AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
ReD Revue Devětsilu roč. 2., č. 2 (1928) Měsíčník pro moderní kulturu (Revue Svazu Moderní Kultury Devětsil)
Karel Teige ed.
Brožovaná, rozměry: 18 x 23 cm, strany 41-76
Velmi dobrý stav, v horní části obálky je skvrna
8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Logo Mondo
Nagasawa, Hitoshi + papier colle
Logo Mondo. ISBN: 978-3-927258-62-4, Ginko Press, [2007], OKart., Qeur.-8° mit zahlreichen farbigen ..
 
200Kč
Bez daně: 200Kč
Viktorie
Knut Hamsun
Celokožená vazba se zlacením, stran 91, rozměry: 13,5 x 19,5 cm.
Stav dobrý, část obálky a hřbet jsou vyšisované.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Ze života hmyzu (obálka Josef Čapek) - III. vydání 1922
Josef Čapek, Karel Čapek, bratři Čapkové
Brožovaná s pův. obálkou, rozměry: 14 x 22 cm 82 stran.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce zažloutlé, odřené a ušpiněné. Obálka je v horní části u hřbetu natržená, hřbet je s mírnou ztrátou. Některé složky jsou uvolněné. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
Lékař a žárlivost (obálka Jindřich Štyrský)
Michal Choromański
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 316, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a ze spodní části podlepovaná. Na přídeští je nalepena ex libris.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bohyně, světice, ženy (litografie Josef Čapek)
Stanislav K. Neumann
Měkká vazba. Rozměry: 12,5 x 21,5 cm. Stran 88.
Stav velmi dobrý, obálka je z boku lehce otřepená.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Sbohem a šáteček. Básně z cesty (poezie; obálka a graf. úprava Karel Teige)
Vítězslav Nezval
Vydalo: nakl. Fr. Borový, Praha 1946 (4. vydání)
Velmi slušný stav, uvolněné stránky, otřepené okraje.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Svět za mřížemi (Osvobozené divadlo, Voskovec, Werich, hudební komedie, divadelní hra) - avantgardní obálka
Voskovec, Werich, Hoffmeister
Nákladem Divadelního a hudeb. knihkupectví, nakl. antikvariátu J. Rosendorf v Praze, nedatováno. Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 112 stran.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno
299Kč
Bez daně: 299Kč
Tři rozhovory - kniha není kompletní!  (obálka Josef Čapek)
Georges Duhamel
Vydal Otakar Štorch-Marien, Praha 1921. Brožovaná, 82 stran, 14 x 21 cm.
Stav nepříliš dobrý, kniha začíná stranou 15! Uvolněné složky.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Sto let české fotografie 1839-1939 (chybí 2 přílohy) - katalog
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 175.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, chybí příloha na straně 118 - Karlův most a na straně 150 - Tábor. Na přídeští je nalepeno ex libris. Knižní blok se začíná uvoňovat z obálky.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Světový význam Puškinův (edice: Obzory, edice obrazových publikací) (Aleksandr S. Puškin, studie; graf. úprava Ladislav Sutnar)
A. Bém; L. Sutnar (Družstevní práce)
S ukázkami jeho lyriky. Družstevní práce, Praha 1936. Upravil Ladislav Sutnar. Edice Obzory, sv. 9. ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Marxistická filosofie a přírodní vědy (obálka Karel Teige)
J. B. S. Haldane
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 16 x 21 cm, 161 stran. První vydání.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou nepatrně odřené.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Spojité nádoby (obálka Toyen) - avantgarda
André Breton
Brožovaná s obálkou, rozměry: 13,5 x 20 cm, 180 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je ušpiněná, odřená a zažloutlá se skvrnkami po obvodu.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Adolf Hoffmeister (1902-1973) [Monografie - Gallery 2004, malíř, ilustrátor, výtvarník - moderní umění, avantgarda] ČESKÁ VERZE
Karel Srp, Polana Bregantová / avantgarda
Vyd. Gallery, Praha 2004, pevná vazba s přebalem, formát A4, 369 stran.
Velmi dobrý stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Kvart: Sborník poesie a vědy, r. IV. (1945-1946)
Řídí Vít Obrtel. Vydal B.Stýblo, Praha.
Dobrý stav, desky odřené (viz foto).
400Kč
Bez daně: 400Kč
Abel Sánchez. Příběh vášně (obálka Josef Čapek)
Miguel de Unamuno
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 119 stran.
Velmi dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
 
Valentinská © 2021