AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
10 HP (obálka Adolf Hoffmeister)
Ilja Ehrenburg
Brožovaná s původní obálkou, stran 302, rozměry: 13 x 19,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené. Mírně zažloutlé stránky.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Paměti bláznovy [avantgardní obálka Teige a Mrkvička; ed. Lidová knihovna Aventina]
Gustav Flaubert
Ot. Štorch-Marien, Praha 1924. Lidová knihovna Aventina, sv. 3. Úprava K. Teigeho a O. Mrkvičky! Původní brož; 17 x 11 cm; 58 stran.
dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Rozhovory o umění, Bohu, životě a lidstvu (edice: Symposion) (filozofie umění, úprava Sv. Klír)
Gustave Flaubert
Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 15 x 20 cm, 147 stran.
Stav pěkný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bildgebende Fotografie (Avantgardní fotografie)
Gottfried Jäger
Köln, 1988.
Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Sovětské umění
Honzl - Linhart - Mrkvička - Nejedlý - Píšek - Teige
Vyd. Pavel Prokop, 1936. Nakladatelská celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 6 původních obálek vevázáno, celkem 529 stran + rejstřík.
Přebal v nedobrém stavu (viz foto) - odřený a podlepený neprůhlednou papírovou lepenkou, uvnitř pěkný stav!
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Trakař jablek. Americký císař (obálka vevázána Ladislav Sutnar)
G. B. Shaw
Pevná vazba, 159 stran, rozměry: 14 x 18,5 cm.
Stav velmi dobrý, původní obálka je vevázána. Na první straně je podpis původního majitele.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Obrácení Ferdyše Pištory (obálka Josef Čapek)
František Langer (podpis!),
Komedie. II. vydání. Vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1929 jako 218. svazek edice Aventinum. Obá..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
V noci - Povídky (obálka Josef Čapek)
Vladimír Korolenko
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14,5 x 20 cm, 97 stran.
Stav velmi dobrý. Obálka je v dolní části lehce vyšisovaná. Nerozřezáno.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Adam Stvořitel (obálka Josef Čapek)
Karel Čapek, Josef Čapek
Brožovaná s původní obálkou, stran 92, rozměry: 13 x 21 cm. Páté vydání.
Stav dobrý, kniha je lehce zkosená, obálka je ve střední části u hřbetu protržená, zadní část obálkyje v horní části natržená. Knižní blok se začíná uvolňovat z obálky.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Monaco (obálka Jindřich Štyrský)
Vítězslav Nezval
S. U. V. Mánes, Praha 1934. Brožovaná s původní obálkou, 147 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce odřená.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Toto město je ve společné péči obyvatel  [fotografický cyklus - Praha všedního dne; Miroslav Peterka, Bohumil Hrabal]
Bohumil Hrabal
Vydal Československý spisovatel, Praha 1967. První vydání, stran 96. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Dobrý stav, přebal je zažloutlý, ušpiněný a potrhaný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Purpurová země (ed. Symposion) - VAZBA KŮŽE (úprava a vazba od Toyen)
Hudson
Celokožená vazba se zlacením, formát 8°, rozměry: 13 ,5 x 20 cm, 281 stran.
Velmi dobrý stav, vazba je mírně zašlá.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Obrázky z Holandska
Karel Čapek
S kresbami autorovými. Fr. Borový, Praha 1947. Spisy bratří Čapků. Původní celoplátěná vazba s přeba..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Příběhy ryšavého Hanrahana - obálka Josef Čapek
W. B. Yeats
Brožovaná v průhledném obalu, stran 40, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce otřepené.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Design multi – všední den desingu [užité sklo, průmyslové sklo a jeho design, sklo bytového interiéru, sklářství; sklenice, láhve, izolátory apod.]
Milena Lamarová
Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha 1980.
Dobrý stav, částečně uvolněná vazba - několik listů je volných.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021