AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Starožitníkův krám I. a II. (2 svazky, obálka J. Štyrský)
Charles Dickens
Brožované s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, celkem 690 stran.
Stav dobrý, obálky a hřbety jsou lehce odřené, hřbety v dolní části mírně natržené.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Malá abeceda filmu (edice: Knihovna "Dobrá četba", sv. 66) (film, kinematografie; obálka avantgarda)
Lubomír Linhart
Pokrok, Praha 1930. Knihovna "Dobrá četba", sv. 66. Původní brož, malá 8°, 85 stran. Knižní blok roz..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Jarmark umění  [Karel Teige  ](1936)
Karel Teige
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 10,5 x 19 cm, 68 stran.
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Ano a ne čili Klec v ptáku (obálka Josef Šíma)
Georges Ribémont Dessaignes
Brožovaná s pův. obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, stran 173.
Stav horší, obálka je zažloutlá, mírně otřepená a utržená od hřbetu. Hřbet je v horní i dolní části se ztrátou. Některé složky jsou uvolněné a z boku zažloutlé, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Družstevní práce - Sutnar, Sudek
Lucie Vlčková / modern design / typografie
Rok vydání: 2007 (1. vydání).
Nová kniha , zatavená ve folii.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Básníkův rok 1935 - 1936 (upravil a vazbu navrhl Ladislav Sutnar)
Vl. Vančura
Pevná vazba, stran 60, rozměry: 13 x 19,5 cm. Původní obálka je vevázána.
Stav velmi dobrý, na přídeští je nalepena ex libris.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kniha lesů, vod a strání (obálka Josef Čapek)
Stanislav K. Neumann
Vydal Fr. Borový, Praha 1938. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 141 stran.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené, mírně ušpiněné a v horní části otřepené.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Jednotou Slovanstva k míru (obálka Zdeněk Rossmann)
Vojtěch Holeček
Brožovaná s původní obálkou, vydání první, stran 308 + obr. příloha, rozměry: 20 x 26,5 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka a hřbet lehce odřené, kniha mírně zkosená.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Nebe, peklo, ráj (edice: Růžová zahrada, sv. 2) [poezie, avantgarda; obálka a graf. úprava Karel Teige]
Konstantin Biebl
Vydalo: nakl. Sfinx, Praha 1931. Vydání: 1.
Velmi slušný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Adam stvořitel - obálka Josef Čapek
Karel a Josef Čapek, bratři Čapkové
Vydal Ot. Štorch Marien, Praha 1929 jako 160. svazek edice Aventinum. Původní brožovaná, rozměry: 13 x 21 cm, 92 stran. V. vydání.
Stav velmi dobrý, obálka i hřbet lehce zažloutlé. Uvolněné složky.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Sedící žena (obálka Karel Teige, Otakar Mrkvička)
Guillaume Apollinaire
Brožovaná s původní obálkou. Stran 142. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi slušný, obálka a hřbet jsou ušpiněné, odřené a potrhané. Kniha je lehce zkosená. V zadní části byla kniha zřejmě politá - skvrnky jsou patrné na okrajích stránek - vše suché a čitelné.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Osma a Skupina výtvarných umělců 1907 - 1917 - teorie, kritika, polemika, krásná kniha, plakát - texty [kubismus, expresionismus, avantgarda, moderní české výtvarné umění - Kubišta, Filla, Gočár, Gutfreund, Hofman, Špála, Josef Čapek, Janák ad.]
Jiří Padrta, Miroslav Lamač, Karel Srp,
Vydal Odeon, Praha 1992. Formát A4, 4°. pevná vazba s přebalem, 375 stran, 82 barevných a 136 černobílých příloh.
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Vlčí máky. Verše a karikatury 1901-1908 (ilustroval patrně František Gellner)
Foltýn - Josef Stivín
Brožovaná s původní obálkou, stran 87, rozměry: 14 x 22 cm.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou odřené a ušpiněné. Rohy obálky jsou přehnuté. Některé složky uvolněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Sbohem a šáteček (obálka Karel Teige)
Vítězslav Nezval
Brožovaná s původní obálkou, 4. vydání. 203 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sborník SIA. 1938. Jihočeská technická práce (jižní Čechy)
Vondruška, Miloš (red.)
Brožovaná, polokartonové desky, 279 str. s mnoha fotografickými ilustr. 4°. Vyd. OSČI, České Bod..
Velmi dobrý stav.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Co má člověk z umění (obálka Karel Šourek)
Josef Čapek
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 17 x 25 cm, 98 stran. Vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021