AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Jan Fromek, Praha 1930 jako 58. svazek edice Odeon. Původní brož, měkká vazba. Rozměry: 14 x 20 cm, 123 stran.
Obálka a hřbet lehce ušpiněné a zažloutlé, volné stránky. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Druhé vydání se 17 obrázky. Nakladatelská celoplátěná vazba, rozměry: 12,5 x 19 cm, 226 stran, vevázána obálka.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Nakl. Svoboda, Praha 1945. Brožovaná s původní obálkou, 61 stran, rozměry: 14,5 x 22 cm.
Obálka odřená, hřbet mírně natržený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran 231, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Měkká vazba s obálkou. První vydání. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm. Stran 296 a 52 stran obrazových příloh.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je výrazněji odřená.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Původní brožovaná, stran 132, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní brožovaná, 132 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet lehce odřené. Volné složky ,na přídeští věnování bez souvislosti..
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Vydal Ot. Storch-Marien, Praha 1921 jako 45. svazek edice Aventinum. Polokožená převazba se zlacením..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 19,5 cm. Stran 66.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené, ušpiněné a zažloutlé. Složky jsou uvolněné.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Vydal F. Borový, Praha, 1946. Obálka K. Teige. Původní brož, 203 stran, rozměr A5.
Slušný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
J.Kohoutek, Praha.
Dobrý stav, obálka zašpiněná a mírně odřená (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná s původní obálkou, 42 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce ušpiněné, v horní části obálky poznámka psaná propiskou, uvnitř je podpis autora. Nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, 67 stran.
Dobrý stav, obálka je zažloutlá a lehce ušpiněná, hřbet je v horní i dolní části mírně natržený, zadní obálka je lepená. Složky jsou uvolněné. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm. 656 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet v dolní části lehce otřepené.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Převazba - původní obálka je vevázána v zadní části knihy, rozměry: 16 x 22 cm, 26 stran textu + 26 stran fotografií
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná s původní obálkou, 60 stran, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je nepatrně odřený.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zákazníci sk

![Chtěla okrást lorda Blamingtona (typo Karel Teige)[Odeon, sv. 58] Chtěla okrást lorda Blamingtona (typo Karel Teige)[Odeon, sv. 58]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/692725-chtela-okrast-lorda-blami-16863392011-1024x1024.jpg)





![Hra v kostky [obálka Jindřich Štyrský ; edice Plejada] Hra v kostky [obálka Jindřich Štyrský ; edice Plejada]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/463570-hra-v-kostky-14621222241-1024x1024.jpg)








![Země Alvargonzálezova [poezie španělského básníka; zajímavá avantgardní obálka Miroslav Kouřil, montáž, fotomontáž; edice Blok] Země Alvargonzálezova [poezie španělského básníka; zajímavá avantgardní obálka Miroslav Kouřil, montáž, fotomontáž; edice Blok]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/542222-zeme-alvargonzalezova-zaj-15425242411-1024x1024.png)