AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Lidová kultura, Praha 1938. Obálka Jiřího Frimla. 36. sv. Lidové knihovny. Brož, 166 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav dobrý, desky lehce ušpiněné a mírně odřené (viz foto), nerozřezáno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Jan Fromek, 1930 jako 62. svazek edice Odeon. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 20 cm, 224 stran - 7 ilustrací v textu, 10 obr. příloh.
Stav nepříliš dobrý, hřbet je v horní i dolní části lehce natržený. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná s původní obálkou. 85 stran, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená, hřbet mírně odřený a v horní i dolní části natržený. Knižní blok se v horní části uvolňuje z obálky.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
St. Kočí, Praha 1922. Původní brož, 8°, 209 stran.
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 20 cm, 119 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je nepatrně odřená, na zadní části obálky jsou malé skvrnky od stáří, nerozřezáno.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, stran 93.
Stav pěkný, nerozřezáno.
4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Původní měkká vazba, rozměry: 13 x 21 cm, stran 341 + příloha.
Stav dobrý, obálka ahřbet jsou odřené, obálka je v horí části u hřbetu natržená. Přední desky se začínají uvolňovat od vazby.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Pevná vazba s původní obálkou, rozměry: 14 x 19 cm, 210 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a ze spodní strany podlepovaná.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydal Archiv pro dějiny průmyslu, obchodu a technické práce, Praha 1937. Původní brož, 8°, 75 stran.
Obálka mírně zašpiněna. Stav jinak pěkný (viz foto).
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydala Edice surrealismu, Praha 1939. Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, stran 121, rozměry: 16 x 22 cm.
Velmi dobrý stav.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Vydala Družstevní práce Praha. Převazba. Rozměry: 16 x 23,5 cm. Stran celkem 278.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nakl. Ot. Štorch-Marien, Praha 1926. 14 sv. Knih dnešku, v edici Aventinum. Původní brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, 128 stran.
Stav velmi dobrý, hřbet v horní části mírně natržený. Některé složky uvolněné.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Brožovaná, stran cca 56, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Aventinum, 1929. Původní brož, 140 stran. Nerozřezáno. Obrazový materiál. Rozměry: 23 x 29 cm.
Stav uvnitř dobrý, obálka zašpiněná a odřená (viz obr.). Vazba rozpadlá.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 136, rozměry: 13 x 19 cm. Druhé vydání.
Stav pěkný.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Sešit, rozměry: 22 x 31 cm, strany 774-788
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk











![Panorama. Kulturní zpravodaj, ročník IV./1927 [Družstevní práce] Panorama. Kulturní zpravodaj, ročník IV./1927 [Družstevní práce]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/659308-panorama-kulturni-zpravod-16493116911-1024x1024.jpg)



