AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mistr Petr Pleticha (obálka Josef Čapek)
Norbert Havel (překlad), P. M. Haškovec (úvod)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12 x 16 cm, 85 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a svisle přehnutá. Nesouvisející věnování.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Zježení, satiry [avantgardní obálka Ivo Haussmann; poezie]- edice Mladí autoři, sv. 9.
Václav Lacina
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21,5 cm, 46 stran.
Stav dobrý, obálka je odřená a otřepená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Povídky Jakuba Kuchtíka (obálka Josef Čapek)
Anatole France
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 20 cm, 103 stran.
Stav horší, obálka i hřbet jsou odřené, otřepené a potrhané se ztrátou. Uvnitř je stav dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Monaco (edice: Knihy Mánesa, sv. 18) (román, avantgardní obálka Jindřich Štyrský)
Vítězslav Nezval; obálka J. Štyrský
Román. Mánes, Praha 1934. Obálka J. Štyrský! Původní brož, 138 stran, 8°. Volný hřbet, obál..
 
599Kč
Bez daně: 599Kč
Kvart. Sborník poesie a vědy - 4 (1945-1946)
Vít Obrtel a kol.
Poloplátěná vazba, rozměry: 19 x 24 cm, stran 392.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet je mírně otrhaný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Leninismus. Boj za vítězství socialistické výstavby (levicová literatura)
Brožovaná, rozměry: 14 x 21,5 cm, stran 159.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Praha ve vlastivědném vyučování
A. Sturm
XI. svazek edice Osnovy a praxe (zaměřené na pedagogickou literaturu). Moderní jednobarevná obálk..
 
450Kč
Bez daně: 450Kč
Pekař Jan Marhoul (obálka Karel Teige)
Vladislav Vančura
Brožovaná s původní obálkou, druhé vydání, stran 136, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce otřepené, otřepené a ze spodní části podlepované. Hřbet je v horní části s lehkou ztrátou.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Básně (obálka vevázána Karel Teige)
Jaroslav Seifert
Převazba, rozměry: 12,5 x 19 cm, 147 stran.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Robinsonáda [obálka a ilustrace Vojtěch Tittelbach; vyd. Nová edice Hyperionu - Erna Janská]
Karel Konrád
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 18,5 cm, 76 stran.
Stav dobrý, obálka je odřená, otřepená a pomačkaná. Obálka je u hřbetu v horní i dolní části natržená, hřbet lehce odřený, na několika prvních stranách je v textu podtrháváno tužkou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Ráj ve stínu mečů (obálka Josef Čapek)
Henry De Montherlant
Brožovaná s původní obálkou, stran 104 stran, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně odřená. Hřbet je v horní i dolní části natržený, stráky jsou lehce zažloutlé, složky uvolněné. Na titulním listu je začmárané jméno původního majitele.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Ježíšek 1929 (Rainer Maria Rilke)
Rainer Maria Rilke
Složky jsou svázané nití a vložené do obálky, stran 24. Rozměry: 12,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, v tiráži je napsáno, že kniha byla věnovaná Alfrédu Fuchsovi
199Kč
Bez daně: 199Kč
Atamanka Elsa (obálka Josef Čapek)
Pierre Mac Orlan
Měkká vazba, rozměry: 14 x 19 cm, stran 192.
Stav slušný, obálka a hřbet jsou lehce odřené, ušpiněné a zažloutlé. Hřbet je v horní i dolní části natržený, v dolní části s lehkou ztrátou.
450Kč
Bez daně: 450Kč
 
Valentinská © 2021