AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hudba přírodních národů (Jazz Petit, č. 7) [etnologie, hudba, indiánská mytologie, šamanismus]
Zdeněk Justoň
Jazz Petit, č. 7. Vydala Jazzová sekce SH jako přílohu bulletinu Jazz, Praha 1981. Původní brož, 144..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
150,000.000 Revoluční epos [Majakovskij; Edice Atom 1925; obálka Václav Mašek]
Vladimir Majakovskij, přeložil Bohumil Mathesius
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 21,5 cm, 113 stran.
Velmi dobrý stav.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Křížovka světa (obálka Adolf Hofmeister)
Ma-Fa Marie Fantová, Adolf Hofmeister - ilustrace
Vydal Fr. Borový, Praha 1938. Obrázky, obálka a vazba Ad. Hofmeistra. Knihy dobré pohody, svazek III. Původní brož, 8°, 188 stran.
Obálka mírně zašpiněná, některé stránky uvolněny (viz foto). Velmi slušný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Kolchida (obálka Toyen )
K. Paustovskij
Brožovaná s původní obálkou, II. vydání. 159 stran, rozměry: 16 x 21,5 cm.
Stav dobrý. Hřbet v horní i dolní části s mírnou ztrátou.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Skandální aféra Josefa Holouška / Podivuhodné sny redaktora Koubka
Karel Čapek
Vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1977. Vydání první, stran 111. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jak se píše filmové libreto
Karel Lamač
Převazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 15,5 x 22 cm, 31 stran.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Černošedé oči - obálka Josef Čapek
A. J. Alex
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 161 stran.
Stav velmi dobrý, obálka v horní části u hřbetu lehce natržená.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Život J. A. Rimbauda (J. A. Rimbaud - prokletý básník) - Štyrský Jindřich
Jindřich Štyrský
Převazba, rozměry: 12,5 x 18 cm, stran 226.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené.
250Kč
Bez daně: 250Kč
DAV a davisti [Z obsahu: levicoví intelektuálové na Slovensku za 1. republiky, umělci a avantgarda] - text slovensky.
Štefan Drug
Brožovaná s původní obálkou, stran 264, příloh 32, vydání první. Rozměry: 12 x 20 cm.
Velmi dobrý stav, místy zatrženo propiskou
299Kč
Bez daně: 299Kč
Valentina Čejky ráj i peklo
Adolf Veselý
Původní pevná vazba, rozměry: 12 x 17 cm, 50 stran.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Fanfarlo (typograficky upravil Karel Teige, obálka je vevázána)
Charles Baudelaire
Celoplátěná vazba - původní obálka je vevázána, stran 125, rozměry: 12,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
O filmové hudebnosti (hudba, mj. Nahrávání hudby ve filmu, Hudba a krátký film, Hudba na centimetry; obálka Zdeněk Rossmann)
Vladimír Bor (ed.); obálka Zdeněk Rossmann
Se statěmi J. Kalaše, J. Kapra, J. Křičky, M. Příhody, J. Srnky a J. Zavadila. Vydalo Čskoslovenské ..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
Sedící žena (obálka Karel Teige, Otakar Mrkvička)
Guillaume Apollinaire
Brožovaná s původní obálkou. Stran 142. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené, otřepené a potrhané. Obálka se v přední části uvolňuje od vazby. Nerozřezáno.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Sbohem a šáteček (obálka Karel Teige)
Vítězslav Nezval, obálka Karel Teige
4. vydání. Vydal F. Borový, Praha, 1946. Obálka K. Teige. Původní brož, 203 stran. Knižní blok rozlo..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
Hliněný babylon (obálka Ant. Chlebeček)
Josef Hora
Sešit, stran 31, rozměry: 12 x 15,5 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Ven do světa (avantgardní obálka)
Harry Martinson
Poloplátěná vazba s původní obálkou, stran 368, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021