AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Měkká vazba s původní obálkou, rozměry: 18 x 23 cm, 34 stran.
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a z boku otřepená.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Vydává Spolek československých inženýrů-architektů SIA
Velmi dobrý stav. Pouze první číslo má okousaný okraj, okousanou obálku a složka s titulním listem a obsahem je nešetrně vytržena (poškozena) z jiného sešitu a sem vložena.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Brožovaná s původní obálkou, 67 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11 x 17 cm, 106 stran.
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce zažloutlá.. Podpis pův. majitele
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vyd. Muzeum umění Olomouc 2009. Kniha formátu 4°, měkká vazba, 28 cm, 191 stran, barevná vyobrazení.
Výborný stav, nová kniha.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, stran 131.
Stav velmi dobrý.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Obálka a typo Jindřich Štyrský! Na obálce Štyrského kresba z r. 1926.
Vydal Fr. Borový, Praha 193..
699Kč
Bez daně: 699Kč
Bez daně: 699Kč
Původní brož, 282 stran s množstvím obrazových příloh, rozměry: 16 x 22 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2003. Vydání druhé, v nakladatelství Argo první. Původní pevná vazba s přebalem, 22,5 x 22,5 cm, 192 stran, velké množství reprodukcí.
Velmi dobrý stav.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
XIX. svazek edice Osnovy a praxe (zaměřené na pedagogickou literaturu).
Moderní jednobarevná obál..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Miroslav Stejskal, Praha 1946. Pevná vazba, 196 stran, 152 hlubotiskových fotografií Jaromíra Funkeho, rozměry: 25,5 x 34 cm.
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce ušpiněné.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Celoplátěná vazba, stran 277. Rozměry: 13,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 22 cm, 89 stran.
Dobrý stav, obálka je lehce otřepená a u hřbetu do poloviny natržená. Hřbet je v dolní části smírnou ztrátou. Podpis autora. Uvnitř je stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Soubor 12 fotografií s průvodním textem Jana Kříže, obálka a grafická úprava Libor Fára. Praha, Pressfoto, vydavatelství ČTK, 1981, 1. vydání.
Rohy desek trochu otlačené, zadní strana desek lehce zašpiněná, sešit i fotografie zcela bez poškození, velmi pěkný stav. / Ecken der Mappe leicht bestoßen, Hinterseite der Mappe gering verschmutzt, H
6 120Kč
Bez daně: 6 120Kč
Bez daně: 6 120Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 22 cm, 193 stran.
Stav horší, obálka a hřbet lehce odřené a mírně otřepené. Knižní blok je včetne hřbetu rozlámaný na části, složky jsou uvolněné. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Vydal Odeon, Praha, 1991. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 40 reprodukcí, 157 stran, první vydání, rozměr: 22 x 30 cm.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk






![Living Theatre [Jazz Petit, Jazzpetit č. 15 - divadlo; Vyd. Jazzová sekce] Living Theatre [Jazz Petit, Jazzpetit č. 15 - divadlo; Vyd. Jazzová sekce]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/555026-living-theatre-jazz-petit-15592797541-1024x1024.jpg)
![Sny 1925-1940 (Jindřich Štyrský) - Zrození díla ze zdrojů psychických [STYRSKY - DREAMS SURREALISM] Sny 1925-1940 (Jindřich Štyrský) - Zrození díla ze zdrojů psychických [STYRSKY - DREAMS SURREALISM]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/726779-sny-1925-1940-jindrich-st-17280213151-1024x1024.jpg)

![Pražské kostely - Soubor fotografií Jaromír Funke [hlubotisk; architektura barokní a gotická, Praha Malá Strana Staré Město Nové Město Hradčany Pražský hrad] Pražské kostely - Soubor fotografií Jaromír Funke [hlubotisk; architektura barokní a gotická, Praha Malá Strana Staré Město Nové Město Hradčany Pražský hrad]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/712829-prazske-kostely-soubor-fo-17111812481-1024x1024.jpg)



![Salvador Dalí [malíř, surrealismus] Salvador Dalí [malíř, surrealismus]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/704893-salvador-dali-malir-surre-17024515261-1024x1024.jpg)