AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vrak (Prosa) (novela; podpis Jaroslav Šulc; obálka J. Šrámek)
Jaroslav Šulc - podpis!
Vydala Iskra, v Hrabyni 1930. Původní brož, 8°, 87 stran. S podpisem autora! Na obálce skvrnky, obál..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Malba a malířský rukopis  (obálka a úprava Ladislav Sutnar) - [teorie malby, malba, obrazy, osobnost malíře v dějinách - úvod do studia malířského rukopisu - Vojtěch Volavka]
Vojtěch Volavka
Vydala Státní grafická škola, Praha 1939. Brožovaná - měkká vazba s původní obálkou. Stran 175 + 55 vyobrazení. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená, otřepená, potrhaná a ze spodní části podlepovaná.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Alena Nádvorníková  - Vratislav Effenberger, Roman Erben, Petr Král (surrealismus , monografie )
Vratislav Effenberger, Roman Erben, Petr Král
Alena Nádvorníková je historička umění, členka Surrealistické skupiny v Československu. Šíře jejích ..
 
800Kč
Bez daně: 800Kč
Sport mladých (obálka Karel Teige)
Otakar Jandera
Poloplátěná vazba s původní obálkou, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 284, 24 fotograf. snímků, 162 kreseb.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Úkoly současné literatury (obálka pravděpodobně Karel Teige)
Maxim Gorkij
Brožovaná s původní obálkou, 50 stran, rozměry: 12,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce odřené, zažloutlé a mírně otřepené.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Prostonárodní české písně a říkadla
Karel Jaromír Erben
Evropský literární klub. Praha 1937. Stran 454. Rozměr 19x28 cm. Původní celoplátěná vazba se zlacením.
Desky mírně zašpiněny, hřbet desek vyšisovaný, stránky nesou stopy po rozřezání. Stav dobrý ( viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Život, který jsem ti dala (obálka Josef Čapek)
Luigi Pirandello
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21,5 cm, 48 stran.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně otřepená. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Život - list pro výtvarnou práci a uměleckou kulturu 1936, roč. XV., č. 9-10 (časopis, mj. R. M. Rilke - Růže; Zápas o jevištní tvar [Brunner, Hofman, Feuerstein, J. Čapek], E. F. Burian - Divadelní synthesa [Štyrský, Obrtel], Muzika])
Vladimír Holan, Josef Čapek, Karel Šourek
Vydává výtvarný odbor Umělecké besedy v Praze. Nakl. Fr.Borový. Vychází 10 čísel ročně.
Stav dobrý, desky zašpiněné. Desky lehce prohnuté.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bedřich Václavek a vývoj marxistické estetiky [Zdeněk Rossmann obálka a úprava]
Květoslav Chvatík
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 19 x 20 cm, 394 stran + 30 příloh (92 obrázků). Vydání první.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Návraty: 6 básníků a 6 zamilovaných (PF a podpis František Hrubín)
Josef Brukner (red.)
Sešit vložený do obálky, rozměry: 10,5 x 19,5 cm, stran cca 40.
Velmi dobrý stav. Vloženo PF s podpisem - František Hrubín
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dům s vyhlídkou do zdi (humoristický román)
Jerome Klapka Jerome
Přeložil L. Vojtig. Nakladatelství Al. Srdce, Praha 1932. Obálka podle návrhu Otakara Mrkvičky. Celo..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pokušení svatého Antonína (ed. Symposion, obálka Josef Čapek)
G. Flaubert
Brožovaná s původní obálkou, II. opravené vydání. 139 stran, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, obálka je z boku otřepená a pomačkaná. Knižní blok je uvolněný z obálky.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vzpoura
Emile Verhaeren
Brožovaná s původní obálkou, stran 47, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené, obálka a hřbet jsou v horní části mírně natržené, podpis původního majitele. Na několika prvních stranách je v textu podtrženo tužkou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jiří Kolář: Ven ze stránky (poškozeno)
Jiří Kolář
UNION STUDIO, Plzeň 1994. Původní vazba, vyd. první, rozměry: 23,5 x 32, stran 60 - množství reprodukcí.
Stav dobrý. Desky a hřbet jsou výrazně odřené, v horní části desek jsou stopy po nálepkách. Jinak uvnitř velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021