AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Rok vydání: 2011 Kant Praha
Nová
790Kč
Bez daně: 790Kč
Bez daně: 790Kč
Celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 15 x 19,5 cm., 137 stran, 8 celostránkových lineorytů Josefa Čapka.
Pěkný stav. Nesouvisející věnování.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 18,5 cm, 76 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je v dolní části lehce otřepená a hřbet nepatrně natržený, nerozřezáno.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Převazba - původní obálka je vevázána, 200 stran - množství vyobrazení, rozměry: 17,5 x 25,5 cm.
Velmi dobrý stav.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Vydává Společnost architektů v Praze.
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Brožovaná, 95 stran s řadou barevných ilustrací, rozměry: 20 x 26 cm.
Stav dobrý, naražený roh, nepatrně ohnutý přebal.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Měkká vazba. Druhé změněné vydání, stran 34. Rozměry: 15 x 19 cm
Stav pěkný
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 21 x 29 cm, 48 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a otřepené. Obálka je v horní části s lehkou ztrátou. Hřbet je v horní i dolní části natržený. Obálka je v zadní části u hřbetu lepená hnědou lepící páskou
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Adaptace Calderonovy hry o 4 obrazech. Fr. Borový, Praha 1931 - II. vydání. Grafická úprava a obálka..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 111, rozměry: 14 x 19,5 cm,
Stav slušný, obálka je otřepená a potrhaná se ztrátou. Hřbet zcela chybí. Knižní blok je rozlámaný na části.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 21,5 cm, stran 247.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
XII. svazek edice Osnovy a praxe (zaměřené na pedagogickou literaturu).
Moderní jednobarevná obál..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná s původní obálkou, druhé vydání, stran 136, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Hřbet je v horní i dolní části se ztrátou.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21,5 cm, 99 stran. VI. vydání.
Stav velmi dobrý, obálka je trochu zašlá a opotřebená, v okrajích trochu rozřepená. Hřbet je trochu odřený ve spojích mírně natržený. Na kraji hřbetu je ztráta asi 1 cm. Na titulním listě je vydřené m
29 999Kč
Bez daně: 29 999Kč
Bez daně: 29 999Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 61, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou nepatrně odřené, hřbet je v horní části lehce natržený.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Otakar Štorch-Marien, Praha 1921. Edice Aventinum. Brožovaná, stran 107. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav horší, obálka je lehce zažloutlá, odřená a otřepená. Hřbet je lepený, knižní blok uvolněný z obálky, složky uvolněné. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk


![Kacíř a spol. [edice Symposion, 8x linoryt Josef Čapek; 1926] Kacíř a spol. [edice Symposion, 8x linoryt Josef Čapek; 1926]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/712067-kacir-a-spol-edice-sympos-17102480311-1024x1024.jpg)
![Robinsonáda [obálka a ilustrace Vojtěch Tittelbach; vyd. Nová edice Hyperionu - Erna Janská] Robinsonáda [obálka a ilustrace Vojtěch Tittelbach; vyd. Nová edice Hyperionu - Erna Janská]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/533954-robinsonada-kresby-v-titt-15313916511-1024x1024.jpg)










