AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
V noci - Povídky - obálka Josef Čapek
Vladimír Korolenko
Čin, Praha 1922. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, 97 stran.
Stav velmi dobrý, složky uvolněné.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Europa, Europa:Das Jahrhundert der Avantgarde in Mittel-und Osteuropa, 4 svazky avantgarda ve Střední Evropě HOL
Bonn 1994.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřený hřbet u 1. svazku a lehce zašpiněná obálka u 4. svazku.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Abeceda lásky (verše)
Adolf Hoffmeister
Knihovny "Mladí autoři" sv. 14. F. Svoboda, nedatováno. Původní brož, rozměry: 11 x 14 cm, 89 stran.
Slušný stav, okraje obálky lehce otřepené (viz foto)! Horní část hřbetu je poškozená s centimetrovou ztrátou. Na tiráži podpis původního majitele. Knižní blok uvolněný z obálky.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Město v slzách (3. vydání, Odeon 1929) (Karel Teige typografie a obálka)
Jaroslav Seifert, Karel Teige (typo)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, 67 stran.
Velmi dobrý stav. Nerozřezáno.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Fronta, ročník V., číslo 12/1932 (Nezávislý týdeník)
Karel Horký a kol.
Sešit, rozměry: 22 x 31 cm, strany 174-188
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Abel Sánchez (obálka Josef Čapek)
Miguel de Unamuno
Příběh vášně. Vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1928. Románová knihovna Aventina, sv. XLV. Obálka Josef..
 
500Kč
Bez daně: 500Kč
Čtvero počasí (podpis Jan Kolovrat, obálka Ladislav Sutnar)
Jan Kolovrat (podpis)
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, stran 95, rozměry: 14,5 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem, knižní blok je uvolněný z vazby.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Hlomozné ticho a jiné příběhy (obálka Josef Čapek)
Otakar Štorch-Marien
Vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1920, edice Aventinum, sv. 12. Brožovaná s původní obálkou, 103 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná, hřbet je v horní i dolní části lehce natržený. Podpis pův. majitele, na titulním listu je napsané číslo.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Past (román, obálka Bedřich Votruba)
Emanuel Bove
Praha, Literární klub Máje 1946, s. 136.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Drobnosti I. (obálka Ladislav Sutnar)
G. B. Shaw
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14,5 x 19,5 cm, 129 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Josef Čapek a kniha
Jiří Kotalík, Vladimír Thiele
Původní celoplátěná vazba, 290 stran s velkým množstvím obrazových příloh, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Umění vybrat si film (obálka Zdeněk Rossmann)
Oldřich Kautský
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu. Stran 177 + obr. příloha, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Pojďte, lidé, na divadla s železnýma kladivama! (Pojďte lidé na divadla)
E. F. Burian
Brožovaná s přebalem, 12 x 19 cm, 181 stran.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený a mírně otřepený. Podpis původního majitele.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Boris Vian [Jazzpetit, Jazz Petit, č. 4, Jazzová sekce; výbor z díla]
Patrik Ouředník (ed.)
Brožovaná, 155 stran, rozměry: 16 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a vyšisované.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Lampa Psyche - obálka Josef Čapek
Marcel Schwob
Ot. Štorch-Marien, Praha 1927. Aventinum, svazek 146. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 147 stran.
Stav nepříliš dobrý, obálka a hřbet lehce odřené a mírně otřepené. Přední obálka uvolněná od hřbetu, složky uvolněné. Nesouvisející věnování.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Hvězdy nad Rajskou zahradou (obálka Josef Čapek)
Jaroslav Seifert
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11,5 x 17,5 cm, 68 stran.
Stav pěkný. Nerozřezáno.
900Kč
Bez daně: 900Kč
 
Valentinská © 2021