AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Typograficky upravil Zdenek Seydl. Vydal Československý spisovatel, Praha 1962 jako 36. svazek edice..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 21 cm, 236 stran.
Stav pěkný.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Sešit, stran 34, rozměry: 16 x 24,5 cm.
Stav horší, obálka je utržená od hřbetu zadní část obálky je otřepená. Uvnitř je stav pěkný.
25 000Kč
Bez daně: 25 000Kč
Bez daně: 25 000Kč
Vydalo nakl. Družstevní práce, Praha 1931. Celoplátěná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 237 stran.
Stav velmi dobrý, hřbet a dolní část desek mírně vyšisované.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. M.Jůza & E.Jůzová, Praha 1992.
Stav pěkný (viz foto).
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1922 jako 52. svazek edice Aventinum. Brožovaná v původní obálce, 48 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav dobrý, obálka lehce otřepená s malými skvrnkami od vody. Hřbet mírně vyšisovaný a v dolní části lehce natržený.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Torst, Praha 1994, 1. vydání
Stav pěkný.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Původní brož, 8°, 109 stran.
Dobrý stav (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 83 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná. V horní části obálky je poznámka psaná propiskou, v textu je podtrháváno barevnými propiskami.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Hra. Drama o třech dějstvích. Obálku do linolea vyryl E. A. Hruška. Vydal Josef Šrámek, Praha, 1927...
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 72, rozměry: 13 x 18,5 cm.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, lehce otřepená a v boční části natržená se ztrátou. Hřbet je natržený v horní i dolní části s lehkou ztrátou. Některé složky jsou uvolněné.
1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Vydával Tiskový výbor Komunistické strany Československa, 1922, Praha. Převazba, 411 stran, 26 čísel (č. 1-26) a 303/411 stran, pouze 19/26 čísel (č. 27-45), rozměry: 19 x 27 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou odřené. Hřbet je vyšisovaný. Na zadní části desek je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář - nálepky a razítka. Některé stránky jsou lehce zažloutlé. Chybí cca 100 stran.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Václav Petr, Praha 1948. Původní poloplátěná vazba se zlacením a přebalem, malá 8°, 41 stran.
Dobrý stav, přebal natržený a na okrajích otřepený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 299, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je v rozích ze spodní části podlepovaná.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná, stran 164, rozměry: 15 x 21 cm. Druhé, pozměněné vydání.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet potrhaný s mírnou ztrátou. Zažloutlé stránky, místy je na okraji zatrženo tužkou. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Celoplátěná vazba bez přebalu, 135 stran. Rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý. Na první straně je nalepena ex libris.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Zákazníci sk

![Umění je život a tvorba - šestkrát o umění moderním a avantgardním [edice Otázky a názory; statě o fotografii, filmu, filmové tvorbě] Umění je život a tvorba - šestkrát o umění moderním a avantgardním [edice Otázky a názory; statě o fotografii, filmu, filmové tvorbě]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_135906_1-1024x1024.jpg)










![Proletkult, rok I., sv. I. a II. (1922/1923; celkově I. a II. půlročník) [Týdeník KSČ pro proletářskou kulturu; proletářské umění; revue, časopis, komunismus, komunisté, proletáři mj. i Devětsil] není kompletní Proletkult, rok I., sv. I. a II. (1922/1923; celkově I. a II. půlročník) [Týdeník KSČ pro proletářskou kulturu; proletářské umění; revue, časopis, komunismus, komunisté, proletáři mj. i Devětsil] není kompletní](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/713939-proletkult-rok-i-sv-i-a-i-17127295301-1024x1024.jpg)



