AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výzkumnictví v SSSR (Monografie SSSR)
I. V. Dobevský, redaktoři Teige, Nejedlý
Vydal Pavel Prokop, Praha. Brožura v původní obálce, rozměry: 14 x 21 cm, 34 stran.
Stav dobrý. Chybí titulní list.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Třetí batalion. Listy z deníku (román, vojenství, obálka - fotokoláž vevázaná)
Jaroslav Medek
Vydalo: nakl. J. Otto, spol. s r.o., Praha 1929
Velmi slušný stav, zašlá
150Kč
Bez daně: 150Kč
Fanfarlo (typografie a obálka Karel Teige)
Charles Baudelaire
Brožovaná s původní obálkou, stran 125, rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý. Pouze některé složky jsou uvolněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Z neznámých příčin
V. Vacek, Š. Bednár, A. Hába
Měkká vazba s přebalem, vydání páté, rozměry: 16 x 22 cm.
Stav nepříliš dobrý, přebal lehce odřený a otřepený, zadní část přebalu chybí. Hřbet lehce natržený. Knižní blok uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Předměstské povídky (obálka Josef čapek)
František Langer
Brožovaná s původní obálkou, stran 123. Rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená. Hřbet je v horní i dolní části se ztrátou.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Poštovní holub (edice Plejada)
Jaroslav Seifert
Celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 13 x 19 cm, 75 stran, původní obálka je vevázána.
Velmi dobrý stav, na hřbetu a deskách jsou skvrnky, na přídeští je nalepeno ex libris.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Nové směry, revue výtvarné výchovy. Ročník IV. 1930-1931 (časopis, učebnice, kreslení, kresba; mj. i míchání barev, dětská kresba, kreslení v prvouce, kreslení lidské hlavy)
Zdeněk Louda, Emil Pitter a Richard Lander.
Kompletní IV. ročník časopisu Nové směry – revue výtvarné výchovy, deset sešitů s původními obálkami..
 
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Tisíc a jeden sen (Osvobozené divadlo)
Voskovec, Werich, Ježek
Vydala Hudební matice Umělecké besedy, Praha 1933.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Obrácení Ferdyše Pištory (obálka Josef Čapek)
František Langer
Brožovaná s původní obálkou, stran 112, rozměry: 13 x 19 cm.
Stav dobrý, obálka i hřbet jsou odřené a ušpiněné. Zažloutlé stránky, jinak je uvnitř stav velmi dobrý. Podpis pův. majitele
400Kč
Bez daně: 400Kč
Enciány s Popa Ivana (obálka pravděpodobně Karel Teige)
Stanislav K. Neumann
Brožovaná s původní obálkou. Stran 109 a 20 obrazových příloh, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně otřepená. Na vazbě jsou malé skvrnky.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Půlnoční zpověď (obálka Josef Čapek)
Georges Duhamel (podpis)
Brožovaná s původní obálkou. stran 105, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, podpis autora.
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Hors d'oeuvre
Adolf Hoffmeister
Vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha 1927, edice Aventinum. Původní brožovaná, rozměry: 12,5 x 16,5 cm, 132 stran, čb. autorovy ilustrace.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené a mírně ušpiněné. Spodní roh obálky přehnutý.
280Kč
Bez daně: 280Kč
O Nezvalovi (Vítězslav Nezval, surrealismus, ilustrace Hoffmeister)
Adolf Hoffmeister
Praha, Československý spisovatel 1961
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vest Pocket Revue, číslo 3/1929-1930 (Osvobozené divadlo, Jiří Voskovec, Jan Werich) - Časopis Osvobozeného divadla
Staša Jílovská (řídí)
Sešit, 28 stran, rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, mírně ušpiněná a z boku s lehkou ztrátou, hřbet je lepený. Uvnitř je stav pěkný
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Země mnoha jmen (obálka Josef Čapek)
Josef Čapek
Vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1923 jako 62. svazek edice Aventinum. Původní brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, 78 stran. Druhé vydání.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Einstein a vesmír (obálka Josef Čapek)
Charles Nordmann
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 20 cm, 203 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné, mírně odřené a otřepené. Spodní roh obálky nese stopu po přeložení. Složky jsou uvolněné, stránky lehce zažloutlé.
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021