AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Melantrich, Praha 1940. Původní brož s přebalem, 8°, 163 stran.
Nerozřezáno, knižní blok je vylepen z obálky (je do ní pouze vložen).
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Brožovaná s původní obálkou, 75 stran. Rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou ušpiněné, některé složky jsou uvolněné.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 17,5 cm, 68 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet je v horní i dolní části mírně natržený, některé složky jsou uvolněné
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
10 rytých listů Václava Hollara z r. 1665. ELK, Praha k Novému roku 1937. Úprava J. Štyrský. Původní..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Převazba se zlacením na hřbetu, 82 stran, 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Původní obálka je vevázána. Na titulním listu je nesouvisející věnování.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Převazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 14 x 21 cm, stran 119.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na zadních deskách je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Celoplátěná převazba.Čin, Praha; „Proud“, sv. 52, 1933, 191 S.,malá-8°. Přední strana obálky od J. Č..
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Pevná vazba - původní obálka je vevázána, stran 244, rozměry: 14 x 19 cm.
stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 18 x 24,5 cm, 192 stran textu + rozsáhlá obrazová příloha (fotografie Josefa Sudka).
Stav dobrý, přebal je mírně odřený a ušpiněný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, stran 85, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet odřené. Obálka i hřbet v dolní části s lehkou ztrátou. Přední část obálky je uvolněná od hřbetu. Na první straně je razítko nakl. F. Švejdy.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydal v květnu 1937 Kmen, klub nakl. v Praze. Původní brož, 8°, 125 stran.
Obálka mírně zašpiněná. Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Měkká vazba, rozměry: 20 x 26 cm, 12 stran textu, 38 vyobrazení.
Stav dobrý, obálka je zažloutlá a lehce odřená. Hřbet je v horní i dolní části natržený. Knižní blok je uvolněný z obálky. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydával Svaz československých výtvarných umělců, Praha, 1957. Deset časopisů, 23 x 30 cm, 479 stran.
Velmi dobrý stav, grafika ve výborném stavu.
7 999Kč
Bez daně: 7 999Kč
Bez daně: 7 999Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 19 cm, 137 stran.
Stav horší, obálka je odřená a otřepená. Hřbet je odřený a potrhaný, zadní část obálky je od hřbetu utržená. Složky jsou uvolněné, jinak je uvnitř velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Vladimír Žikeš, Plzeň 1927 jako první svazek edice Viola. Původní slepá brož, 12°, 20 stran.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná s původní obálkou, 100 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Podpis původního majitele.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk






![Leninismus [Teorie proletářské revoluce. Diktatura proletariátu. Boj o vítězství socialistické výstavby] - levicová literatura Leninismus [Teorie proletářské revoluce. Diktatura proletariátu. Boj o vítězství socialistické výstavby] - levicová literatura](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/715048-leninismus-teorie-proleta-17140509661-1024x1024.jpg)
![Adolf čeká na smrt (edice: Proud, sv. 52) [román; obálka Josef Čapek] Adolf čeká na smrt (edice: Proud, sv. 52) [román; obálka Josef Čapek]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_143953_1-1024x1024.jpg)

![Lapidarium Národního musea. Sbírka české architektonické plastiky XI. až XIX. století [= Pragensie a památky; 8] Lapidarium Národního musea. Sbírka české architektonické plastiky XI. až XIX. století [= Pragensie a památky; 8]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/686933-lapidarium-narodniho-muse-16802607871-1024x1024.jpg)
![Sever proti Jihu (Obálka František Zelenka) [Voskovec, Werich, Osvobozené divadlo] Sever proti Jihu (Obálka František Zelenka) [Voskovec, Werich, Osvobozené divadlo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/528364-sever-proti-jihu-obalka-j-15240567471-1024x1024.jpg)

![Jan Kotěra [architekt, moderní architektura - monografie] Jan Kotěra [architekt, moderní architektura - monografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/767634-jan-kotera-architekt-mode-17790905571-1024x1024.jpg)


