AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
K. H. Hilar literát. Literárně historická studie (biografie, literární věda; graf. úprava Ladislav Sutnar)
Bedřich Slavík; úprava Ladislav Sutnar
Literárně historická studie. Úprava Ladislav Sutnar! Praha, 1936. Původní brož, 8°, 52 stran. Velmi ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Sen (obálka Jindřich Štyrský)
H. G. Wells
Převazba se zlacením na hřbetu - původní obálka je vevázána, rozměry: 13,5 x 20 cm, 239 stran.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, proti titulnímu listu je nesouvisející věnování.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Zraje réva
Miloš Jirko , typo J. Štyrský
Vydal Sfinx, Praha 1932 jako 509. svazek knižnice Nové cíle. Původní brož, obálka zašpiněna, vazba ve hřbetě mírně rozlepena, rozměr 15 x 22 cm, 40 stran.
Uvnitř dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Musaion V. - Josef Čapek (monografie o Josefu Čapkovi, malíři a grafikovi) text francouzsky
Karel Čapek
Brožovaná s původní obálkou, 13 stran textu + černobílá obrazová příloha (40 reprodukcí Čapkových obrazů), rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, knižní blok je uvolněný z obálky a rozlomený na dvě části. Nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Abatyše v Castru (obálka Otakar Mrkvička)
Stendhal
Původní brožovaná, rozměry: 13 x 19 cm, 106 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně zažloutlé, obálka v horní části u hřbetu je natržená. Zažloutlé stránky.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zlom. Kniha veršů 1923–1928 (4x ilustrace Karel Teige, avantgarda, edice Odeon)
Konstantin Biebl
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14,5 x 20 cm, 64 stran.
Stav výborný.
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
15 let práce D 34 - D 48. Umělecký měsíčník D 48, ročník XI., číslo 10/1948 (divadlo)
H. Budínová a kol.
Sešit, rozměry: 20 x 21 cm, strany 325-408.
Stav dobrý. Obálka je lehce zažloutlá a utržená od hřbetu. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kolchida (obálka Toyen)
K. Paustovskij
Brožovaná s původní obálkou, druhé vydání. 159 stran, rozměry: 16 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá, některé složky jsou uvolněné a z boku lehce otřepené
99Kč
Bez daně: 99Kč
Jurgen (obálka Josef Čapek)
James Branche Cabel
Brožovaná s původní obálkou, stran 265. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav horší, obálka a hřbet jsou lehce zažloutlé a mírně odřené. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Stránky lehce zažloutlé.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Sto let české fotografie (výstavní katalog, mj. O, Stefan - Fotografování architektury; Fotografie ve výrobě a obchodu; Letecká fotografie; Reprodukční techniky)
(Jiří Balcar)
Vydáno u příležitosti výstavy v Umělecko-průmyslovém muzeu v Praze, říjen - prosinec 1939. Původn..
 
999Kč
Bez daně: 999Kč
Filmový kalendář, 1947
typo Z. Rossmann
Původní kroužková vazba, rozměry: 14 x 16,5 cm.
Dobrý stav, desky jsou lehce odřené.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Styl, ročník XVIII, číslo 6-10, 1933 (časopis, architektura, mj. i pomník Jan Neruda, Transformační stanice Klárov, Zahrady - úprava)
M. Urban (ed.)
Vydala Společnost architektů v Praze, 1933. Redaktor M. Urban. Dvě lepené brožury v papírové obálce, 24 x 31, dohromady asi 80 stran.
Velmi dobrý stav, obálky jen nepatrně opotřebované (odřené na hřbetě), vnitřek čistý; viz foto.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Fu (obálka Josef Čapek)
František Kubka
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 19 cm, 76 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Obálka je u hřbetu v horní i dolní části mírně natržená.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Umění pro všechny smysly - Meziválečná avantgarda v Československu [Toyen Štyrský Teige Pešánek, Alén Diviš, Šíma, Sutnar, Sudek, Rykr Rossler, Preissig atd.]
Karel Srp, Jaroslav Anděl, Rostislav Švácha, Jindřich Toman
Brožovaná, rozměry: 24,5 x 29,5 cm, 239 stran s množstvím obrazového materiálu.
Stav pěkný.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bratři Durandeau (obálka J. Jelínek)
Philippe Soupault
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, stran 111.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a ušpiněné, hřbet v horní části potrhaný s lehkou ztrátou. Mírně zažloutlé stránky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021