice Umělecké besedy, Praha 1932.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Gérard Schneider [monografické zpracování díla]
Ragon, Michel
Angers: Expressions Contemporaines 1998, pův. pevná laminovaná vazba v původním přebalu, 312 stran s mnoha barevnými celostránkovými reprodukcemi a vyobrazeními v textu, 2° (29,5 x 33 cm), jazyk: fran
přebal v dolním rohu trochu natržený, přední předsádka trochu nažloutlá, uvnitř bez poškození, celkově velmi dobrý stav
19 040Kč
Bez daně: 19 040Kč
Holý rok (ed. Symposion)
Boris Pilňak
Původní celoplátěná nakladatelská vazba se zlacením - kniha je vložena do ochranného kartonového pouzdra, rozměry: 13,5 x 19,5 cm, 189 stran.
Stav perfektní.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Futurismus [italský a ruský, avantgarda - umělecký směr, výtvarné umění, malba, obrazy; edice ISMY - sovětská umělecká scéna, SSSR - Rusko a Itálie; mj. Majakovskij, Lisickij, Balla, Marinetti, ad.]
Dušan Konečný
Vydalo nakladatelství Odeon, Praha 1974, šestý svazek edice -ismy. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 22,5 x 20,5 cm; 63 stran textu + obrazová příloha.
Velmi dobrý stav. Lehce ušpiněný přebal.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Prašná brána (edice: Spisy Egona Erwina Kische, sv. 1) [fejetony, mj. i Botičelli, Na vorech, Po stopách Golema, Konec šantánů, Lidová kuchyně; obálka vevázaná Vojtěch Tittelbach]
Egon Erwin Kisch
I. svazek překladu sebraných spisů Egona Erwina Kische (1885-1948), pražského, německy píšícího žurn..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Lelio a Pro delfína (Josef Čapek)
Josef Čapek
Vydal O. Štorch-Marien, Praha 1929 v edici Aventinum, svazek 104. Spisy bratří Čapků sv. IV. Původní celoplátěná vazba, třetí vydání, rozměry: 12 x 19 cm, 123 stran.
Pěkný stav (viz foto)!
300Kč
Bez daně: 300Kč
Lásky hra osudná (obálka Josef Čapek)
Bratří Čapkové
Brožovaná, 48 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, mírně pomačkaná a v horní části u hřbetu natržená.
320Kč
Bez daně: 320Kč
Maxmilián Robespierre (obálka Vít Obrtel)
Stanislav K. Neumann
Brožovaná s původní obálkou, 221 stran, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý. Stránky jsou lehce zažloutlé.
280Kč
Bez daně: 280Kč
O živé lásce (obálka Josef Čapek)
Helena Čapková
Brožovaná, stran 186, rozměry: 14,5 x 19,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a z boku natržená a pomačkaná. Hřbet je potrhaný se ztrátou, uvnitř je stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Sovětská literatura (Monografie SSSR - Umění, Sovětský Svaz - Rusko))
F. Píšek, redaktoři Teige, Nejedlý
Vydal Pavel Prokop, Praha. Brožura v původní obálce a průhledném obalu, rozměry: 14 x 21 cm, 80 stran.
Stav dobrý. Obálka v dolní části lehce otřepená a v prostřední části u kraje se ztrátou. Hřbet v dolní části natržený.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
 
Valentinská © 2021