AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jednací písemnosti, díl II. (škola, učebnice, mj. i plakát, inzerát, reklamace, šek, zasílání peněz poštou)
Cyril Kohoutek
Vydalo Státní nakladatelství v Praze, 1935. Díl II. Edice Nová škola v praxi. Šitá brožura, A5, 36 stran.
Velmi dobrý stav, obálka jen nepatrně opotřebovaná; viz foto.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Venuše (obálka Josef Čapek)
Jean Vignaud
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20,5 cm, 175 stran.
Stav dobrý, obálka je odřená, otřepená a v horní části natržená. Hřbet je v horní části natržený, v dolní části s mírnou ztrátou.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Pozdrav - almanach poézie na rok 1942 (poezie)
Michal Povážan a Vladimír Reisel (red.)
Měkká vazba s obálkou, rozměry: 23,5 x 30,5 cm, 99 stran s řadou reprodukcí.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Dějiny USA (obálka Karel Teige)
Allan Nevins, Henry Steele Commager
Poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 15 x 22 cm, stran 376, vydání první.
Dobrý stav. Kniha je zabalena do průhledného obalu. Spodní roh desek je naražený. Zhruba od strany 110 jsou stránky v dolním spodním rohu lehce pomačkané.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Umělecký měsíčník D 48, ročník XI., čísla 1.-10./1948-1949
E. F. Burian
Sešity, rozměry: 20 x 21 cm, stran 240.
Stav velmi dobrý. Obálky jsou lehce zažloutlé a mírně ušpiněné. U sponek jsou stopy po rzi. Obálka 1. čísla je od hřbetu utržená.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Vlastní portrét - Man Ray [malíř, fotograf, avantgarda, surrealismus] (edice Paměti, korespondence, dokumenty, sv. 46)
Man Ray
Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 20 x 21 cm. První vydání, 286 stran s velkým množstvím obrazového materiálu.
Stav dobrý. Přebal je odřený, otřepený a potrhaný. Uvnitř je stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Adam stvořitel (obálka Josef Čapek)
Josef Čapek, Karel Čapek
Původní brožovaná, rozměry: 13 x 21 cm, 92 stran.
Stav dobrý, obálka lehce zažloutlá. Uvolněné složky.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Rozpravy Aventina, ročník V. / 1929-30
List pro kulturu, umění a kritiku
Nakladatelství AVENTINUM, Praha.
Uvnitř dobrý stav, lehce odřené, zašpiněné a vyšisované desky.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Země sovětů, ročník 4., č. 3/1935 (Časopis společnosti pro kulturní a hospodářské styky s SSSR)
Karel Teige (red.)
Brožovaná s původní obálkou, stránkováno průběžně 73-108, rozměry: 18 x 25 cm.
Velmi dobrý stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
K. H. Hilar literát. Literárně historická studie (biografie, literární věda; graf. úprava Ladislav Sutnar)
Bedřich Slavík; úprava Ladislav Sutnar
Literárně historická studie. Úprava Ladislav Sutnar! Praha, 1936. Původní brož, 8°, 52 stran. Velmi ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Sen (obálka Jindřich Štyrský)
H. G. Wells
Převazba se zlacením na hřbetu - původní obálka je vevázána, rozměry: 13,5 x 20 cm, 239 stran.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, proti titulnímu listu je nesouvisející věnování.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Zraje réva
Miloš Jirko , typo J. Štyrský
Vydal Sfinx, Praha 1932 jako 509. svazek knižnice Nové cíle. Původní brož, obálka zašpiněna, vazba ve hřbetě mírně rozlepena, rozměr 15 x 22 cm, 40 stran.
Uvnitř dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Musaion V. - Josef Čapek (monografie o Josefu Čapkovi, malíři a grafikovi) text francouzsky
Karel Čapek
Brožovaná s původní obálkou, 13 stran textu + černobílá obrazová příloha (40 reprodukcí Čapkových obrazů), rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, knižní blok je uvolněný z obálky a rozlomený na dvě části. Nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Abatyše v Castru (obálka Otakar Mrkvička)
Stendhal
Původní brožovaná, rozměry: 13 x 19 cm, 106 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně zažloutlé, obálka v horní části u hřbetu je natržená. Zažloutlé stránky.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zlom. Kniha veršů 1923–1928 (4x ilustrace Karel Teige, avantgarda, edice Odeon)
Konstantin Biebl
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14,5 x 20 cm, 64 stran.
Stav výborný.
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
 
Valentinská © 2021