AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pásmo (15 x ilustrace Josef Čapek) - Guillaume Apollinaire 1963
Guillaume Apollinaire
Složky dvojlistů jsou volně vložené do papírové obálky, rozměry: 21 x 28 cm, 20 stran.
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Adam stvořitel - obálka Josef Čapek
Karel a Josef Čapek, bratři Čapkové
Vydal Ot. Štorch Marien, Praha 1929 jako 160. svazek edice Aventinum. Původní brožovaná, rozměry: 13 x 21 cm, 92 stran. V. vydání.
Stav dobrý, obálka i hřbet zažloutlé, hřbet v horní části natržený, knižní blok uvolněný z obálky a rozlámaný na části, složky uvolněné.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Verdi (Román opery) - obálka vevázána Josef Čapek
Franz Werfel
Pevná vazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 14 x 19 cm, 410 stran.
Velmi dobrý stav. Podpis pův. majitele
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bidýlko (obálka Josef Čapek)
Emil Vachek
Původní brož, 8°, 400 stran, čb. obrázky v textu. Nečíslovaný výtisk.
Volný hřbet, obálka potrhaná (nepatrně na okrajích, výrazněji ve hřbetu). Slušný stav (viz foto)!
450Kč
Bez daně: 450Kč
Všemu na vzdory: Antologie československé lyriky z let 1914 - 1918 (úprava Zdeněk Rossmann)
Petr Bok (sestavil)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 10,5 x 17 cm, 69 stran.
Stav velmi dobrý, na první straně je signaturní razítko.
600Kč
Bez daně: 600Kč
O tzv. nesmrtelnosti díla básnického. Studie skoro moralistická (studie, literární věda, poezie; úprava Vít Obrtel)
F. X. Šalda; úprava Vít Obrtel
V úpravě Víta Obrtela vydal O. Girgal, Praha 1928. Původní brož, 8°, 42 stran. Na obálce patrné vodn..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lékař a žárlivost (obálka Jindřich Štyrský)
Michal Choromański
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 316, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Okolo nás (obálka Josef Čapek)
Karel Poláček
Brožovaná s původní obálkou, stran 156, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav dobrý. Trochu zašlé a opotřebené: trochu odřený hřbet, jedna stránka natržena, přední list obálky u dolní hrany hřbetu též natržen asi 1 cm. Knižní blok je částečně rozlepený a vysunuje se z dese
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Umění II. 1929. Sborník pro českou výtvarnou práci   Hol.
Štenc, Jan
Plátěná vazba se zlatou ražbou, 600 str. s mnoha reprodukcemi a foto. Praha, J. Štenc, 1929. Hřbet a..
 
500Kč
Bez daně: 500Kč
Prodám srdce (Osvobozené divadlo)
Voskovec, Werich, Ježek
Vydala Hudební matice Umělecké besedy, Praha 1931.
Velmi dobrý stav. Uvnitř je podpis původního majitele.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Přijde den  (obálka Zdeněk Rossmann)
Heinrich Mann, Přeložil Bedřich Václavek, verše Jiří Taufer
Měkká vazba s původní obálkou, rozměry: 10,5 x 17,5 cm, 190 stran.
Stav velmi dobrý, místa v textu podtrháváno tužkou.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Divadlo v přerodu (upravil Zdeněk Rossmann)
Richard Fleischner
Index, Olomouc 1937.
Dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Italské listy - obálka Josef Čapek
Karel Čapek
Vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1928 jako 68. svazek edice Aventinum. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 20 cm, vydání šesté, 66 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce odřené, hřbet v dolní části mírně natržený.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Don Juan Waltz (Osvobozené divadlo)
Voskovec, Werich, Ježek
Vydala Hudební matice Umělecké besedy, Praha 1931.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Prométheova játra
Jiří Kolář
Vydal Československý spisovatel, Praha 1990. Vydání první. Stran 224. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměr: 14x21 cm.
Dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Staré ženy (obálka Zdeněk Rossmann)
František Halas
Obálka a úprava Z. Rossmann. Vydal Fr. Borový, Praha 1946. VII. vydání. Původní brož, 18x12 cm, 34 stran.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zažloutlá a odřená (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021