AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Heslář české avantgardy
Josef Vojvodík a Jan Wiendl
Filozofická fakulta UK v Praze, Togga, Praha 2011. Původní vazba s přebalem; 17,6 × 25 cm; 477 stran.
Stav velmi dobrý, na obálce drobná skvrna.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Země mnoha jmen (obálka Josef Čapek)
Josef Čapek (obálka)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 78 stran. Třetí vydání.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Ich singe den Frieden (Zpěv míru; poezie, podpis překladatele)
Vítězslav Nezval
Berlin, Verlag Volk und Welt 1951, s. 38.
Velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Život a dílo Antonína Dvořáka, část III. (obálka Ladislav Sutnar)
Otakar Šourek
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 16 x 24 cm, 315 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Zpáteční lístek (obálka Karel Teige - fotomontáž)
Vítězslav Nezval
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, rozměry: 14 x 21 cm, 236 stran.
Stav velmi dobrý. Obálka a hřbet lehce odřené.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Německem, Holandskem a Belgií (ed. Lidová knihovna Aventina)
Karel Scheinpflug
Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 209 stran.
Stav dobrý, obálka je mírně ušpiněná a z boku s lehkou ztrátou. Nerozřezáno.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Diktátor - obálka Josef Čapek (pošk.)
Jules Romains
Ot. Štorch – Marien, Aventinum, Praha 1927. Původní brožovaná, stran 99. Rozměry: 13,5 x 21,5 cm.
Stav dobrý, obálka i hřbet lehce odřené, zadní obálka zcela chybí. Některé složky uvolněné.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Autoři a knihtiskárny, rukopisy, korektury a jiné svízele
Viktor Šafář
Sešit, stran 17, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
K pronajmutí (Sága rodu Forsytů III) - obálka Josef Čapek
John Galsworthy
Brožovaná s původní obálkou, II. vydání, rozměry: 15 x 22 cm. 291 stran, obálka Josefa Čapka.
Velmi dobrý stav. Nerozřezáno, obálka pouze nepatrně pomačkaná na okrajích.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Nesnáze kavárenského povaleče (obálka Ot. Mrkvička)
Ilja Ehrenburg
Brožovaná s původní obálkou, stran 126, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená, přední část obálky je utržená od hřbetu. Místy nerozřezáno.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Fronta, ročník V., číslo 4/1932 (Nezávislý týdeník)
Karel Horký a kol.
Sešit, rozměry: 22 x 31 cm, strany 50-60
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sedmý den odpočinkem hra o 3 jednáních (divadelní hra, drama; ilustrace a obálka Vlastislav Hofman)
Paul Claudel; vyzdobil Vlastislav Hofman
Hra o třech jednáních. Vyzdobil Vlastislav Hofman. Vydal Ladislav Kuncíř, Praha 1920. Původní brož, ..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Německo. Zimní pohádka (obálka Václav Mašek) - edice Června (Červen)
Heinrich Heine, Eduard Bass (překl.)
Brožovaná s původní obálkou, stran 113, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je v horní části nepatrně otřepená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Moderní básnické směry (edice: Dědictví Komenského, č. 377) [poezie, mj. Lautréamont, Mahen, S. K. Neumann, J. Hora; obálka Jindřich Štyrský]
Vítězslav Nezval
Praha, Dědictví Komenského 1937, s. 284.
V dobrém stavu, některé strany jsou uvolněny z knižního bloku, obálka je lehce potrhaná.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Drobnosti I. (obálka Ladislav Sutnar)
G. B. Shaw
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14,5 x 19,5 cm, 129 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná v dolní části mírně pomačkaná.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Vzpomínky (obálka Karel Teige)
Stanislav K. Neumann
Brožovaná s původní obálkou a průhledným obalem, rozměry: 14 x 21 cm. Stran 163.
Stav velmi dobrý. Obálka lehce ušpiněná.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
 
Valentinská © 2021